0

Dawno nie widziałem tak głupiego filmu jak ten ktory leci teraz na Polscacie. Goście sobie pojechali na Syberię i w kilka godzin znajdują statek obcych pod lodem xd

1

Od tygodnia tylko o tym Ziobro na portalach a ja moge dumnie powiedziec, ze nie kliknąłem w żaden artykuł i nawet nie wiem o co tam chodzi:D

0

@July_6_BcN nawet jak mam Pedriego?

0

@July_6_BcN spodoba Ci się

3

@Seledynowy przeciez oni powinni miec max jeden celny strzal na naszą bramkę przez cały mecz

0

@July_6_BcN chodz ci poprawie

0

Wnioski moje na szybko, ze bez sensu bylo tracić te 3 bramki

0

@michal26 tak i dlatego pytam czy trzecia część nie podoba Ci sie ze względu na brak Megan Fox
ale ta blondyna też była fajna :D
Trójka jeszcze jest okej. Wyglądy robotów te same pomijając sporo dziwnych wydarzeń. Dla mnie Transformersy powinny sie zakończyć na 3.

0

@michal26 3 też była okej chyba, ze ze względu na Megan Fox :D
Późniejsze części to przerobienie robotów na dziecinne z wyglądu w dodatku słabe, nieśmiertelne i nie wiadomo jakie. Dla mnie skończyli sie na trzeciej części. Bruneta jak dla mnie top3 wszech czasów pod względem wyglądu, ale ja nie oglądam seriali i nowych filmów wiec nie jest na czasie pod tym wzgledem

3

Transformers 1 to mega film. Szkoda ze w kontynuacjach zrobili z tego kreskówkę dla dzieci

13

@Lanosss skąd wy to bierzecie xd

0

@barcelonaLM jestem jednak optymistą i wierze, ze Amerykanie nas nie wystawią i sie zaangazuja tylko nie wiem w jakim zakresie. Europa przy nich to skansen

4

@barcelonaLM mi sie tak skromie wydaje, ze ten PiS i tak ma wiekszy wpływ na Ameryke anizeli wielki Tusk na Niemcy. Oczywiście pomijamy tu sprawy militarne, bo Niemcy i cała Europa przy Ameryce wygląda blado

0

@TR3YWAY a to przepraszam, ale jakbym mógł coś doradzić to dałbym powaznego obrońce czyli np. Pique, bo Puyol troche juz jest oklepany a Pique nie mozna odmówić, ze by skoczył za Barcą w ogień

0

@TR3YWAY kto jest na tym zdjeciu

2

@RozowaPantera chyba se otworze trzecie piwko a ty co tam

0

@4drian0 laski w pigułce


0

@TR3YWAY patrząc na twój awatar mam wrazenie ze jesteś trolem sory xd

0

@misterio to jest z okrętu podwodnego nagranie? Podobne bylo w filmach o Kursku

0

@July_6_BcN o to drugie :)

0

@July_6_BcN nie widze i dlatego pytam jego naczelnej fanki co w nim widzi

0

@July_6_BcN co ty widzisz w tym pedrim? chudy, niski, słaby i jeszcze młodszy od ciebie

2

@spiderman1899 braci sie nie traci

7

@Borneo a te budapeazcie to co to je?

1

@clyde udowodnij ze jesteś pełnoletnia
prosimy o zdjęcie

0

@draxidox tutaj to by mogli uszkodzić ten samochód a co do OSP to kolega mnie tam zapisal 10 lat temu i bylem na paru zawodach w laniu wody :)

3

sedzia nas oszukał klasycznie

0

@Aragorn33 no ty byś sie rozpłakał xDD

0

@Hasszz nigdy nikogo nie pobilem, ale ja bym sobie nie dał wejść na głowę tak jak to robiły osoby z którymi widziałem odcinki u tego konfidenta :)

0

@clyde tyyyyyyz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?