rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Depay powinien wchodzić zamiast Ferrana ale Xavi chyba na siłę chce żeby się w końcu przełamał.
0
@jareksk100 a co nie mają racji ? Dembele mimo swoich oczywistych zalet często również podejmuje złe decyzje i nie myśli. Skąd to zdziwienie ? Dlatego też zdjął go pierwszego w sobotę.
0
Dlatego nie ma co robić już z nimi interesów.
0
To pokazuje jak piłkarze są nieobiektywni :)
1
@Turio mecz z Cadiz akurat na przełamanie :)
3
Póki co Lewy i Kounde spłacają miliony za nich (przez wielu niesłusznie) wydane.
1
@Prabuk955 dlatego prędko wyjściowy skład ataku prędko się nie zmieni. Fati po udanym wejściu z Sociedad potem trochę słabiej.
0
@swer2251 mieli grać najlepsi a nie jakieś rozkminki kto kiedy odejdzie :)
0
@korn234 pierwsza bramka dzięki podcince akurat. Potem też mało brakło. Zrobił swoje i tyle.
0
@Barca_bwo może się przełamie hehe. No narazie nie idzie jeśli chodzi o wolne i różne I jest nad czym pracować.
1
Skoro Depay został to nie wiem czego wgl wpuszcza na siłę Ferrana, który jest kompletnie bez formy.
0
@korn234 a nie strzelił żeby go tłumaczyli ?
0
@korn234 co nie znaczy że nie myśli czasami. Co tutaj nie rozumiesz? Nikt mu nic nie ujmuje i nikt się nie spina heh
1
@korn234 ważne że strzela i z tego jest rozliczany.
0
Dziwne że nie Christensen za Erica.
0
@korn234 masz 5 lat ? Kto by tam był powinien podać. Po co ciągnąć temat. Nie pomyślał zagrał na pazerę i tyle. Co to za rozkminki kibice Lewego czy nie. A co Ty hejter ?
1
@Vold94 kluczowy w ofensywie ale często nie myśli i musi nad tym pracować dzieciaku.
0
@Roobo Dembele gra dziś na pazere i tyle. Co tu rozkminiać.
4
@Dany9555 ciągnie ofensywę co nie znaczy że dziś za bardzo chce i gra egoistycznie.
1
Prawie co do minuty hehe
0
Nie no bez jaj po co napastnik a tym bardziej Morata za Depaya ?
0
@Nope spytaj może Xaviego a nie La Ramble.
0
@kinioo skoro mają kasę inne kluby to wykorzystują i tyle. Wielka piłka nie jest dla biednych. Nie znam gościa i 82,5mln a tu ludzie płakali że za Lewego 50mln he.
1
@Przemek2323 dlatego nie oglądam prawie wgl tv a wiadomości wcale. Szkoda że jednak nadal wiele osób łyka tą propagandę.
0
Mam nadzieję że Xavi będzie słowny i będą grali zawodnicy w formie.
0
@jacobFCB ponoć gdzieś w Polsce w urzędzie jakaś babka na stołku ma formę żeńską. Apropo lewej strony i takiego czepialstwa to się dziwię że pasta do zębów jeszcze jest białą albo mleko..
0
@ACRAB95 spytaj się Xaviego czego tak a nie inaczej.
0
@ACRAB95 widocznie jest taki słaby i tyle. Niby maja grać najlepsi i miejmy nadzieję że tak będzie.
2
@Kibic3000 spytaj Xaviego, to w końcu on trenuje i jego będą rozliczać a nie Ciebie.
0
@JaroCoach no Silva lepszy niż mający od początku duże wahania formy Frankie.