1

@JohnKennedy wiadomo ze ten z Titanica

0

Po co oni dają tego Tomaszewskiego do wywiadów. Tekst o tym jak to najlepsi grają u Arabów to jakaś totalna kpina i to na cały swiat idzie

2

@Kgorecki2500 niech Siedlce wchodzą do Ekstreklasy, bo tyle lat co sie oni bujają na zapleczu to szok

1

@draxidox popatrz sobie w mniejszych miastach ogłoszenia xd
Ubojnie drobiu, kurniki, pieczarkarnie albo kierowca c+e to są prace w małych miastach a do tych średnich miast trzeba jechać po 40km w jedną stronę

0

Goście otoczyli las, ściągnęli policjantów i psy z całego kraju, śmigłowce, drony a finalnie to chłop se leżał od drogi parę metrów i pewnie zgłosił im to jakiś kierowca xd

1

@July_6_BcN piwo 0% faktycznie by mogło nie istnieć zgadzam się

0

@Blanco16 kazdy tak mówił na początku, ale zobaczysz za kilka lat

0

@draxidox jaki problem przerzucić za płot na Białoruś?

0

@norbi77 a to nie jest tak, ze skierowali tam helikopter który miał go namierzyć specjalistycznym sprzętem? Jaworka tez szukali dwa lata a ukrywał się we własnym domu...

0

co to sie zadziało, ze finał majora jest tak późno?

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z informacji które się pojawiają na stronach o samochodach wychodzi, ze bak w moim samochodzie pomiesci 52 litry. Czy jest szansa, ze ten bak moze byc jeszcze mniejszy? Bo nie chce mi sie wierzyc, ze rezerwa stanowi tutaj ponad 15 litrów, bo na to wychodzi tankując auto od rezerwy do pełna

1

@CLS63AMG najzabawniejsze że nasi i tak wygrywali pomimo tych błędów

0

@DolMac a ty co tam osiągnąłeś poza oblaniem dzisiaj maturki z angielskiego?

8

Piszecie ciągle o tym Araujo jakby to on doprowadził do dogrywki. 45 minut Inter nie mógł wyjść z własnej połowy i w doliczonym czasie trafia bramkę w dodatku po faulu na naszym zawodniku którego Marciniak olał ciepłym moczem.

2

@Cochise w następnym sezonie okaże się ze City się podniesie Real się ogarnie i jakiś Bayern zacznie grać tiki takę. Barca nie jest jedyną drużyną w Europie i o lepszą sytuację będzie cholernie ciezko

2

Najbardziej to mnie wkurwia, ze 45 minut z połowy wyjść nie mogli i trafiają bramke

1

KURWAAAAAA MAMA TO

0

Lewy moze grac czy nie?

0

strima wywaliło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co jest ciekawego w F1? Oglądam od 30 minut, ale poza kamerkami z pierwszej osoby nie widzę nic

0

żaden się nie odzywa hahahaha

0

Tej sytuacji by nie było gdyby nie sędzia który przyblokował naszego i straciliśmy piłkę

0

@Rewolucja123 kiedyś poziom na pro scenie był mierny szczególnie pod względem strzelania co potęgowało takie sytuacje. W 2018 roku widziałem jak strzelał Simple na dmie a potem zobaczyłem jak to robi Taz i to była deklasacja

0

@Klejnot_Nilu dzieki stary. Siedziałem przy tym tyle czasu przy okazji wkurzałem się na czatgpt i znajomych którzy to olewali

0

@Klejnot_Nilu ale jak mam napisać do nich, bo nie widzę nigdzie takiej opcji

0

jak mam wysłać formularz do steam, ze mi konto ukradli, bo gość zmienił mi maila numer telefonu i generalnie to jest lipa?

4

Soundtrack z filmu Król Artur Legenda Miecza jest kozacki i film też bardzo fajny. TVN 7 :)

3

@jacobFCB Titanic jak oglądam cały film

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?