5

@ZuczekFCB1899 spokojnie. Jeszcze nas nie biorą w kamasze : P

0

@Gronek zjada też znaki interpunkcyjne?

3

@adamek20151 moje zdanie na temat ramblowskich polityków jest takie, że gdyby faktycznie mieli coś ciekawego do powiedzenia, interesowali się tą polityką na poważnie to nie udzielaliby się na LR, a próbowali sił na grupach ku temu bardziej przeznaczonych. W tym przypadku to zawsze z 5 osób na krzyż z reguły się przekrzykuje tworząc na siłę tezy pod wymyślone przez siebie narracje.

1

@Stinger_ to prawda. Jak człowiek młody to inaczej odczuwa piłkę czy generalnie sport i też człowiek przeżywał porażki, życzył najgorszego drużynom czy piłkarzom, za którymi się nie przepada. Teraz spojrzenie jest inne. Liczy się przede wszystkim fun z oglądania, a nie obrzucanie się błotem. Każdy z tych zespołów, piłkarzy osiągnął wiele i za to należy się szacunek.

1

@Stinger_ no i właśnie tutaj jest ta rozbieżność, której wielu ludzi nie rozumie, gdyż jedno nie wyklucza drugiego.
Oczywiście, że byłem za Arsenalem, bo generalnie Arsenal to moja 3 ulubiona drużyna, ale to nie zmienia faktu, że ja odrzucam całkowicie w sporcie jakieś niechęci czy nienawiści, bo uważam, że nie ma sensu aplikować sobie na siłę jakiś negatywnych emocji z tym związanych, bo generalnie to jest tylko sport.
Jeżeli Real by zaczął grać np. świetną piłkę, taką, że aż chce się bić brawo, to absolutnie nie widzę w tym nic złego i w rywalizacji z grającym przykładowo słabo piłkarsko Arsenalem, który gra ciężką do oglądania piłkę to nie widzę nic złego, żeby trzymać kciuki, żeby wygrał lepszy piłkarsko zespół. Dla mnie większość ludzi żyje piłką nie dlatego, żeby cieszyć się jej oglądaniem, a żyje dla tych złych emocji, co widać mocno po większości wpisów na tej stronie.
Ja jestem przede wszystkim kibicem piłki nożnej, a nie stricte klubów. Oczywiście, Barca wiedzie tu prym, ale jakby Real grał świetną piłką, wygrywał wieloma bramkami, zdobywał trofea to nie mam nic przeciwko. Bo dla mnie sport z perspektywy kibica to jest przede wszystkim rozrywka, zabawa. I jeżeli ktoś mi ją dostarcza to dla mnie nie ma znaczenia czy to Barca, Real czy Espanyol. Cieszy mnie to, że poświęcając swój życiowy czas jak 90 minut spotkania, ktoś mi zapewnił w tym czasie dobrą zabawę. O to w tym powinno chodzić. Dlatego tak, życzę Realowi jak najlepiej, niech gra fajną piłkę, jeśli ma wygrywać trofea kosztem Barcy, to oczywiście wiadomo gdzieś zaboli jako kibica Barcelony, ale co to tak naprawdę z naszej perspektywy zmienia? cieszmy się piłką, bo ja taki widzę w niej sens.

0

@Frimpong taki masz mindset. Nic nie poradzę.

0

@Stinger_ jeśli spadliby z ligi to byłby to problem i zespołu i na tle samej instytucji, więc ten powrót po roku wcale nie byłby tak prosty jak to napisałeś. No, bo skoro hipotetycznie obecna kadra spada z ligi to znaczy, że potrzeba zmian na każdym szczeblu, a to jak wiemy nie robi się za pomocą czarodziejskiej różdżki. Niewykluczone, żeby wrócili, ale chaty bym na to nie postawił. Ja osobiście nigdy bym nie chciał spadku Realu. Życie jest za krótkie, żeby się cieszyć z potknięć "sąsiada". Zawsze wychodzę z założenia, żeby się skupiać na sobie, wygrywać w zdrowej rywalizacji, a rywalowi życzyć mimo wszystko jak najlepiej. Dla mnie postawa, w której życzy się spadku z ligi Realowi jest niczym innym jak słabością.

0

@MessiForeverTheBest w obecnej sytuacji brzmi to jak sci-fi. A odniosłem się jedynie do Waszego życzeniowego myślenia, w którym boicie się rywalizacji, tylko dlatego, że ktoś jest głównym rywalem, nawet jeśli nie zawsze gra czysto.

0

@Frimpong jak taka miękka faja chciałbyś się pozbyć najsilniejszego przeciwnika :P Mnie cieszy, że Real ciągle z nami rywalizuje. Bo o to w sporcie chodzi by mierzyć się z najlepszymi, żeby się wzajemnie napędzać.

0

@Arkon gdyby trenował to nie byłby Ronnie, którego pokochaliśmy. Masz go na avatarze to powinieneś wiedzieć, że imprezy z jego grą tworzyły na boisku jedność.

2

@4drian0 mi osobiście te wszystkie "realne" modyfikacje się nie podobają. Dla mnie gra musi wyglądać jak gra, a nie rzeczywistość, od której człowiek chce odpocząć.

2

@Transu96 xavi, iniesta, casillas, raul, villa

pirlo,maldini, buffon, totti, del piero

1

@Stinger_ wygranie LM przez PSG bez plejady gwiazd tylko potwierdza, że w obecnych czasach mocno taktycznej piłki liczy się zespół jako całość z pomysłem na grę. Jeśli masz za dużo zawodników wokół, których chciałoby się prowadzić grę to nie zdaje to zbytnio egzaminu. Wyjątkiem jest chyba Barca Enrique, ale i ona miała swoje bolączki, gdzie wszystko funkcjonowało jedynie przez jakiś czas.

0

@Rifek w porządku, ale czytając ze zrozumieniem kolega wyżej odniósł się do ostatnich 3 lat.

13

@Ryoumen huh? a co jest zaskakującego w tym, że PSG czy City w końcu sięgnęły po LM? od wielu lat są to przecież liczące się ekipy. Żadna niespodzianka.

0

jak już w Boże Ciało jest pochmurno to koniec świata coraz bliżej.

5

nie ma co się cieszyć. Jeszcze rejestracja : P

0

@pt9 no fajnie. Wzruszyłem się. Ale paznokcie to mogłaby zmienić : P

7

@Kgorecki2500 prawo może działać wstecz jeśli to wynika z przepisów.

2

@KrwawiaceoczyVEB "Co Ty Cristiano robiłeś jak miałeś 17 lat?"

to Ty chyba nie pamiętasz albo nie wiesz jak dobry Ronaldo był za młodu : P gość miał fenomenalny, widowiskowy drybling.

1

@Transu96 podejrzewam, że kimś kto osiągnął dużo więcej niż Ty. Tobie pozostaje go jedynie cytować.

1

@Luciano99 czy to było jeszcze za czasów Dominika?

7

@PatrychoO finał ligi mistrzów, bo to zawsze święto futbolu

3

@karci0 ja korzystałem jeszcze z obrotowych tarcz, a Ty tu wyskakujesz z simlockami jakby to był jakiś antyk : P

0

@FcPortoFan1999 komunikat próbuje wyłączyć reklamę

2

@Luciano99 nie można również tworzyć multikont.

4

chodzą słuchy, że jeśli powstanie nowy sezon Detektywa to bardzo możliwe, że z bohaterami 1 sezonu, czyli Rust Cohle i Marty Hart. Przynajmniej twórca serialu ma pomysł na dalsze przygody bohaterów. Świetne info.

2

@gumaz gra w puszkę. Przynajmniej tak to nazywaliśmy. To taka odmiana chowanego, gdzie używało się piłki, zaklepywało przy piłce jak kogoś się widzi, a osoby chowające się mogły tę piłkę wykopywać jeśli osoba szukająca nie zdąży zaklepać i w ten sposób uwolnić osoby uprzednio odnalezione. Oczywiście piłkę stawiało się na górce, więc wykopywanie piłki zawsze równało się wycieczką w dół : P

3

@maroon piłka nie umrze jak wygra ładniej grająca drużyna. Wręcz przeciwnie. A pieniądz piłką rządzi już od dawna. Nawet Barca się sprzedaje, żeby utrzymać się na topie.

1

@jacobFCB zazdro. Tobie przynajmniej próbują się ładować reklamy na fcreklama.com. Ja nie mam tego szczęścia i nie wyświetla mi się żadna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?