tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot nie na to jak twardo stać przy swoim.
0
@Tomo1989 to już za 3 lata :)
0
@messiandiniesta jeśli nie rozumiesz ironi to twój problem.
0
Komentarz usunięty
1
Nikt nie głosował na Dude, kazdy piszę, że nie zagłisuje na PIS, miasta wybrały Trzaskowskiego, Zagranica też oraz większa połowa Polski, a i tak PIS wygrywa. Ciekawe :)
3
@kerouac Jeszcze z 20 lat i bedziesz milionerem :)
0
@barcelonaLM skąd dane?
0
@inViNcibl3 a Twojej? Bo tak mówią?
0
Nie zdziwię się jak TVP nawet oficjalnego wyniku nie poda. :)
0
@Toretto Jeśli myślisz że KonfederacjA wjedzie i będzie zabierać mniej, to się zdziwisz.
3
@masq AD ma socjal, emerytów, wieś i TVP. Wcale to nie była chora antylopa
0
@pawello10 Przecież obecny rząd robi dokładnie co on.
1
@Toretto mi się dobrze żyje.
0
@MontelQ dziwne bo nie widziałem by podał wyniki na 21
1
@El Madridista. Tak było.
2
@sokot dlaczego jego jest chora a np. Twoja?
0
@Europejczyk1980 daj link
0
@kerouac PIS dał socjal, zobacz kto głosuje na Dude. Wystarczy tak ogromy elektorat
0
@Janiama czyli tak jak eksperci mówili. Raczej neutralne ich głosy.
1
@l0Messini ciekawe co ty byś powiedział.
0
@TheMefju może nie masz mózgu.?
2
@l0Messini wszędzie nawet w lodówce będą geje itp
0
@tomcias10 KO rządziło, więc wiemy.
2
@JoeBlack większej od obecnej nie da się już osiągnąć
4
@Europejczyk1980 bo nie ma wyników. Różnica jest za mała.
0
@NeroTFP jeszcze się taka partia nie urodziła
2
@Janiama nie koniecznie. Wzrost może być również w bastionach gdzie zagłosują ci którzy na wyborach nawet nie byli. Nie wierzę by partia rządząca oddala władze
0
@BarcaInfo na razie jest na wakacjach a nie w pracy. Ja się zawiodłem
0
@Kapitan hawk mieszkam nad morzem całe życie. Tak mało turystów nie pamiętam. Więc nie prd tu o lepszych czasach
0
@tobiasson92 na Podkarpaciu to zagłosują wszyscy, nawet gdy nie głosowali