- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
93
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Safrani
28
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
42 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
0
Dzisiaj na Ciutad de Valencia można było zaobserwować dwie kompromitacje. Jedną rezerwowych Villarrealu, którzy dali sobie strzelić 3 bramy lechowi, no ale tak to już jest, kiedy pół składu gra bez zaangażowania, a trener wystawia bramkarza amatora, czy takiego cieniasa, jak Mandi. Natomiast drugą kibiców kolejorza, którzy za te przyśpiewki powinni dostać od Ministerstwa Sportu zakaz wyjazdów na mecze poza granicami państwa, bo jedynie kraj kompromitują. Dobrze, że poza Polakami nikt nie zna języka polskiego, bo byłby jeszcze większy wstyd, gdyby ktoś ich zrozumiał. Jeszcze ich musiał polski spiker dwukrotnie uspokajać, bo się zachować nie potrafili.
2
@Bzyczekk Nie grali na tym stadionie.
0
@Bzyczekk co takiego śpiewali ?
0
@tristan87 No ta faktycznie, nie zwróciłem uwagi na trybuny
@rk Na temat jazdy z wiadomo czym i o policji. Według mnie to takie przyśpiewki mogą sobie śpiewać pośród pozostałych miernot w rodzimej ekstraklasie. Nie przeciwko Legendarnemu klubowi, za granicą, bo jedynie kraj kompromitują.