- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1349 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
74
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Faro
12
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1349 Culés
25
Szczerze mówiąc dla mnie teraz nawet jak Argentyna nie wygra tego MŚ to i tak będzie spoko :)
Nie ma Portugalii, Brazylii, czy Niemców, czyli reprezentacji których nie lubię. Idealnie. Kibicuję Argentynie, ale reszta reprezentacji dla mnie obojętna.
8
@macio_944 mam tak samo:D
1
@macio_944 największą sympatię mam do Chorwacji. Jeśli nie Chorwacja to Argentyna :)
1
@macio_944 Mnie zabolało odpadnięcie Hiszpani i Niemców ale Hiszpania grała słabo i bez polotu jak Barcelona a Niemcy to dziwny przypadek. Zawalili 20 minut z Japonią a przez resztę czasu grali na prawdę nieźle.
Na pewno fajnie ze Brazylia i Portugalia odpadły bo nie podchodzi mi ekipa Neymarka.
0
@pt9 Niemcom brakowało napastnika do wykończenia akcji. Ale zgodzę się, że grali naprawdę dobrze. Moim zdaniem będą potężną reprezentacją na następnych turniejach i jednym z głównych faworytów.
1
@pt9 odrobina szczęścia i Niemcy by roznieśli Japonię. Naprawdę dziwny mecz