2

@draxidox dobrze mu powiedziała

1

@July_6_BcN wodzu prowadź!

6

Co to za nabijanie się z ludzi którzy mają 25 lat? Nabijacie się z najlepszego rocznika którym jest rocznik 2000?

0

@Ku84fcb 25, rocznik 00 :)

0

@Tasde popatrz sobie na necie opinie o tych samochodach szczególnie w kwestii silników, bo do tego ludzie mają najwięcej uwag

4

Thorin znowu jest pijany. Przepraszam, ale w tym tygodniu nie odzyskamy Ereboru.

7

@July_6_BcN to jakaś dziwna te wasze kolezenstwo jak ty mu sie na szyje rzucasz

6

Wszołek hahahah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zabawne ze nasi przegrywają a nawet nie starają sie zabrać im piłkę xd

0

@BulaKG napisz mi na priv adres i zaraz wpadne

0

@tbas gość 51 lat a ona 30 i on ja uwiodl niesamowite

0

@gumaz Titanic jak oglądam od początku i nie na Polscacie z reklamami

0

@reakwon dziekuje :D

0

@reakwon to jest legit strona? bo mi ją antywirus blokuje

0

Czy najnowsze jurassic park jest gdzieś dostępny w necie? Z 10 lat temu mozna było ogarnąć nowe filmy za darmo na stronkach, ale nie pamietam nazw

0

cyk misiaki za lepsze jutro

1

@kubix05 ładna laska

0

@draxidox to juz wiadomo co spadło w Osinach

1

@arkon____ słyszalem o tych samochodach, ale nigdy nie zgłębiałem tematu. Te stare Volva mają bardzo fajne nagłośnienia a te ich 5 cylindrowe silniki po delikatnych modyfikacjach wypluwają po 300 koni i w tak lekkiej budzie jak S40 to będzie szatan xd

1

@arkon____ no to bmw sie ładnie wpisuje w opis :D
będzie ładnie sie prowadzić i wyglądać, ale silnik to pewnie zwykłe 2 litry więc bez szału. Coś ze sportowym zacięciem w tej cenie to moze jakieś volvo t5

0

@Aragorn33 tu nie ma nieporozumien tylko jest wielki krater, bo Tusk podlizuje sie zachodniej Europie a Nawrocki Ameryce tak po mojemu

0

@Kgorecki2500 gość ma prawie 80 lat i tone tapety na twarzy aby to zamazać, ale mimo to pisze sie na takie cos aby wszyscy w koło mieli jeszcze większy problem xd

2

@Bocheno1 nikogo z rocznika 00? jestem zawiedziony xd

6

segsualna nebezpeczna
fajna pijosenkga

0

@macio_944 my za to w ostatniej akcji meczu zamiast wybić na vivat to głupio tracimy piłkę, bramkę i final w LM

0

@tomek8756 i chyba jest z pochodzenia Ukrainka

4

@Borneo smieje sie z naczelnego klauna na tej stronie jakim niewątpliwie jesteś

2

@Borneo ale ty gościu zabawny jesteś XD

1

@maroon tak bo Ronaldo jest cienkiiii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?