La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1376 Culés

4

Ja nie potrafię kibicować w 100% tej reprezentacji. Nie mogę patrzeć na tego trenera umoczonego po uszy. Jak pomyślę, ze osiągając dobre wyniki zostanie on na dłużej to aż szkoda jakkolwiek kibicować im.

8

@Mow_mi_Douglas nie potrafię zrozumieć takiego podejścia, kibicujesz trenerowi czy reprezentacji?

14

@Mow_mi_Douglas Ja tam lubię Scaloniego,na początku miałem obawy co do niego,ale robi robotę

1

@Mow_mi_Douglas No jak będzie osiągał dobre wyniki to w czym problem? XD

1

@Kgorecki2500 z grupy nie wychodzimy milion lat, a tu jakiś nieudacznik jest blisko osiągnięcia tego, nie warto wychodzić…

1

@Mow_mi_Douglas Ja mam nadzieję że piłkarze skończą na fazie pucharowej przy pomocy Czesława a za kilka miesięcy go odwiedzą w więzieniu. Scenariusz idealny

0

@Bobo25 kibicując reprezentacji kibicujesz trenerowi. W reprezentacji to trener jest najważniejszą postacią (albo jedną z najważniejszych).

1

@Kgorecki2500 nie obchodzą mnie wyniki kiedy reprezentacją dowodzi ktoś taki jak Michniewicz.

2

@Mow_mi_Douglas czyli najmniej ważna jest piłka nożna w piłce nożnej?

2

@Bartula na to wychodzi...

2

@Bartula jak jest się ignorantem to się ignoruje takie fakty, że tej reprezentacji przewodzą tacy ludzie i można się cieszyć piłką, aczkolwiek współczuję takiego podejścia.

0

@Bartula nie przesadzałbym z bliski osiagniecia

0

@Bartula Ciekaw jestem czy byłeś jednym z tych, którzy płakali o ofiary w Katarze.

0

@Mow_mi_Douglas zależy jak bardzo wnikasz. Dla mnie nie ma znaczenia kim jest Czesio, ważne zebysmy doszli jak najdalej

0

@AlexDark00 Nie byłem

0

@Mow_mi_Douglas A ja nie lubię piłkarzy a selekcjonerem się brzydzę ale kibicował będę.

0

@barteq mówię względnie

0

@Bobo25 Jak by nie patrzeć trener jest częścią reprezentacji wiec jak ktoś kibicuje reprezentacji kibicuje również trenerowi.

0

@bari_94 ale to jest idiotyczne podejście. W kadrze jest nielubiany tu przez wielu Jędrzejczyk i co teraz mają nie kibicować reprezentacji bo gra tam jędza???
Kibicujemy Polsce, reprezentacji i tyle.

2

@Bobo25 porównywanie głębokiego rezerwowego do jednej z ważniejszej postaci w kadrze to trochę XD w dodatku czy się go lubi czy nie lubi. Michniewicz był wmieszany w ustawianie meczy (wiem, ze nie dostał zarzutów) i ktoś taki nigdy nie powinien objąć kadry. Słabe porównanie.

0

@Mow_mi_Douglas Porównanie jak najbardziej na miejscu, ty z jakiś względów nie lubisz trenera ktoś z jakiś innych danego zawodnika. Ale z jakieś głupiej niechęci do jednej osoby nie kibicowanie swojej reprezentacji jest po prostu słabe....

0

@Mow_mi_Douglas nie lubię trenera, bo jest umoczony w największą korupcję w polskiej piłce, a nie dlatego, że nie podoba mi się jako osoba XD

0

@Bobo25 Bardziej idiotyczne porównanie właśnie przedstawiłeś.

0

@bari_94 kolega nie umie w internety?

0

@Bobo25 Co to internety ?? Ja nie wiedzieć.

0

@bari_94 nie dziwię sie

« Powrót do wszystkich komentarzy