pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ktos11111 Brak też dynamicznych bocznych obrońców. U nas wszystko jest takie statyczne
0
@Antimadridista_WR OK, bo kiedyś na pewno były przepisy takie że jeżeli jest kontynuacja w polu to należy się rzut karny
0
@Borry To nie jakiś fejk? Widziałem te wypowiesz pod Pepe podpieta
0
Nadal jest przepis jeżeli faul jest kontynuowany w polu karnym to karny?
0
Najlepsze że Busi umie tak strzelić bo wbrew pozorom ma dobry strzał ale w ogóle nie próbuję w karierze.
1
@macio_944 Mnie zabolało odpadnięcie Hiszpani i Niemców ale Hiszpania grała słabo i bez polotu jak Barcelona a Niemcy to dziwny przypadek. Zawalili 20 minut z Japonią a przez resztę czasu grali na prawdę nieźle.
Na pewno fajnie ze Brazylia i Portugalia odpadły bo nie podchodzi mi ekipa Neymarka.
1
Ja tam nie świętuje. Pamiętajcie pakt z diabłem. Oby nie wyskoczył za 4 lata jak diabeł z pudełka i podniósł puchar jako 41 latek
4
Nie pamiętam tak dobrych mistrzostw do oglądania.
0
@Sulimo Ja zamontowałem sobie sterowanie grzejnikami w każdym pokoju osobno więc godzinowo sobie ustawiam wszystko. Raczej nie otwieram okien w mrozy.
@ranger3120 To jaka masz temerature w pomieszczeniach? U mnie piec chodzi już od miesiąca.
0
@Kgorecki2500 Dla mnie dramat. W dodatku jak widzę że nie potrafią naprawić błędu przy naliczaniu bilansu, twarzy i sylwetek nowych ikon to ręce mi opadają.
0
@Kgorecki2500 Ja odinstalowałem całkowicie tego raka. Od patcha gra jest dla mnie niegrywalna. Non stop te same schematy, te same wykokszone składy, za dużo kart niszczy te grę. Sprzedałem wszystko , zrobiłem opening za 2 mln coinsow I trafiłem Cahila 85 z najlepszych kart specjalnych.
1
@arasz1819 wygrane pojedynki główkowe i nie ma Messiego w topce.
5
Czemu prawie zawsze jak trener tchórzy i wystawia defensywnych piłkarzy na bronienie wyniku to dostaje karę. Idealny przykład był przy Brazylii
0
Wejście Luuka zmieniło ten mecz. Wielki mistrz
9
Oby moja się tak starzała jak Modric
2
Oby Holandia wygrała ten mundial. Błagam Luuk. Ategntyna dziś zaplacze
0
Czemu halo warszawa nie analizują?
0
Jak gral Raphinia?
2
@MesQueUnClub_87 Często tak robię na meczach Barcy. I to działa
0
@Colin94 Zadzwoniłem w środku lata,chociaż byłaś małolata..
0
@mich_l Mam w domu 09/10. W sobotę jak mi napiszesz na priv to sprawdzę. Mogę sprzedać rozmiar S
2
@Barwindg Tamie stwory istnieja na prawde .Człowiek nie dałby rady się tak przebrać.
1
@Kgorecki2500 Ja nie wiem jak działa dobieranie przecienikow. Awansowałem do 3 i jest łatwiej niż w 4 gdzie dostawałem czasem gości o 2 półki wyżej lub niżej
1
@Kgorecki2500 Życzę Ronaldinho Jak ma być ktoś z Barcy
1
@macio_944 Pierwsza część mnie nie porwała i ciężko będzie mi się zmusić aby się przejść na drugą. Nie robią na mnie wrażenia efekty wizualne. Dużo bardziej wolę efekty jak w Interstellar czy Diunie gdzie to wszystko wydawało się takie prawdziwe.
0
Przekazać coś Andrzejowi od was? Zbieram życzenia świąteczne od LR
https://ibb.co/TmL23yc
0
@Kgorecki2500 Ja miałem w sumie 4 paki 84+ I najlepszy traf to złoty Kroos czy coś w tym stylu. Ja powolutku robię SBC Puyola. Mam niewymiennego Marqueza i Carvalho więc mogę ich ustawić w 352 obok siebie jak wrócę do gry
3
@Emhyr Lewandowski nie jest tak wszechstronny jak Messi czy Mbappe. Nie ma takiego dryblingu, szybkości czy zwinności ale jest do bólu dobry w swojej dziedzinie - ustawienie się w polu karnym, ściągnięcie uwagi obrońców i wykończenie akcji na różne sposoby. W tym jest mistrzem i ma opanowane to do perfekcji. Jeśli chodzi o klasyczne 9tki to jest to ścisła top5 XXI wieku.
0
@Kszysiek7 Jak osiągną poziom Deco czy Fabregasa to będzie już bardzo dobrze. Tak samo jak Fati by osiągnął poziom Pedro a robimy z niego niewiadomo jaką gwiazdę
7
@Nano22 w firmie