0

@normasubiektywna zgadzam się, Balde jest bardzo obiecujący. Pique przecież grał od pierwszej minuty, a Lenglet wypadł już z łask nawet u graczy w Fife więc nie sądzę żeby u jakiegokolwiek trenera był opcją.

Ostatnie czego potrzebujemy to „doświadczenia”. Bo to doswiadczenie u nas to są porażki z Romą, Liverpoolem, psg i Bayernem właśnie. Ostatnie czego potrzebujemy to zawodników którzy przyczynili się do tych porażek. Tymczasem znowu gramy Roberto, Albą etc. zawodnikami którzy nie unieśli tamtych spotkań mentalnie i tego też nie mieli prawa unieść.

To tylko moje zdanie. Jeśli gramy młodzieżą to niech Ci goście dostają odpowiedzialność a nie grają w momencie kiedy starzy już tak nawalili że pozostaje tylko dograć mecz do końca.

0

@blazeq W dużej mierze się zgadzam. Takie są fakty, ale wynikają z konieczności. Nie widzę w tym zamysłu trenera, który jednych zawodników piłuje do granic wytrzymałości, a o drugich zupełnie zapomina.

To że przyszedł czas na młodzież w Barcy wie każdy. Liczyłem na to, że Koeman będzie trenerem który posadzi na ławce np. Albę. Ma do tego argumenty i piłkarzy. Nie zrobił tego. To w jaki sposób potraktował Collado jest naganne bo niezależnie czy chłopak pasuje do drużyny czy nie to dalej jest perłą rezerw i należy mu się szacunek, a nie wypychanie z klubu przed mediami. Można wymieniać dalej…

Nie zgadzam się żeby ciężar debiutu był jakoś wyjątkowo różny. Wpuszczał w momencie gdy całe Camp Nou było już wściekłe, a drużyna była właściwie ośmieszana przez Bayern. Czy to jest dobry moment? Nie sądzę, chyba że chcemy chłopakom wszczepić ten sam strach przed Bayernem co u starej gwardii.

5

„Minuty młodzieży” = Alba grający po gorączce i z biegunką zamiast Balde. To chyba dowód że Koeman gra młodymi tylko wtedy kiedy musi droga redakcjo.

„Owszem, można to tłumaczyć brakiem innych możliwości…” - nie można tylko trzeba, to żaden zamysł trenera.


0

Laporta radzi sobie tylko trochę lepiej niż okularnik - change my mind

4

@messibar wystarczyło na koniec zadzwonić i wyjaśnić sprawę. Wytłumaczyć powody i chłopak odszedłby w lepszej atmosferze. To by ich nic nie kosztowało a klub pokazałby klasę.

Załatwili to jak klub z okregowki.

1

@zenoowity „ale nigdy w życiu nie będziecie tak samo "wartościowi" dla cywilizacji jak związki heteroseksualne.” XDDD widzę że mentalność kapitalistyczna mocno wjechała na banie.

1

@Tomek54321 no właśnie XDDD

1

@winiola nie mówię że ma grać za darmo. Nie wiem ile setek milionów euro Barca mu już wypłaciła. Myślę że gdyby za ostatnie 2-3 lata gry pobrał zamiast 50mln np. 10mln to nic by mu się nie stało. Wciąż mówimy o kwotach przekraczających pojęcie dla 99% ludzi na świecie.

2

Messi - chce dobrego projektu sportowego, a nie pieniędzy.

Też Messi - chce pobierać taką pensje że klub jest zmuszony oddawać graczy w niekorzystnych dealach na prawo i lewo. W dodatku wzmacniać największego rywala w walce o tytuł.

1

@Jakchcesz alkoholizm to choroba niezawiniona. Nie bredź bzdur bo to szkodliwe dla ludzi którzy walczą z tym nałogiem.

7

Jorginho złota piłka za ten faul

0

@Lisek koleś nie ma racji. Ale porównywanie piłkarza do szeregowego pracownika firmy to jest taki rak XDDDDD

Jak rocznie robisz 1/3 przychodu firmy to bliżej ci do właściciela niż biurwy.

2

@FC1899Barca ludzie nie maja tak słabej pamięci jak ty i potrafią porównać jakie wały z TVP robiło PO a jaki skandal robi PIS.

Obie sytuacje nie powinny mieć miejsca, ale zrównywanie tego jest absurdalne.

0

@FC1899Barca Polska to kraj peryferyjny, przestań ją porównywać do Francji, Niemiec czy Stanów.

0

@ksawizimens oczywiście że tak, o to nie jest trudno.

Kontrakt sponsorski PSG z QTA. Wartość wynosiła 215 mln euro rocznie, czyli 1,075 mld euro w ciągu pięciu lat. Kwota znacznie przeszacowana.

Potem zmniejszenie kary nałożonej na PSG z 2014 roku. Też z wątpliwych przyczyn.

Potem wpompowanie prawie 2 mld euro w sposób bardzo wątpliwy z czym UEFA nie zrobiła nic.

Mediapart ujawnił, w jaki sposób PSG zawierało tajne umowy z urzędnikami UEFA w celu obejścia zasad finansowego fair play w ramach szeroko zakrojonego śledztwa.

Mogę wymieniać dalej, tylko polecam czytać więcej źródeł. Ja na przykład zbieram informacje prosto z Francji i tutaj nikt raczej nie ma wątpliwości że PSG działa z UEFA czego dowodem jest identyczne stanowisko wobec Superligi. Naprawdę wierzyłeś że PSG chce bronić małych klubów?

Poza tym mundial w Katarze, pełen przeciwności i skandali również podczas wyboru. Nie zaświeciła się żadna lampka, serio?

Masz jakieś dowody na krystaliczność PSG i UEFA? Chętnie poczytam.

0

mówisz o komentarzu w którym się pucowałeś byciem w yacht clubie? XDDD

0

@Barcakolcz „Tusk podzielił Polskę na lepszych i gorszych”

@Barcakolcz dwa zdania później „tymczasem będąc członkiem Yacht Klubu...” XDDD to ze jesteś członkiem klubu yachtowego nie świadczy o tym że jesteś od kogoś mądrzejszy. To mówi tylko tyle ze lubisz se pływać. Dyrektorzy firm i spółek często są powiązani z rządowymi inwestycjami wiec jak PiS im leje siano strumieniami to nie dziwie się że są za.

Większego współczynnika hipokryzji w jednym poście dawno nie widziałem.

1

@ksawizimens jak takie same dla wszystkich co ty wygadujesz. PSG jest pompowane przez Katarczyków od lat, obchodzą te przepisy bo są nieostre, a są takie bo UEFA dostała pod stołem siano żeby ich nie zaostrzać.

To jest skrajna naiwność żeby wierzyć, że FFP działa dobrze.

0

@takisobiektos no ja nawołuje do tego żeby to zmienić :D Kibice powinni to zmienić

1

@takisobiektos Messi niesie ten klub od paru sezonów sam - spełnia wymagania kibiców i klubu.

Połowa naszego składu jakby zniknęła i zastąpilibyśmy ich kadrą Barcy B to nie byłoby różnicy.

Jeśli kierujemy się w piłce czymś więcej niż kasą, a każdy piłkarz co chwile mówi o miłości do barw to mamy prawo oczekiwać, że jak typ siedzi w szpitalu 4 sezon to powinien się zgodzić.

Pytać Messiego o obniżkę wynagrodzenia w obliczu tego że robi nam połowę roboty w sezonie i wszystkie top kluby oferują mu więcej siana brzmi dla mnie dość ryzykownie. Szczególnie, że Messi wyrabia zysk dla klubu, czym pewnie nie może się pochwalić Coutinho, Dembele, Umititi i reszta

2

@Bykunn rozumiem Cię. Wina leży po stronie klubu, bez dwóch zdań. Ale Ci goście regularnie wycierają sobie pyski gadką o miłości do klubu, zdobywaniu trofeów i robieniu progresu.

Dlatego uważam, że krytyka powinna zwrócić się na nich. Zarabiają takie kwoty bo leży na nich pewna odpowiedzialność, to kibice składają się na te pensje. Porównywanie ich do zwykłych pracowników biurowych jest uproszczeniem.

0

@takisobiektos nie, dostają milionowe kontrakty. Nawet najniższy szczebel w drabince jest nieosiągalny dla 99,99999% ludzi. Więc jak obniżą nie umrą z głodu :))))

2

@Bykunn nie mają obowiązku, ale ich działanie zasługuje na krytykę. A nie to, że Messi będzie miał wysoki kontrakt. Pod tym postem widzę, że ludzi bardziej oburza, że Messi dostaje siano na które zasługuje niż to że grupa cwaniaków drenuje klub w trudnych czasach.

2

@Bykunn czyli bez różnicy bo połowa składu prezentuje gorszy poziom niż szkółka. Ale czekaj na szkółkę też nas nie stać (patrz przykład Moriby) przez takie tuzy jak Pjanic, Umtiti, Lenglet, Brait, Dembele, Coutinho, Roberto... Serio uważasz że tym gościa nie powinnismy obciąć pensji?

1

@Kgorecki2500 kościół ponosi odpowiedzialność za to co się działo w Kanadzie. To była zorganizowana akcja i wyrachowane działanie. Fakt, że zwierzchnik kościoła nie wziął za to odpowiedzialności jest naganny i KK powinien za to oberwać. KK należy się krytyka i należy od tej instytucji wymagać wzięcia odpowiedzialności za takie zbrodnie. Dla dobrach ofiar, ale też samego kościoła.

1

@semafor Straszna sprawa z tymi szkołami to prawda. W dodatku z tego co wiem papież Franciszek odmówił przeprosin i znowu KK stara się rozmyć odpowiedzialność.

1

To jakim rakiem jest ten klub przechodzi ludzkie pojęcie.

0

@l0Messini nawet jeśli masz racje, a pewnie nie masz (bo dane mówią o 750 osobach) To dałoby 10 000 osób na obecnie 800 000 000 zaszczepionych czyli 0,00001. Śmiertelność na Covid jakiś 1-2% globalnie. Na przykładzie polski ten stosunek wynosi 0,000006. Czyli na milion osób 66 na szczepionkę, a na Covid 60 000. Najwiecej to jest ofiar cierpiących na dezinformacje. Dlatego należy się szczepić i przestać siać zwątpienie bo to może doprowadzić do śmierci wielu ludzi.

Życzę miłej niedzieli :)

5

@l0Messini o nie, kolejny przypadek! To już pewnie z 10 osób zmarło na 800 mln zaszczepionych. Rzeczywiście mordercza szczepionka XDDDD

9

@messi564 przestałem czytać po „szanuje Orbana”

Media