0

wszyscy na 8? bo coś mało komentarzy

13

@MESSIah16 zabrał 30 trofeów, a niektórzy chcą by został..

3

@cules100pro arcydzieło? sam filmu nie oglądałem, ale generalnie opinie mówią, że jest to jeden z najsłabszych filmów Nolana

6

@Jakchcesz miej wy.. , a będzie Ci dane

6

@Jakchcesz pracowałem nad sobą tyle, że każdy dzień, każda minuta mnie cieszy : )

4

@cules100pro na fb też można być anonimowym

0

@tadzik447 działa

0

wiemy

4

@NeroTFP ograli Barcę w dwumeczu 7:0 i Messiemu zapaliła się pierwsza lampka z pomysłem opuszczenia klubu :P

5

najgorszy jest fakt, że będę teraz w weekendy dwa mecze oglądał:P

1

Dembele mu pewnie wysłał smsa z gratulacjami

0

@masq



właśnie się napatoczyło

0

@Colon otóż to. Zdarza mi się też włączać czasami muzykę z falami alfa :)

1

@Danny Gaucho no to już ładnie. Ja akurat nie mam problemów z zasypianiem.
Z kwestii wyobrażeń sobie czegoś przed zaśnięciem to lubię sobie tworzyć fabuły książek w głowie, których potem i tak nie piszę :D mi te wyobrażenia pomagają w zasypianiu.

0

@Danny Gaucho nie no, gra cicho :) i z reguły muzyka bez słów

3

śpicie przy włączonej muzyce czy tylko ja mam taki chory nawyk ?:P

1

@justfootball Frank Underwood z HoC bez zastanowienia. Drugie miejsce dałbym Eleven z pierwszego sezonu Stranger Things

2

@JimMorrisonFCB chyba nie ma :P mam wrażenie, że wszystko uznane powszechnie za topowe widziałem

1

pierwszy raz mądrzejszą decyzją wydaje się odwiedzać częściej stronę główną niż la ramblę

ps. tak, wiem że mi się wydaje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@BarcaInfo derby Manchesteru. Ojciec vs Syn

0

gramy tak źle, że mamy obecnie dwóch głównych trenerów.

1

@kerouac miłość mojego dzieciństwa

1

@MesQueUnClub_87 ja obserwuję zza winkla

1

też Wam jest zimno gdy nie jest Wam ciepło?

2

@Janiama zamierzałem do Ciebie napisać informację na pw jakby była oficjalna informacja o odejściu i przyznać Ci rację. Jak na razie jeszcze Messi jest w klubie, a Ty już wracasz i musisz na nowo się wywyższać. Brak mi słów na zachowanie takiego dorosłego gościa jak Ty.

0

toć jeszcze dzisiaj wywiozą Bartomeu w częściach na taczkach. Potem Messi wróci. easy :P

0

Ping Pong Ping Pong.. i tak cały dzień :P

2

Messi.. przestań mi mój czas prześladować

2

@HighestInTheRoom użyłbyś ich z raz zgodnie z przeznaczeniem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?