shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszyscy na 8? bo coś mało komentarzy
13
@MESSIah16 zabrał 30 trofeów, a niektórzy chcą by został..
3
@cules100pro arcydzieło? sam filmu nie oglądałem, ale generalnie opinie mówią, że jest to jeden z najsłabszych filmów Nolana
6
@Jakchcesz miej wy.. , a będzie Ci dane
6
@Jakchcesz pracowałem nad sobą tyle, że każdy dzień, każda minuta mnie cieszy : )
4
@cules100pro na fb też można być anonimowym
0
@tadzik447 działa
0
wiemy
4
@NeroTFP ograli Barcę w dwumeczu 7:0 i Messiemu zapaliła się pierwsza lampka z pomysłem opuszczenia klubu :P
5
najgorszy jest fakt, że będę teraz w weekendy dwa mecze oglądał:P
1
Dembele mu pewnie wysłał smsa z gratulacjami
0
@masq
właśnie się napatoczyło
0
@Colon otóż to. Zdarza mi się też włączać czasami muzykę z falami alfa :)
1
@Danny Gaucho no to już ładnie. Ja akurat nie mam problemów z zasypianiem.
Z kwestii wyobrażeń sobie czegoś przed zaśnięciem to lubię sobie tworzyć fabuły książek w głowie, których potem i tak nie piszę :D mi te wyobrażenia pomagają w zasypianiu.
0
@Danny Gaucho nie no, gra cicho :) i z reguły muzyka bez słów
3
śpicie przy włączonej muzyce czy tylko ja mam taki chory nawyk ?:P
1
@justfootball Frank Underwood z HoC bez zastanowienia. Drugie miejsce dałbym Eleven z pierwszego sezonu Stranger Things
2
@JimMorrisonFCB chyba nie ma :P mam wrażenie, że wszystko uznane powszechnie za topowe widziałem
1
pierwszy raz mądrzejszą decyzją wydaje się odwiedzać częściej stronę główną niż la ramblę
ps. tak, wiem że mi się wydaje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@BarcaInfo derby Manchesteru. Ojciec vs Syn
0
gramy tak źle, że mamy obecnie dwóch głównych trenerów.
1
@kerouac miłość mojego dzieciństwa
1
@MesQueUnClub_87 ja obserwuję zza winkla
1
też Wam jest zimno gdy nie jest Wam ciepło?
2
@Janiama zamierzałem do Ciebie napisać informację na pw jakby była oficjalna informacja o odejściu i przyznać Ci rację. Jak na razie jeszcze Messi jest w klubie, a Ty już wracasz i musisz na nowo się wywyższać. Brak mi słów na zachowanie takiego dorosłego gościa jak Ty.
0
toć jeszcze dzisiaj wywiozą Bartomeu w częściach na taczkach. Potem Messi wróci. easy :P
0
Ping Pong Ping Pong.. i tak cały dzień :P
2
Messi.. przestań mi mój czas prześladować
2
@HighestInTheRoom użyłbyś ich z raz zgodnie z przeznaczeniem :P