speedweed
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
PiS to Bartomeu polskiej polityki - change my mind
2
Lewy miał racje. Ta liga promuje obronę wszelkimi sposobami a nie ofensywną grę
1
@Erik0 Jak było nurkowanie to niech da żółta kartkę.
2
@FutbolFan daj konkrety, wyliczenia. Nawet nie znasz rozstawu i przekroju tych słupów a farmazony sprzedajesz że na chłopski rozum to niemożliwe. Foliarstwo Otoki powinno być banowane.
3
@FutbolFan taka jest cena oświeconego umysłu, ale nie martw się my też mamy nadzieje że wkrótce wy foliarze wyruszycie na międzygwiezdną wyprawę w poszukiwaniu prawdy a my ameby nie będziemy musieli wam tłumaczyć właściwości technicznych stalowych budynków podczas pożaru na 80 pietrze
1
@HighestInTheRoom za darmo mają się tym zajmować tak?
0
@Pedri16Future to kwestia jakiegoś chorego kompleksu fanów Barcelony. Gdyby w Realu była taka sytuacja, mówiliby że trener świetnie dobrał słowa i był konsekwentny ze swoją taktyką.
Tutaj powiedzą że brat Denzela debil bo usłyszeli jedno słowo z kilkuminutowej przemowy XD
0
@BordowyPtak przestań na sile symetryzować. Tu jest rozmowa o ewidentnych błędach arbitra, a nie wydumanych sytuacjach które sobie wymyśliłeś.
0
5 minut doliczonego czasu dało nam zawrotne 50 sekund gry w piłkę
0
@Kamiloza91 Bellighama to im jednak zazdroszczę
0
@Podkwaszacz w nowym sezonie chciałbym zobaczyć kibiców bardziej dojrzałych, rozumiejących realia w jakich pracuje koleś który wyciągnął ten klub z bagna Koemana i odzyskał ligę po chyba 5 latach chapania do ryja.
0
Chciałbym w tym miejscu pochwalić nasz zarząd i xaviego że wycisnęli z naszego krótkowłosego bajeranta tyle ile się dało. Poprawił się pod wodzą nowego trenera, pomógł w zdobyciu trofeum a teraz odchodzi za jakieś pieniądze mimo tego że miał kartę na ręce w zeszłym okienku.
Pozostaje tylko obserwować jak poradzi sobie w PSG, nie życzę mu źle, ale na miejscu Paryża nie obiecywałbym sobie za wiele.
0
@jacobFCB prorok fatalista enters the game
0
@masq Ja bym nim grał w każdym meczu. Przed końcem okienka złapie konte i wtedy Alemany cyk, oferta 500 tys. € za miesiąc i rejestrujemy Torresa. Tak to widzę mniej więcej.
0
@normasubiektywna zgadzam się, Balde jest bardzo obiecujący. Pique przecież grał od pierwszej minuty, a Lenglet wypadł już z łask nawet u graczy w Fife więc nie sądzę żeby u jakiegokolwiek trenera był opcją.
Ostatnie czego potrzebujemy to „doświadczenia”. Bo to doswiadczenie u nas to są porażki z Romą, Liverpoolem, psg i Bayernem właśnie. Ostatnie czego potrzebujemy to zawodników którzy przyczynili się do tych porażek. Tymczasem znowu gramy Roberto, Albą etc. zawodnikami którzy nie unieśli tamtych spotkań mentalnie i tego też nie mieli prawa unieść.
To tylko moje zdanie. Jeśli gramy młodzieżą to niech Ci goście dostają odpowiedzialność a nie grają w momencie kiedy starzy już tak nawalili że pozostaje tylko dograć mecz do końca.
0
@blazeq W dużej mierze się zgadzam. Takie są fakty, ale wynikają z konieczności. Nie widzę w tym zamysłu trenera, który jednych zawodników piłuje do granic wytrzymałości, a o drugich zupełnie zapomina.
To że przyszedł czas na młodzież w Barcy wie każdy. Liczyłem na to, że Koeman będzie trenerem który posadzi na ławce np. Albę. Ma do tego argumenty i piłkarzy. Nie zrobił tego. To w jaki sposób potraktował Collado jest naganne bo niezależnie czy chłopak pasuje do drużyny czy nie to dalej jest perłą rezerw i należy mu się szacunek, a nie wypychanie z klubu przed mediami. Można wymieniać dalej…
Nie zgadzam się żeby ciężar debiutu był jakoś wyjątkowo różny. Wpuszczał w momencie gdy całe Camp Nou było już wściekłe, a drużyna była właściwie ośmieszana przez Bayern. Czy to jest dobry moment? Nie sądzę, chyba że chcemy chłopakom wszczepić ten sam strach przed Bayernem co u starej gwardii.
5
„Minuty młodzieży” = Alba grający po gorączce i z biegunką zamiast Balde. To chyba dowód że Koeman gra młodymi tylko wtedy kiedy musi droga redakcjo.
„Owszem, można to tłumaczyć brakiem innych możliwości…” - nie można tylko trzeba, to żaden zamysł trenera.
0
Laporta radzi sobie tylko trochę lepiej niż okularnik - change my mind
4
@messibar wystarczyło na koniec zadzwonić i wyjaśnić sprawę. Wytłumaczyć powody i chłopak odszedłby w lepszej atmosferze. To by ich nic nie kosztowało a klub pokazałby klasę.
Załatwili to jak klub z okregowki.
1
@zenoowity „ale nigdy w życiu nie będziecie tak samo "wartościowi" dla cywilizacji jak związki heteroseksualne.” XDDD widzę że mentalność kapitalistyczna mocno wjechała na banie.
1
@Tomek54321 no właśnie XDDD
1
@winiola nie mówię że ma grać za darmo. Nie wiem ile setek milionów euro Barca mu już wypłaciła. Myślę że gdyby za ostatnie 2-3 lata gry pobrał zamiast 50mln np. 10mln to nic by mu się nie stało. Wciąż mówimy o kwotach przekraczających pojęcie dla 99% ludzi na świecie.
2
Messi - chce dobrego projektu sportowego, a nie pieniędzy.
Też Messi - chce pobierać taką pensje że klub jest zmuszony oddawać graczy w niekorzystnych dealach na prawo i lewo. W dodatku wzmacniać największego rywala w walce o tytuł.
1
@Jakchcesz alkoholizm to choroba niezawiniona. Nie bredź bzdur bo to szkodliwe dla ludzi którzy walczą z tym nałogiem.
7
Jorginho złota piłka za ten faul
0
@Lisek koleś nie ma racji. Ale porównywanie piłkarza do szeregowego pracownika firmy to jest taki rak XDDDDD
Jak rocznie robisz 1/3 przychodu firmy to bliżej ci do właściciela niż biurwy.
2
@FC1899Barca ludzie nie maja tak słabej pamięci jak ty i potrafią porównać jakie wały z TVP robiło PO a jaki skandal robi PIS.
Obie sytuacje nie powinny mieć miejsca, ale zrównywanie tego jest absurdalne.
0
@FC1899Barca Polska to kraj peryferyjny, przestań ją porównywać do Francji, Niemiec czy Stanów.
0
@ksawizimens oczywiście że tak, o to nie jest trudno.
Kontrakt sponsorski PSG z QTA. Wartość wynosiła 215 mln euro rocznie, czyli 1,075 mld euro w ciągu pięciu lat. Kwota znacznie przeszacowana.
Potem zmniejszenie kary nałożonej na PSG z 2014 roku. Też z wątpliwych przyczyn.
Potem wpompowanie prawie 2 mld euro w sposób bardzo wątpliwy z czym UEFA nie zrobiła nic.
Mediapart ujawnił, w jaki sposób PSG zawierało tajne umowy z urzędnikami UEFA w celu obejścia zasad finansowego fair play w ramach szeroko zakrojonego śledztwa.
Mogę wymieniać dalej, tylko polecam czytać więcej źródeł. Ja na przykład zbieram informacje prosto z Francji i tutaj nikt raczej nie ma wątpliwości że PSG działa z UEFA czego dowodem jest identyczne stanowisko wobec Superligi. Naprawdę wierzyłeś że PSG chce bronić małych klubów?
Poza tym mundial w Katarze, pełen przeciwności i skandali również podczas wyboru. Nie zaświeciła się żadna lampka, serio?
Masz jakieś dowody na krystaliczność PSG i UEFA? Chętnie poczytam.
0
mówisz o komentarzu w którym się pucowałeś byciem w yacht clubie? XDDD