0

@blakkudium Real zgarnia świetnego obrońcę

1

@blakkudium najważniejsze by Yamal jutro zagrał, jest w średniej formie, ale to nasz jedyny skrzydłowy. No może nie jedyny, może mamy dwóch z Rafa

0

Komentarz usunięty

7

Komentarz usunięty

16

@wyrek no może sa teraz logiczne zasady? Wpadłeś na to?

0

Tebas zlozyl apelacje o cofnięcie rejestracji Daniego Olmo, coś czuję że wydarzy się to w marcu w trudnym miesiącu by Barce osłabić.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Borneo wszystko biznes i tak ominie.

2

@arasz1819 chłopie ci ludzie uczą jak żyć w wartościach religijnych mając po 3 żony, ilość dzieci nie istotna, afd krzyczy o pedalstwie, a szefowa to lesba, poseł napierd. w robocie (recydywa) ale jest super bo napisał że jest alkoholikiem. To jest ta nowa siła co nas zbawi.

0

@michal26 dla Polaka powinno być ważne by naziści nie rządzili, dlatego to jest sukces. Ale dla ciebie wiadomo ze tak nie jest. PS. W Polsce jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

5

@Kamiloza91 to może Barce ocen po las Palmas. Wyciągać wnioski po 1 meczu

11

@takisobiektos wybierz prawice to zobaczysz co się działo w czasach komuchow, towarzyszy, podpierd. Itd. Jedno wielkie sterowanie ludźmi. Dyktatorki się ludziom marzą

0

@AmigoBlancos tak to wygląda.

1

@Krzty o, nie wiedziałem. No to na wyjazd mega

1

@VamosRakieta a kto ci zabroni :)

1

@VamosRakieta Girona to taki rywal dla Realu jak dla nas Sevilla. Będzie gładko, kompletnie nie potrafią grać z Madrytem

1

@Krzty Ale też współczuć kibiców. Dostali 0-5 :)

1

@FCBparasiempre zdecydowanie powrót do Lini Inigo. Zajeb. Jest koleś

2

@Arden wczoraj dobrze wyglądał pressing. Źle wyglądały podania, decyzję, wykończenie. Fizycznie moim zdaniem jest ok.

0

@sevs obudził się sezon za późno. Silva dawno powinien być zmieniony przez kogo innego, ba nawet miał Palmera na tą pozycję i oddał Palmera by Silva grał. Ja tylko proszę byśmy się na Silve czasem nie skusili

0

@Matt_i1992 akcja Fermina to była jedyna przez 60 minut. Więc nie powiesz mi że to dużo jak na mecz z las Palmas. Mecz do zapomnienia i bardzo słaby

3

@Kapitan hawk Laporta orkiestrę wynajmie. To jest popierd. Że nie ma wsparcia kibiców.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Flick jako trener i wymieniony cały sztab od przygotowania

0

@WiecekFCB Olmo na fałszywej 9-ce.

0

@Jimmydeska ja tam wyższej intensywności w drugiej nie widziałem.

0

@FCBparasiempre w grudniowym meczu mieliśmy więcej sytuacji niż wczoraj. Poprostu napastnicy muszą podejmować lepsze decyzję, pewność siebie trochę wyparowała, ale jak się przełamie to pójdzie, ale chyba zagrałbym z fałszywa 9-tka z Olmo. Ferran do rotacji.

0

@FCBparasiempre kompletnie inny mecz. Najważniejsza będzie ofensywa, tzn. Skuteczność. Bo jeśli chodzi o pressing, dobrze wyglądamy. Mecz z Rayo był B. Dobry, ale niestety oceniony negatywnie ze względu na B. Słaba skuteczność ofensywy. We wtorek potrzebujemy całej trójki w formie inaczej przegramy

19

Z zaskoczeniem ale trzeba przyznać że wszystkk dobrze zrobili. Osadzilem Grande za szybko, a on naciskał że i tak jest spalony.

1

@Katalonik97 to bardziej brak umiejętności poradzenia sobie z tak ustawionym zespołem. Z Leganes też się meczylismy, Getafe. Średnio nam te mecze idą z takimi zespołami, do tego dochodzi bardzo średnia forma całej ofensywy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?