thorin
Dołączył/a: kwiecień 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@draxidox dobrze mu powiedziała
1
@July_6_BcN wodzu prowadź!
6
Co to za nabijanie się z ludzi którzy mają 25 lat? Nabijacie się z najlepszego rocznika którym jest rocznik 2000?
0
@Ku84fcb 25, rocznik 00 :)
0
@Tasde popatrz sobie na necie opinie o tych samochodach szczególnie w kwestii silników, bo do tego ludzie mają najwięcej uwag
4
Thorin znowu jest pijany. Przepraszam, ale w tym tygodniu nie odzyskamy Ereboru.
7
@July_6_BcN to jakaś dziwna te wasze kolezenstwo jak ty mu sie na szyje rzucasz
6
Wszołek hahahah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zabawne ze nasi przegrywają a nawet nie starają sie zabrać im piłkę xd
0
@BulaKG napisz mi na priv adres i zaraz wpadne
0
@tbas gość 51 lat a ona 30 i on ja uwiodl niesamowite
0
@gumaz Titanic jak oglądam od początku i nie na Polscacie z reklamami
0
@reakwon dziekuje :D
0
@reakwon to jest legit strona? bo mi ją antywirus blokuje
0
Czy najnowsze jurassic park jest gdzieś dostępny w necie? Z 10 lat temu mozna było ogarnąć nowe filmy za darmo na stronkach, ale nie pamietam nazw
0
cyk misiaki za lepsze jutro
1
@kubix05 ładna laska
0
@draxidox to juz wiadomo co spadło w Osinach
1
@arkon____ słyszalem o tych samochodach, ale nigdy nie zgłębiałem tematu. Te stare Volva mają bardzo fajne nagłośnienia a te ich 5 cylindrowe silniki po delikatnych modyfikacjach wypluwają po 300 koni i w tak lekkiej budzie jak S40 to będzie szatan xd
1
@arkon____ no to bmw sie ładnie wpisuje w opis :D
będzie ładnie sie prowadzić i wyglądać, ale silnik to pewnie zwykłe 2 litry więc bez szału. Coś ze sportowym zacięciem w tej cenie to moze jakieś volvo t5
0
@Aragorn33 tu nie ma nieporozumien tylko jest wielki krater, bo Tusk podlizuje sie zachodniej Europie a Nawrocki Ameryce tak po mojemu
0
@Kgorecki2500 gość ma prawie 80 lat i tone tapety na twarzy aby to zamazać, ale mimo to pisze sie na takie cos aby wszyscy w koło mieli jeszcze większy problem xd
2
@Bocheno1 nikogo z rocznika 00? jestem zawiedziony xd
6
segsualna nebezpeczna
fajna pijosenkga
0
@macio_944 my za to w ostatniej akcji meczu zamiast wybić na vivat to głupio tracimy piłkę, bramkę i final w LM
0
@tomek8756 i chyba jest z pochodzenia Ukrainka
4
@Borneo smieje sie z naczelnego klauna na tej stronie jakim niewątpliwie jesteś
2
@Borneo ale ty gościu zabawny jesteś XD
1
@maroon tak bo Ronaldo jest cienkiiii