rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakim Ferran jest zagrożeniem dla Raphinii ? Skład jest raczej łatwy do przewidzenia. Mnie w kontekście całego sezonu martwi jednak niby mocna ławka, która oblała pierwszy egzamin w starciu z najsłabszą drużyną ligi. Oby to był wypadek przy pracy bo tu wszystkie klocki muszą funkcjonować. Real dobrze radzi sobie bez Benzemy a Depay czy Ferran muszą liczyć że wraz Lewy zrobi za nich robotę.
0
@macio_944 ja bym się tak nie napalał na ten Bayern żeby potem nie płakać. Niech robią swoje. Wiadomo człowiek wierzy ale tam i remis będzie dobry jak na pierwszy mecz z drużyną z topu i przy okazji jednym z faworytów do wygrania LM. To będzie prawdziwy test gdzie wszystkie dotychczasowe błędy mogą być już wykorzystane.
1
@Mikolaj96 canal+ premium lub 4k
1
@Armin96 tak czy siak powinna tam być moment ekipa z pogotowia.
1
Tam nie ma karetki do obsługi meczu ? Gość miał zawał a po 15 min lecą dopiero z noszami i to jakieś zwykłe hipki.
0
@Stoiczkow bez kitu nic nie rozumiesz.
2
Alonso pewnie wejdzie za Balde a Fati za Raphinie.
0
Depay ucz się do jasnej ciasnej.
0
@Lucassito za kogo ma grać ? Masz ładny ból dupy w każdym temacie związanym z Barceloną.
0
@mariogbch tylko przez c+ online a tam szukaj w dziale sport.
1
Mam nadzieję że Fati zagra lepiej niż wczoraj.
0
@Bzyczekk co takiego śpiewali ?
1
@BoreekxD trzecia. O trzy za dużo. I nie chodzi o sytuację nawet tylko że każda bramkowa.
0
Nie tym razem ale pewnie jakieś bramki jeszcze padną.
0
@kempnou przecież dziś Roberto jeden z najlepszych na boisku. Alba fakt juz nie ta forma.
0
@Messi1992 mi się wydaję że nie mają powodu do płaczu jednak :)
0
Lewy klasa ale najlepszy zawodnik świata to jednak Benzema. Podniecają się Lewym aż za bardzo.
2
Fati do zmiany. Na plus Roberto. Dembele i Lewy swoje. Szkoda tej bramki ale liczy się wynik końcowy.
1
Lewy, Kounde, Roberto, Dembele klasa. Fati do zmiany.
0
Komentarz usunięty
0
Dziś wyśmiewany przez la ramble Roberto jeden z najlepszych na boisku.
0
@Mathoue za tydzień Bayern więc uważałbym z tym ryzykiem :)
0
@Mathoue niby tak ale 15 min i groźne błędy to akurat na minus.
0
Dembele musi popracować nad dokładnością. 15 min i 3 groźne straty a za tydzień Bayern, który może skorzystać z takich darów losu.
4
Dembele musi pracować nad dokładnością. 15 min i 3 groźne straty a za tydzień Bayern, który może skorzystać z takich darów losu.
1
@Katalończyk 99 w jaki sposób ?
2
@krissu8 ja tylko dodam apropo jedzenia..pewnie nic się nie zmieniło i przykładowo ich główne danie paella w centrum 2x droższa niż w bocznej uliczce. Co do miejsc to park Guell bym dodał. Barcelona ma super metro z ułatwień.
0
@takisobiektos wszyscy chcą grać a on jest na końcu w hierarchii więc tak o.
0
@Lionel_Messi10 coś nie pykło.
0
@Black_Wolf_95 póki są wyniki to spoko :) oby te plany się powiodły.