O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 396
  • Liczba komentarzy 56
  • Polecenia 81

Komentarze

0

@normasubiektywna zgadzam się, Balde jest bardzo obiecujący. Pique przecież grał od pierwszej minuty, a Lenglet wypadł już z łask nawet u graczy w Fife więc nie sądzę żeby u jakiegokolwiek trenera był opcją.

Ostatnie czego potrzebujemy to „doświadczenia”. Bo to doswiadczenie u nas to są porażki z Romą, Liverpoolem, psg i Bayernem właśnie. Ostatnie czego potrzebujemy to zawodników którzy przyczynili się do tych porażek. Tymczasem znowu gramy Roberto, Albą etc. zawodnikami którzy nie unieśli tamtych spotkań mentalnie i tego też nie mieli prawa unieść.

To tylko moje zdanie. Jeśli gramy młodzieżą to niech Ci goście dostają odpowiedzialność a nie grają w momencie kiedy starzy już tak nawalili że pozostaje tylko dograć mecz do końca.

0

@blazeq W dużej mierze się zgadzam. Takie są fakty, ale wynikają z konieczności. Nie widzę w tym zamysłu trenera, który jednych zawodników piłuje do granic wytrzymałości, a o drugich zupełnie zapomina.

To że przyszedł czas na młodzież w Barcy wie każdy. Liczyłem na to, że Koeman będzie trenerem który posadzi na ławce np. Albę. Ma do tego argumenty i piłkarzy. Nie zrobił tego. To w jaki sposób potraktował Collado jest naganne bo niezależnie czy chłopak pasuje do drużyny czy nie to dalej jest perłą rezerw i należy mu się szacunek, a nie wypychanie z klubu przed mediami. Można wymieniać dalej…

Nie zgadzam się żeby ciężar debiutu był jakoś wyjątkowo różny. Wpuszczał w momencie gdy całe Camp Nou było już wściekłe, a drużyna była właściwie ośmieszana przez Bayern. Czy to jest dobry moment? Nie sądzę, chyba że chcemy chłopakom wszczepić ten sam strach przed Bayernem co u starej gwardii.

5

„Minuty młodzieży” = Alba grający po gorączce i z biegunką zamiast Balde. To chyba dowód że Koeman gra młodymi tylko wtedy kiedy musi droga redakcjo.

„Owszem, można to tłumaczyć brakiem innych możliwości…” - nie można tylko trzeba, to żaden zamysł trenera.


0

Laporta radzi sobie tylko trochę lepiej niż okularnik - change my mind

4

@messibar wystarczyło na koniec zadzwonić i wyjaśnić sprawę. Wytłumaczyć powody i chłopak odszedłby w lepszej atmosferze. To by ich nic nie kosztowało a klub pokazałby klasę.

Załatwili to jak klub z okregowki.

Zobacz wszystkie

9

@messi564 przestałem czytać po „szanuje Orbana”

7

Jorginho złota piłka za ten faul

6

@Kgorecki2500 mogłeś dodać, że zaraz po tych wyborach w wyniku nagonki chrześcijańsko-prawicowych mediów zamordowano pierwszego prezydenta RP. :)))))))) Taka ciekawostka, prezydenta wyzywano właśnie od lewaków, emigrantów i żydowskich popychadeł.

5

@l0Messini o nie, kolejny przypadek! To już pewnie z 10 osób zmarło na 800 mln zaszczepionych. Rzeczywiście mordercza szczepionka XDDDD

5

„Minuty młodzieży” = Alba grający po gorączce i z biegunką zamiast Balde. To chyba dowód że Koeman gra młodymi tylko wtedy kiedy musi droga redakcjo.

„Owszem, można to tłumaczyć brakiem innych możliwości…” - nie można tylko trzeba, to żaden zamysł trenera.