totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Skowa
Zupełnie nie uważam że musi biegać bo inni biegają.
Jego gra jest inna, kiedyś zauważył to Pep i tego wymagał od Leo.
Obserwacja gry, wyście na pozycję szybkim sprintem i finalizacja.
Takie Żądło jakby.
Xavi i Iniesta mieli mu zagrywać za plecy obrońców albo na wolne pole i tak było.
Ewentualnie klepka na ścianę i wejście w pole karne i strzał.
Od minimum 2 lat nikt tak do Leo nie gra bo odeszli Xavi i Iniesta a nowi to 2 poziomy niżej w inteligencji gry.
Więc musi Messi sam sobie zorganizować akcje, najczęściej dryblingiem, albo akcja z Alba.
Każdy inteligentny trener zna wartość Messiego i nie jest problemem że mniej pressuje.
To nie problem.
Jak to mówią, lepiej mądrze stać niż głupio biegać :-).
Co do kwestii kapotanowania i twego wymogu okazywania reakcji jako konieczność.
Jest to na niestety bzdura.
Nie trzeba wydzierac się aby mieć posłuch.
Gracze wiedzą że często jedno określone spojrzenie od szefa na boisku oznacza aprobatę lub rozczarowanie.
Leo jest tym typem który nigdy nie będzie pokazywał emocji ale w środku będzie wszystko bardzo przeżywał.
I powiem Ci, nigdy mi nie przeszkadzało że nie zachowuje się jak jakiś obsrany Ramos, biegnący z pretensjami do sędziego, albo Ronaldo krzyczący na innych graczy.
Nie każdy to lubi, aby być strofowanym na wizji, od tego jest szatnia.
A w szatni jak Leo przemawia to wszyscy słuchają, zapewniam Cię :-)
Podsumowując.
Nikt nigdy nie zastąpi w tym klubie Messiego, nikt nie wykręci takich cyfr, nikt nie będzie miał takiego wpływu na przebieg meczu.
Ja nie mam złudzeń, każdy kto choć trochę liznął piłki wie jaka to postać ten Messi.
Ronaldo choćby się zesrał na miękko to nigdy nie będzie równy talentem, inteligencja, umiejętnościami czyli aspektami czysto piłkarskimi.
O życiu prywatnym też nie ma co mówić, Leo żadnych skandali, wszyscy zawsze pozytywne zdanie.
Ronaldo, zamieszany w gwałt, ciągle jakieś fochy, dąsy,
Perez dobrze określił gościa.
Ale jak ktoś go lubi i ceni, jego sprawa, nic mi do tego.
Oceniam co widzę i mówię o tym, ale niczego nikomu nie narzucam.
Ps. Messi odszedł i z jednej strony to ogromna strata dla klubu, z czasem zobaczymy jak wielka ale z drugiej strony jeśli ma tu być nieszczęśliwy bo dookoła w klubie jest bagno, na nic nie ma kasy, nie jesteśmy konkurencyjni sportowo bo nakypiwano szrotu za ciężki hajs i nic z tego nie ma w gablotach to niech ten Messi na koniec kariery idzie pograć tam gdzie jest poukładany klub, jest ambicja wygrywania jest radość, że przyszedł gracz największy z największych i niech kibice się cieszą tym co mieli kibice w Barcelonie.
My dziś jako klub po prostu nie zasługujemy aby Messi tracił swe ostatnie lata wielkiej kariery ma grę o nic, z przypadkowymi graczami, w chaosie organizacyjnym jakiego doświadczamy.
Żałuję tylko że nie dostał meczu pożegnalnego ale cóż, obecni rządzący mają inne priorytety.
Jak będzie u nas z klubem czas pokaże.
Mam przeczucie że szybko zatęsknimy za Messim, tak samo jak za Suarezem.
0
@Nakon17
Oczekuje, tego co napisałem.
Niech Laporta ujawni audyt i wszystko będzie jasne.
To chyba nie jest zbyt trudne?
Czy jest?
0
@sokot
Moje przytoczyłeś gdzie wyjaśniłem Ci gdzie się mylisz ale o swoich błędnych słowach już zapomniales i nie przytaczasz :-)
Norma.
Baj :-)
0
@Tridente2015
Nie ma już wizerunku klubu, jest już tylko katastrofa.
0
@sokot
Nie zmieniaj tematu rozmowy.
Napisałeś farmazon o pozycji gracza, później brniesz w inne wątki aby zmienić wydźwięk rozmowy.
Normalne u takich jak ty.
Nie chcesz przyjąć do wiadomości swojego błędu gdy ktoś go im wskaże i odwracasz kota ogonem.
Miłego wieczoru.
1
@sokot
Ponownie Ci mówię, że operuje faktami.
Kupowali na miejsce Iniesty.
To, że nie sprawdzał się w tej roli i poźniej rzucali nim po boisku jak brudna ściera babcia klozetowa w kiblu to decyzję trenerskie.
Jak już wydali taki chory hajs to chcieli go jakoś wykorzystać więc szukali mu alternatywnej pozycji.
Ale nigdy nie był uennikiem czy tam dublerem Messiego.
Najczęściej obstawiał lewy atak lub lewa pomoc.
0
@sokot
Podałem tylko fakty.
Od zawsze mowie, że Pjanic nie powinien tutaj nigdy trafić.
Nie wypaczaj moich słów.
11
Ok, wleciała atomówka na głowę Laporty.
Zobaczymy czy będzie jakakolwiek merytoryczną odpowiedź z jego strony.
Bartomeu domaga się upublicznienia tego audytu pokazującego 487 mln strat więc niech wreszcie Laporta nie robi zasłon dymnych, uników i wyłoży karty na stół pokazujac cyfry, którymi żongluje w przekazie publicznym.
Bez tego w oczach socios będzie ostatecznie skreślony jako niewiarygodny populista na stołku prezesa klubu.
Czekamy Joan :-)
0
@sokot
Ale to Juve nam dopłacił 12 mln.
Nie rozumiesz że zarobiliśmy na nim?
1
@sokot
No nie wytrzymie z takimi typami :-)))
Coutinho mial dublować Messiego?
Hahaha
Jak on był kupiony jako zastępstwo dla Iniesty :-))))
0
@Herbert
Gwarancja była na 6 m-cy.
Więc koniec wypada w listopadzie.
0
@Dundersztyc
O tym czego i tak nie zrozumiałeś w mojej wypowiedzi :-)
1
@SeWo77
Nie no, to tragiczne porównanie.
Można powiedzieć co wygrał Iniesta bez Xaviego i o ile miał mniejszą rolę?
Bez żadnej wątpliwości Iniesta był ważnym ale jednym z elementów układanki a Messi był głównym motorem i najważniejszym ogniwem.
Nic bez niego by nie było wygrane.
0
@Lucassito
A dzieciarnia i tak będzie wrzeszczeć:
"odwalta się od Laporty, on robił co mógł, wszystkiemu winien Bartomeu"
0
@LRey
Złożyć ofertę to mogla i sprzątaczka kibla na Camp Nou.
Ważne, że Prezes nie chciał jej podpisać :-)
0
@Lucassito
Dla Laporty będą teraz tylko 2 słowa klucze tłumaczące wszystkie porażki transferowej, wszelkie nieudolne działania, wszystkie złe decyzje, celowe lub przypadkowe:
1.Audyt
2. Bartomeu
Wszystko będzie na to zwalane.
Zobaczysz, że tak będzie przez całą kadencję :-)
1
@Mroziu
Coutinho, Umtiti, Dembele, Griezmann, Pjanic to niby nie mają przesadzonych kontraktow?
Ta grupka kasuje ponad 102 mln euro rocznie!
0
@MrCental
Nie musisz mi swojej pseudo-analizy tej umowy podawać, nie o tym pisałem :-)
Tu jest najlepsze:
"W przypadku Barçy byłoby to 275 mln, przydałyby się jej te pieniądze. Zarządzają nią jednak inteligentni ludzie, którzy obecnie dobrze sobie radzą."
Już jawnie się z nas śmieją i w dodatku mają racje :-)
2
O fuck...jaka mega szpila w Laportę & Co., zwłaszcza ostatnie zdanie miażdży :-)
Tebas wali prosto z mostu, podoba mi się to :-)
"Konsekwencje prawne odrzucenia umowy: Można ją odrzucić w głosowaniu, a następnie i tak podpisać, ale kluby nie dostaną już należnej im części. W przypadku Barçy byłoby to 275 mln, przydałyby się jej te pieniądze. Zarządzają nią jednak inteligentni ludzie, którzy obecnie dobrze sobie radzą."
0
@Ciuus
O żadnym Salary Cap nie było mowy, nie róbcie propagandy :-)
To niemożliwe z prostej przyczyny - w UE każdy kraj ma inne prawo pracy i zasady wynagrodzeń, i to co w jednym kraju będzie dozwolone w innym będzie zakazane.
Totalny farmazon, kolego @papajak2137 :-)
1
@MarioVeB!
Gdy mówił o 3/4 nowych transferach to myślał o Depayu, Kunie, Garcii i Emersonie jeśli uda się ich zarejestrować :-)))
0
@JarekS
Przywrócili artykuł z lutego 2021 z archiwum wraz z tamtymi komentarzami.
Dodawane są też komentarze z dzisiaj i stąd są stare i nowe.
0
@pluszek
Ty się już lepiej nie odzywaj, bo odkąd Cię czytam to nie widziałem żadnego sensownego komentarza w twoim wykonaniu.
Ten również nie odbiega od normy.
Jesteś tym kim Perez nazywał pewnego Portugalczyka :-)
0
@Dundersztyc
A ty wiesz że wysokość kontraktu zależy od teojej gry i pozycji marketingowej?
Jak jesteś cienkim Bolkiem i beztalenciem a na rynku marketingowym przysłowiowym no name to choćbys był najlepszym kumplem Messiego to nie dostałbyś dziesiątek milionów bo twój kumpel Messi dostaje.
Tylko ekspresowo byś dostał kopa w dupę z tego klubu żebyś nie blokował miejsca w kadrze.
0
@JarekS
Nie ma co czasu tracić odpowiadając na takie komentarze jak ten portero.
Wątpię czy on nawet te dane które dałeś :-)
2
Do wojny Tebas vs Perez, Laporta dołącza Rubiales.
Dajcie ich do oktagonu i transmisje w TV.
Emocje gwarantowane.
2
@Przemas8411
Jeszcze łatwiej zmiótł Laporte.
Tylko wyjdzie to za jakiś czas.
1
@cules100pro
Lepiej powiedz skąd weźmiesz 150 mln rocznie których zabraknie bez Messiego?
Dembele albo Coutinho lub Pjanic ci zapewni z koszulek i kontraktów reklamowych?
Nie sądzę.
0
@polo508
Dokładnie, więc się da :-)
0
@Skowa
Był kapitanem bo ma taką charyzmę i chęć zwyciężania.
Ale jest introwertykiem i nie pokazuje swoich emocji na zewnątrz jak niektórzy.
Dlatego tego nie widzisz co gość ma w sercu i jak przeżywa mecze i porażki.
Można to oceniać jak postępował wobec kluby, lojalność, odrzucanie innych ofert, presja na klub aby wzmacniać karde a jak tego nie było to i tak tu był.
Zwróć uwagę że za Bartka klub był co roku osłabiany a kupowano graczy niekompatybilnych, ale medialnych aby uspokoić gawiedź.
Szkoda gadać, tyle co gość tutaj dał i ile zdrowia zostawił to po prostu kto się trochę zna na piłce nie powie że Leo czegoś nie zrobił a mógł dla klubu.
Tak w zasadzie klub to Messi od jakichś 10 lat.
Niesłychane jest że jak kiedyś nikt nie ważył się pozbywać Cruyffa z klubu tak teraz zrobił to Laporta i to z jeszcze większą postacią niż Cruyff czyli z Messim.
Ręce opadają co Ci prezesi robią z tym klubem.
Już bym wolał żeby kupił go jakiś Abramowicz i zrobił porządki takie jak należy zrobić.