3

CK Dezerterzy to film ktory idealnie obrazuje moje podejscie w momencie stawienia sie na cwiczenia wojskowe w Wawie

0

@clyde to chyba dobrze xd

2

@Kgorecki2500 jak mozna jednoczesnie siedziec tak w tym temacie czyli w domysle widziec mase filmikow z wojny a jednoczesnie chciec pojsc do wojska tak jak ty?

3

Co jest kurde!!

0

@TR3YWAY po prostu nie miec psa

3

@LAMC_10 co to jest escortka? Odpowiednik dawnego aeoroejt?

0

@NeroTFP1 naoglądali się takich kanałów jak konfitura i jest jak jest

1

@Stinger_ mnie kiedys podroz do pracy 30km w jedną strone kosztowalo tam i z powrotem 30zł ale spalanie mialem male. 5 dni w tygodniu to jest 150 zł x 4 = 600 zł
Dziewczyna pewnie ma z 40km a na wsiach to nie jest daleko

1

@July_6_BcN bo to widać po tym, ze dajesz pytanie a na nie odpowiada milion osób i jako ze jesteś z 00 to masz mój głos

0

@July_6_BcN powiem ci, ze jak dasz baita na twerk do hymnu realu madryt (celowo z małych liter) niczym kiedys sidzej to masz tu wygraną w tej edycji złotej piłki jak w banku

3

@NeroTFP1 a dla mnie gość jest dawno skończony. Kipi od niego arogancja w stosunku do innych w dodatku mówi coś często o jakimś honorze a poszedł do Fame MMA zrobić z siebie klauna i w dodatku śmiertelnie potrącił osobę. Brakuje mu elementarnej wiedzy o piłce, bo ciezko mu wierzyć na słowo skoro gada jak to Barca kupiła Messiego za miliony euro

1

@July_6_BcN brunetki :D

1

@July_6_BcN nie ma

0

@pluszek moze i anglik, ale koszty napraw te same :D o ile to Polska
bo tak na moje to pewnie chciał podriftować i w niego przypieprzył

0

@Faro pewnie chodzi o bajke, ale jak Disney to lubie serie Piratów z Karaibów :)
Mulan część pierwsza to jest super bajka, ale nie wiem czy jest Disneya

2

@NeroTFP1 ja go pamietam z tego jak spierdzielił mase pilek w finale z Niemcami w 2014

1

@draxidox "bedzie na stopchama"

1

Troche ten bayern nie istnieje

0

@Fc112 nawet jak policzysz ostatnie 15 lat to Chelsea wydała 2x tyle co Barca xd

2

@gumaz number 1

2

@L4ngusta ja za skromne 100 tysiecy euro miesiecznie

0

My jeszcze mamy szanse wyjsc z grupy?

0

@Eklerek a są jakieś ramy czasowe w jakich powinien się zmieścić?

0

Zamowilem jedną małą rzecz przez alegro w niedziele wieczorem ktora miała byc dzisiaj dostarczona, ale przyszedl mi mail, ze przesylka opoźniona. W szczegolach przesyłki jest zaznaczone pole, ze czeka na nadanie. To normalne? Przez neta zamawiam cos raz na rok

2

@Arden drogi są normalnie odśniezone
w moim rejonie latami na drogach śniegu było po kolana i sie jechało xd

0

Kasai to skacze jeszcze?

0

@Czajka90 Mielismy jeden punkt wywalczony fartem, bo Szczęsny wybronił karnego ;d

0

@MYTO chodząc do fabryki poznałem pare ładnych Ukrainek i z kilkoma byłem na piwie. W tej samej fabryce była jedna ładna Polka. Super mi się z nią rozmawiało, ale miała męza. Ja mam mature z rosyjskiego więc nawiązywanie kontaktów z tymi ze wschodu przychodzi łatwo. Na studiach miałem dwie piękne Polki. Do jednej bez miliona na koncie nie podchodź a druga była zajęta i rozmowy zbywała szybko, więc jak dla mnie w kwestii które są fajniejsze no to jednak Ukrainki :)
to nie jest odpowiedź na twoje pytanie, ale w kwestii samej relacji te drugie wydają się duzo łatwiejsze

1

@Commandement a ja to tak w kontekście mojej dawnej pracy w fabryce pełnej Ukraińców 17 letnich ;d
motywacja jakby ich do okopów wstawili

0

@MYTO ze nawet jak im dasz szpadel to oni nie będą umieli kopać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?