pt9

1

@DanielVeB a ja tam wolę odpaść w ładnym stylu tworząc sytuację bramkowe i kreowac akcje. Co mi z takiego awansu gdzie i tak wiemy że odpadniemy z hukiem. Podejmując ryzyko jakiekolwiek jesteśmy w stanie zrobić niespodzianki a za Czesia jest 0 ryzyka.

pt9

2

@Kgorecki2500 Ja chyba się skusze na SBC Van Persiego jak będę miał tyle fodderu aby nie dopłacać.

pt9

2

Teraz rozumiem ludzi którzy kibicowali Argentynie. Nigdy nie widziałem takiej padaczki. Nawet Celtic z Barcą zagrał lepiej

pt9

3

Francja posrana ze strachu

pt9

8

Debilny przepis. Dawno już po strzale, piłka poza boiskiem a karny podyktowany. Przecież jest masa takich sytuacji w sezonie i nie widziałem aby karnego dawali

pt9

0

@Barca-Messi10 Strzały z zerowego kąta, próba wkręcenia z różnego i strzał rozpaczy z dystansu + niesłuszny karny. Ani jednej setki

pt9

0

Argentyna w zasadzie nic groźnego nie stworzyła. W obronie na razie świetnie. Z przodu padaczka

pt9

0

@Colon Ja oglądam o 20:00 Cardiff - Aston Villa. Może być fajny meczyk

pt9

0

@Sulimo Kup jej https://kfc.pl/menu/18013481 i niech ćwiczy dziewczyna po prostu.

pt9

2

@Comentateiro Nie masz tutaj racji bo może być większe piłkarskie święto
https://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_Podlasia_w_II_lidze

pt9

3

@Danny Gaucho Nie, ale potrafiłem zjeść posiłek i nie ryczałem bo ktoś na mnie nakrzyczał w szkole. Przecież to jest wiek 2 czy 3 klasy. Niedługo będziemy bić brawo bo 16 latek potrafi zawiązać buta samodzielnie.

pt9

1

@Sulimo Słaba psycha i słabe radzenie skoro w wieku 8 lat trzeba pomagać w jedzeniu. Cóż, pokolenie słabych ludzi

pt9

2

@Comentateiro Przypadek? Nie sądzę

pt9

0

Wpiszcie w internetach "Messi antypolak" i wszystko staje się jasne. Wyłącznie tv i włączcie myślenie ludzie. Dokładnego linka wam teraz nie podam ale sobie wpiszcie i zobaczycie że jest tego pełno.

pt9

0

@paweldunajecfcb Dla nastolatka bardzo fajne bądź do luzackeigo ubioru. W liceum marzyłem o takich

pt9

5

A teraz usiądźcie wygodnie i wejdźcie w link. Zabiorę was do przyszłości całkiem niedalekiej.
https://ibb.co/TmQ51hL

pt9

2

Pozdrawiam całą LR ze Stogów w Gdańsku
https://ibb.co/qj1Mgyn

pt9

0

@Comentateiro Niestety tak to działa. Najgorsze w tym wszystkim jest to że polskie produkcje są mega słabe. Ostatnio obejrzałem tutaj zachwalane Ranczo kilka odcinków i wytrzymałem może do 6

pt9

8

@Emhyr Argentyna i dobry futbol?

pt9

2

@Kgorecki2500 Neymar jest bardzo dobry zwłaszcza po patchu. Ja z kolei nie potrafię grać po patchcu. Zaliczyłem run 2-13 w rivalsach.

pt9

0

Jak ma się sprawa z dalszymi sezonami Modern Family? Jestem w połowie pierwszego i nie jest najgorszy aczkolwiek też nie zachwyca aby oglądać dalej. Mega irytuje też mnie postać Camerona która jest kompletnie nieśmieszna.

pt9

1

@xVENUMx
Ja jeżdżę 100 tys km rocznie od 8 lat i google mnie nie zawodzi. Było kilka incydentów przy nowych drogach. Automapa chwalona to była jakaś porażka. Na googlach jeździ najwięcej ludzi więc najdokładniej zbiera dane i pokazuje korki.

pt9

1

@escarabajo Niczym Barcelona - w presezonie piękna gra, wygrana w klasyku a w ważnych momentach marnie to się skończyło.

pt9

2

To jak to z tym dotknięciem w końcu było?
https://x.com/gr3gor_g3/status/1597323860168540160

pt9

0

@Yoshi94 Najpierw był post ale sie skumałem że jest na dole już więc dodałem komentarz. Jakie to ma znaczenie?

pt9

2

Komentarz usunięty

pt9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

pt9

3

@gumaz
Ciężko stwierdzić. Trzeba wejść na pudelka i poczytać aby wyrobić własne zdanie.

pt9

1

@Mow_mi_Douglas Ja mam nadzieję że piłkarze skończą na fazie pucharowej przy pomocy Czesława a za kilka miesięcy go odwiedzą w więzieniu. Scenariusz idealny

pt9

2

@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @Transu96 @PatrychoO
2 paczki z hero - WC Carvalho i Marchisio
1 paczka z ikona - Moore 89
3x 84+ - nic ciekawego, sam fodder z których zrobiłem powyższe paczki

Niemniej oboje Hero wskakują do składu. https://www.futbin.com/23/squad/2142044

W zasadzie ciężko coś ulepszyć mając wolny budżet 400k.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?