5

PiS to Bartomeu polskiej polityki - change my mind

2

Lewy miał racje. Ta liga promuje obronę wszelkimi sposobami a nie ofensywną grę

1

@Erik0 Jak było nurkowanie to niech da żółta kartkę.

2

@FutbolFan daj konkrety, wyliczenia. Nawet nie znasz rozstawu i przekroju tych słupów a farmazony sprzedajesz że na chłopski rozum to niemożliwe. Foliarstwo Otoki powinno być banowane.

3

@FutbolFan taka jest cena oświeconego umysłu, ale nie martw się my też mamy nadzieje że wkrótce wy foliarze wyruszycie na międzygwiezdną wyprawę w poszukiwaniu prawdy a my ameby nie będziemy musieli wam tłumaczyć właściwości technicznych stalowych budynków podczas pożaru na 80 pietrze

1

@HighestInTheRoom za darmo mają się tym zajmować tak?

0

@Pedri16Future to kwestia jakiegoś chorego kompleksu fanów Barcelony. Gdyby w Realu była taka sytuacja, mówiliby że trener świetnie dobrał słowa i był konsekwentny ze swoją taktyką.

Tutaj powiedzą że brat Denzela debil bo usłyszeli jedno słowo z kilkuminutowej przemowy XD

0

@BordowyPtak przestań na sile symetryzować. Tu jest rozmowa o ewidentnych błędach arbitra, a nie wydumanych sytuacjach które sobie wymyśliłeś.

0

5 minut doliczonego czasu dało nam zawrotne 50 sekund gry w piłkę

0

@Kamiloza91 Bellighama to im jednak zazdroszczę

0

@Podkwaszacz w nowym sezonie chciałbym zobaczyć kibiców bardziej dojrzałych, rozumiejących realia w jakich pracuje koleś który wyciągnął ten klub z bagna Koemana i odzyskał ligę po chyba 5 latach chapania do ryja.

0

Chciałbym w tym miejscu pochwalić nasz zarząd i xaviego że wycisnęli z naszego krótkowłosego bajeranta tyle ile się dało. Poprawił się pod wodzą nowego trenera, pomógł w zdobyciu trofeum a teraz odchodzi za jakieś pieniądze mimo tego że miał kartę na ręce w zeszłym okienku.

Pozostaje tylko obserwować jak poradzi sobie w PSG, nie życzę mu źle, ale na miejscu Paryża nie obiecywałbym sobie za wiele.

0

@jacobFCB prorok fatalista enters the game

0

@masq Ja bym nim grał w każdym meczu. Przed końcem okienka złapie konte i wtedy Alemany cyk, oferta 500 tys. € za miesiąc i rejestrujemy Torresa. Tak to widzę mniej więcej.

0

@normasubiektywna zgadzam się, Balde jest bardzo obiecujący. Pique przecież grał od pierwszej minuty, a Lenglet wypadł już z łask nawet u graczy w Fife więc nie sądzę żeby u jakiegokolwiek trenera był opcją.

Ostatnie czego potrzebujemy to „doświadczenia”. Bo to doswiadczenie u nas to są porażki z Romą, Liverpoolem, psg i Bayernem właśnie. Ostatnie czego potrzebujemy to zawodników którzy przyczynili się do tych porażek. Tymczasem znowu gramy Roberto, Albą etc. zawodnikami którzy nie unieśli tamtych spotkań mentalnie i tego też nie mieli prawa unieść.

To tylko moje zdanie. Jeśli gramy młodzieżą to niech Ci goście dostają odpowiedzialność a nie grają w momencie kiedy starzy już tak nawalili że pozostaje tylko dograć mecz do końca.

0

@blazeq W dużej mierze się zgadzam. Takie są fakty, ale wynikają z konieczności. Nie widzę w tym zamysłu trenera, który jednych zawodników piłuje do granic wytrzymałości, a o drugich zupełnie zapomina.

To że przyszedł czas na młodzież w Barcy wie każdy. Liczyłem na to, że Koeman będzie trenerem który posadzi na ławce np. Albę. Ma do tego argumenty i piłkarzy. Nie zrobił tego. To w jaki sposób potraktował Collado jest naganne bo niezależnie czy chłopak pasuje do drużyny czy nie to dalej jest perłą rezerw i należy mu się szacunek, a nie wypychanie z klubu przed mediami. Można wymieniać dalej…

Nie zgadzam się żeby ciężar debiutu był jakoś wyjątkowo różny. Wpuszczał w momencie gdy całe Camp Nou było już wściekłe, a drużyna była właściwie ośmieszana przez Bayern. Czy to jest dobry moment? Nie sądzę, chyba że chcemy chłopakom wszczepić ten sam strach przed Bayernem co u starej gwardii.

5

„Minuty młodzieży” = Alba grający po gorączce i z biegunką zamiast Balde. To chyba dowód że Koeman gra młodymi tylko wtedy kiedy musi droga redakcjo.

„Owszem, można to tłumaczyć brakiem innych możliwości…” - nie można tylko trzeba, to żaden zamysł trenera.


0

Laporta radzi sobie tylko trochę lepiej niż okularnik - change my mind

4

@messibar wystarczyło na koniec zadzwonić i wyjaśnić sprawę. Wytłumaczyć powody i chłopak odszedłby w lepszej atmosferze. To by ich nic nie kosztowało a klub pokazałby klasę.

Załatwili to jak klub z okregowki.

1

@zenoowity „ale nigdy w życiu nie będziecie tak samo "wartościowi" dla cywilizacji jak związki heteroseksualne.” XDDD widzę że mentalność kapitalistyczna mocno wjechała na banie.

1

@Tomek54321 no właśnie XDDD

1

@winiola nie mówię że ma grać za darmo. Nie wiem ile setek milionów euro Barca mu już wypłaciła. Myślę że gdyby za ostatnie 2-3 lata gry pobrał zamiast 50mln np. 10mln to nic by mu się nie stało. Wciąż mówimy o kwotach przekraczających pojęcie dla 99% ludzi na świecie.

2

Messi - chce dobrego projektu sportowego, a nie pieniędzy.

Też Messi - chce pobierać taką pensje że klub jest zmuszony oddawać graczy w niekorzystnych dealach na prawo i lewo. W dodatku wzmacniać największego rywala w walce o tytuł.

1

@Jakchcesz alkoholizm to choroba niezawiniona. Nie bredź bzdur bo to szkodliwe dla ludzi którzy walczą z tym nałogiem.

7

Jorginho złota piłka za ten faul

0

@Lisek koleś nie ma racji. Ale porównywanie piłkarza do szeregowego pracownika firmy to jest taki rak XDDDDD

Jak rocznie robisz 1/3 przychodu firmy to bliżej ci do właściciela niż biurwy.

2

@FC1899Barca ludzie nie maja tak słabej pamięci jak ty i potrafią porównać jakie wały z TVP robiło PO a jaki skandal robi PIS.

Obie sytuacje nie powinny mieć miejsca, ale zrównywanie tego jest absurdalne.

0

@FC1899Barca Polska to kraj peryferyjny, przestań ją porównywać do Francji, Niemiec czy Stanów.

0

@ksawizimens oczywiście że tak, o to nie jest trudno.

Kontrakt sponsorski PSG z QTA. Wartość wynosiła 215 mln euro rocznie, czyli 1,075 mld euro w ciągu pięciu lat. Kwota znacznie przeszacowana.

Potem zmniejszenie kary nałożonej na PSG z 2014 roku. Też z wątpliwych przyczyn.

Potem wpompowanie prawie 2 mld euro w sposób bardzo wątpliwy z czym UEFA nie zrobiła nic.

Mediapart ujawnił, w jaki sposób PSG zawierało tajne umowy z urzędnikami UEFA w celu obejścia zasad finansowego fair play w ramach szeroko zakrojonego śledztwa.

Mogę wymieniać dalej, tylko polecam czytać więcej źródeł. Ja na przykład zbieram informacje prosto z Francji i tutaj nikt raczej nie ma wątpliwości że PSG działa z UEFA czego dowodem jest identyczne stanowisko wobec Superligi. Naprawdę wierzyłeś że PSG chce bronić małych klubów?

Poza tym mundial w Katarze, pełen przeciwności i skandali również podczas wyboru. Nie zaświeciła się żadna lampka, serio?

Masz jakieś dowody na krystaliczność PSG i UEFA? Chętnie poczytam.

0

mówisz o komentarzu w którym się pucowałeś byciem w yacht clubie? XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?