totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15
A wyjazdy mecz z Arsenalem 8x w sezonie to niby taka atrakcją?
I 8x do Totkow i Chelsea?
Czyli kilkanaście razy do samego Londynu.
I tak przez 10 sezonów z rzędu.
To nie jest żadną atrakcją dla kibica, nudy do wyżygania.
I tak, są emocjonujące dla kibiców w tym Kazachstanie czy innych mniejszych ośrodkach.
Futbol to też misja, ma sprawiać radość wszystkim a nie być tylko rozrywka dla bogatych co mieszkają w Londynie, Mediolanie czy innej aglomeracji.
Już i tak ceny na Camp Nou lub innych stadionach na topowe mecze są chore.
Ciekawe jakie byłyby na mecze tej Superligi.
I w jakiej telewizji byłoby to pokazywane.
Pewnie znowu jakiejś nowej, specjalnie powstałej i kolejny abonament do płacenia bo przecież Perezeowi ciągle mało a futbol upada.
Jego futbol!
0
@Kusco15
Jaka cała Unia? Nikt go nie respektuje bo każdy wie że ten sąd nic nie może nakazać UEFie.
Jest tak jak postanowiła UEFA.
Postanowienia z klubami ang. podpisane, kary zapowiedziane, grzywny nakazane do zapłaty, żadnej Superligi nie ma.
Jedyne czego nie zrobili to nie zawiesili graczy z FCB, RM, JT w rozgrywkach ale to byłoby bardziej przeciw kibicom niż prezesom.
0
@Kusco15
Zobaczymy jakie będzie rozstrzygnięcie.
0
@Kusco15
Nie żadna bzdura tylko ludzie nie chcieli tego produktu i tyle.
Wola starcie potentata z malutkim raz na jakiś czas i możliwa niespodziankę niż non stop te same mecze między tymi "wielkimi".
0
@Kusco15
Na razie nie ma nic, superliga na papierze.
0
@Kusco15
Nie sądy tylko 1 sąd gospodarczy w Madrycie, cały czas ten sam sąd się udziela.
I kluby angielskie nie myślą o trwaniu w superlidze bo tam futbol jest dla fanów a nie dla prezesów i tv.
Zapomnij o tym, to przegrany projekt i mokry sen Pereza który się nie spełni.
0
@Kusco15
Ludzie nie musieli dać się nastawiać przeciw Superlidze tylko szybko zobaczyli że to syf jakiego futbol nie widział i nie chcą ligi dla wybranych.
Niech sobie Perez sam tworzy swoją ligę ale niech nie miesza w to Barcy.
1
@JarekS
Nie przetłumaczysz, oni wierzą w Superligę :-)
1
@Mateusz_321
Od marca rządzi Laporta, miał czas żeby sprzedać wielu, nie odszedł nikt kto powinien odejść.
Nie podpisał żadnej umowy sponsoringowej.
Nic.
1
@Gallaret
Matheus też nie chciał odejść a zwolnili go i będzie proces o odszkodowanie. Tak samo było z częścią pracowników klubu, mieli ważne kontrakty czasowe.
Więc jak chce kogoś zwolnić to zwalnia i ma gdzieś finanse klubu bo będziemy płacić odszkodowania.
Wychodzi że Laporta często kłamie.
0
@basuza
W takim razie prezesem mógł zostać każdy. Też by mówił że audyt wykazał co innego i nic nie można zrobić.
A Laporta bez żadnego planu chciał być szefem i ludzie jak barany uwierzyli w te aurę szefa i sprawność organizacyjna.
W tym ja też.
Rzeczywistość pokazuje jak się można pomylić.
0
@Gallaret
Laporta szedł po prezesa z gwarancjami że podpisze Messiego i ogarnie finanse. Miał być kredyt 550 mln, miały być obligacje klubowe, sprzedaż BC. Nie ma nic, nie ma Messiego, może nie być rejestracji nowych.
Jest bezkrytyczne patrzenie i wiara że Laporta robił co mógł. Nic nie robił, kłamał jak z nut.
No ale jest Laporta tylko, że na Ibizie.
0
@Krystian1588
Mossos prowadzi dochodzenie.
Bez postawienia zarzutów, osadzenia i skazania Barcelona nie może osądzać Bartomeu.
W świetle prawa jeszcze jest niewinny. Trzeba czekać.
Chyba że pozew cywilny ale Laporta tego nie zrobi. Przynajmniej narazie.
0
@Skowa
Żaden brak obiektywizmu tylko po co to deprecjonowanie Messiego względem Krystynki?
Umniejszasz Messiemu, twoja sprawa ale nie wymyślaj mitów.
0
@Skowa
Krystyna po przegranych meczach potrafi rzucać koszulka reprezentacji i kopać opaskę kapitana taka jest różnica i nie zakluj rzeczywistości jeśli nie potrafisz jej właściwie zobaczyć.
Taki z niego lider jak ze świni miss.
W meczach najczęściej niewidoczny by gdzieś po odbiciu od jego sęków piłka czasem wpadła do pustej.
0
@Voldoende
Chyba zapomniałeś się przelogowac :-)
0
@kaamil1910
A może dalej nic nie ma dopiętego i niczego nie dopnie?
3
Za tydzień rusza LaLiga, super gorący okres na mega ważnych dopinanie spraw transferowych a Laporta robi sobie wypad na Ibizę, na jacht.
Co ten człowiek odwala?
Normalnie jaja.
0
@Kusco15
Myślę, ze pojawi się jakiś wyciek z taśmami. Nie oficjalna publikacja.
Nie zleją, bo to zawsze jest sensacja.
0
@barcelonaLM
Od Kai Godek, lepszy jest nawet Mały Głodek :-)
0
@Krystian1588
Widzisz, wybory poprzedzone populizmem często bardzo źle się kończą.
Dlatego kluby z mocnym właścicielem odnoszą sukcesy.
0
@Tasde
Wiem doskonale ile zawinił Bartek bo od dawna to mówię. Ale zobacz taka Granovskaya w Chelsea jak kogoś chce sprzedać lub kupić to robi to szybko i bez medialnej dramy.
Profesjonalnie.
Frankowi Lampardowi, legendzie klubu powiedziała, że albo bierze proponowany kontrakt albo niech wypierdala.
Tak samo robi Bayern.
City w mniejszej skali.
Marota z Interu.
Co do Bale'a - to gracz któremu sam Real i dziennikarze z Madrytu w dużej mierze zniszczyli wizerunek wiec nie dziwne ze nie chce odjeść jak ma kontrakt, i nie chce mniejszej kasy gdzie indziej a na obecna niewielu stać i nawet hipotetycznie tych co stać czy myślisz ze kupią gracza o słabym wizerunku marketingowym? Nie.
Kółko się zamyka.
0
@Kusco15
Albo te które nie są najmocniejsze bo nie wiadomo co jeszcze mają.
Poczekajmy, za jakiś czas wypłynie reszta.
0
@elrubio
W punkt!
0
@Skowa
Nie zapominaj, że gdy odchodził Ronaldo nie było Covid i rynek działał na pełnej ku*wie.
Pieniądze się lały a teraz jest inaczej i fakt ze Chelsea rzuca 115 baniek za Lukaku a City 117 za Grealisha oznacza na takie transfery stać wyjątkowo mało klubów.
Ten sam kupujący Portugalczyka Juve obecnie ledwo wyskrobał 1,5 mln na wypożycznie młodego brazola.
Stosuj proporcję w ocenach do różnych sytuacji.
0
@Krystian1588
Warunkiem każdego aby klub zdobywał trofea były transfery bo cześć kadry zwyczajnie nie jest na poziom tego klubu i oczekiwania.
Ale kasę ciągną prima sort, top level.
1
@JarekS
Griezmann i Dembele na rynku azjatyckim są już spaleni.
Za wyśmiewanie się z azjatów.
0
@Kusco15
Nie zgodziłbym się, że nic więcej nie ma. Było info, że nagrań jest kilkadziesiąt.
Myślę, że albo poszedł przelew aby zakończyć publikacje albo poszła decyzja z góry w firmie, z takim poleceniem.
Zwróć jeszcze uwagę, że okres nagrań był od 2006, później dali 2012, i 2013 a później znowu cofniecie publikacji w czasie do 2007.
Nie dali wszystkiego bo smród i tak już był okropny.
0
@Kusco15
Czytałem dokładnie wydane taśmy wiec znam materiał i tło wypowiedzi, spoko.
Piszesz, że go nie lubię a wiec wyjaśnię.
Jako biznesmen dla Realu jest dobrym menagerem chociaż megalomanem i chciałby być zapamiętanym jako lepszy od S. Bernabeu.
Doceniam, że potrafi spiąć finanse i działać długoterminowo.
Ale nie cenię go za brak aspektu ludzkiego i brak poszanowania innych, oraz jego ukrywaną fałszywą naturę bo nie da się zaprzeczyć, że jest dwulicowy.
Wiem i głośno mówię, że Perez potrafi zagrać po chamsku o ile jest to dla niego dobre.
Wiem też, że uwielbia i jest w tym dobry manipulować ludźmi.
Takie są fakty tylko, nie wszyscy potrafią to dostrzegać i widzą tylko jeden obraz Pereza, ten idealizowany.
Tak to wygląda.
Ps. Taśmy pokazują fragmenty wypowiedzi i to zrozumiałe, ale kto wie co zawiera pozostała część, mozliwe, że jeszcze lepsze bomby.
0
@Kusco15
Miał, 10 lat temu.
W tym czasie retoryka się zmieniła bo zmieniono ludzi w tamtych mediach , na przychylnych.
Niestety ale nikt tak nie wypowiadał się o nikim innym jak :Perez o swoich gwiazdach galacticos.
Nikt nawet najbardziej szaleni Prezesi z Włoch.
Tutaj się wydało co nieco bo części taśm nie upubliczniono, m.in. o Laporcie.
A to ze pojawiły się oceny Pereza za to jak jechał po innych to naturalne, nie cały świat to madridismo i spijający wszystko z ust Pereza nawet jak łże jak bura suka :-)
Fałszywy skurwiel i tyle.