tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston różny? To forma? Yamal poprostu wypuścił. U nich nie tyle forma jakaś słaba, a decyzję. Pewność siebie gdzieś poleciała
0
@Litman tu jeden ziom @betonito czy jakoś tak twierdzi że to najlepszy zmiennik świata :)
1
Ferran dwie sam na sam, obie sprdl
0
@sheyba no właśnie nadal trwa :)
3
O się dzieje :) ale meczycho
0
Zobaczcie ze znowu to pomocnik musi strzelać. Nasz atak blado obecnie wygląda
0
Ale Kounde dziś mijają.
I piękna asysta :)
14
I to jest ta różnica. Alvarez wykorzystał, a wielki Ferran to ledwo dokopal ta piłkę do bramkarza
0
@BezglutenowyPedri ta, w jednym sezonie
0
@michal26 pierwszy gol to Olmo
0
@Messi96_96 na tym piłka polega
0
Ale to było widać z kilometra jakie podanie pójdzie. :) Gramy za wolno, jak za Enrique, milion kretynskich podań po co. Ale tu strzał w Wojtka,
0
@Szmulek Olmo zostawił alvareza
0
@Roobo z metra konto Wojtka? No nie
0
W minute, dwie setki, szacun
10
Pamiętajcie o zasadzie przed mierdami. Jak wygramy to pokazujemy fakola i mówimy jesteśmy najlepsi, jak przegramy to piszemy ze PK nikogo nie interesuje i idziemy po Lm i LL
1
@Hosh no chyba że mecz z Realem, to gol strzelony przez Madryt jest mnozony razy dwa
0
@Yoshi94 mówisz o konfederacji? No memem są, ale ich nie bronię.
0
@Yoshi94 mówisz o Bosaku? No masz rację, edukacja to nie konik obu marszalkow
3
Prawica wszędzie taka sama. Bardzo kompetentnych ludzi mianuje Trump.
"Trump mianował na zastępcę dyrektora FBI twórcę podcastów i prezentera Fox News.
To sprawia, że w obecnej administracji mamy już 20 "ekspertów" z tej prawicowej stacji telewizyjnej, zarządzających USA.
Wyobrażacie sobie rząd stworzony z prezenterów TV Republika?"
Może z pogodynki niech zrobi minister klimatu?
0
@Michu94 przecież wiadomo że to fake. Źródło zresztą też z dupy.
1
@betonito Ferran najlepszy rezerwowy świat. Ok, czasem nie warto dyskutować.
0
@OskP no co hajs.
22
@betonito o ho się zaczyna. Flick już legenda Barcy, a Pep to placek. Przypomnij mi pierwszy sezon Pepa w Barcy i na kim bazowal.
0
@July_6_BcN czyli jestem stary, dzięki :(
0
@Bykunn a to prawko ma ważność?
1
Haha wojna z Tebasem trwa
0
@ViscaelBarca2007 na prawdę wierzyłeś że La Liga ustąpi Barcelonie
19
@Kgorecki2500 Jak oni wchodzą głęboko w dupsko Muskowi i Trumpowi to ich. Masakryczna partia. To już konfa jest bardziej wyrazista. Obrzydliwe
1
@OskP atak to powinien dostać ocenę 3