rk

3

Depay powinien wchodzić zamiast Ferrana ale Xavi chyba na siłę chce żeby się w końcu przełamał.

rk

0

@jareksk100 a co nie mają racji ? Dembele mimo swoich oczywistych zalet często również podejmuje złe decyzje i nie myśli. Skąd to zdziwienie ? Dlatego też zdjął go pierwszego w sobotę.

rk

0

Dlatego nie ma co robić już z nimi interesów.

rk

0

To pokazuje jak piłkarze są nieobiektywni :)

rk

1

@Turio mecz z Cadiz akurat na przełamanie :)

rk

3

Póki co Lewy i Kounde spłacają miliony za nich (przez wielu niesłusznie) wydane.

rk

1

@Prabuk955 dlatego prędko wyjściowy skład ataku prędko się nie zmieni. Fati po udanym wejściu z Sociedad potem trochę słabiej.

rk

0

@swer2251 mieli grać najlepsi a nie jakieś rozkminki kto kiedy odejdzie :)

rk

0

@korn234 pierwsza bramka dzięki podcince akurat. Potem też mało brakło. Zrobił swoje i tyle.

rk

0

@Barca_bwo może się przełamie hehe. No narazie nie idzie jeśli chodzi o wolne i różne I jest nad czym pracować.

rk

1

Skoro Depay został to nie wiem czego wgl wpuszcza na siłę Ferrana, który jest kompletnie bez formy.

rk

0

@korn234 a nie strzelił żeby go tłumaczyli ?

rk

0

@korn234 co nie znaczy że nie myśli czasami. Co tutaj nie rozumiesz? Nikt mu nic nie ujmuje i nikt się nie spina heh

rk

1

@korn234 ważne że strzela i z tego jest rozliczany.

rk

0

Dziwne że nie Christensen za Erica.

rk

0

@korn234 masz 5 lat ? Kto by tam był powinien podać. Po co ciągnąć temat. Nie pomyślał zagrał na pazerę i tyle. Co to za rozkminki kibice Lewego czy nie. A co Ty hejter ?

rk

1

@Vold94 kluczowy w ofensywie ale często nie myśli i musi nad tym pracować dzieciaku.

rk

0

@Roobo Dembele gra dziś na pazere i tyle. Co tu rozkminiać.

rk

4

@Dany9555 ciągnie ofensywę co nie znaczy że dziś za bardzo chce i gra egoistycznie.

rk

1

Prawie co do minuty hehe

rk

0

Nie no bez jaj po co napastnik a tym bardziej Morata za Depaya ?

rk

0

@Nope spytaj może Xaviego a nie La Ramble.

rk

0

@kinioo skoro mają kasę inne kluby to wykorzystują i tyle. Wielka piłka nie jest dla biednych. Nie znam gościa i 82,5mln a tu ludzie płakali że za Lewego 50mln he.

rk

1

@Przemek2323 dlatego nie oglądam prawie wgl tv a wiadomości wcale. Szkoda że jednak nadal wiele osób łyka tą propagandę.

rk

0

Mam nadzieję że Xavi będzie słowny i będą grali zawodnicy w formie.

rk

0

@jacobFCB ponoć gdzieś w Polsce w urzędzie jakaś babka na stołku ma formę żeńską. Apropo lewej strony i takiego czepialstwa to się dziwię że pasta do zębów jeszcze jest białą albo mleko..

rk

0

@ACRAB95 spytaj się Xaviego czego tak a nie inaczej.

rk

0

@ACRAB95 widocznie jest taki słaby i tyle. Niby maja grać najlepsi i miejmy nadzieję że tak będzie.

rk

2

@Kibic3000 spytaj Xaviego, to w końcu on trenuje i jego będą rozliczać a nie Ciebie.

rk

0

@JaroCoach no Silva lepszy niż mający od początku duże wahania formy Frankie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?