pt9

0

Który strzał naszych podobał wam się najbardziej?

pt9

0

@Hasszz Pod dobre HDMI podłączone?

pt9

0

Jakiś polski casemiro w studio na kanale sportowym

pt9

0

@xVENUMx W jakim to języku pisane?

pt9

0

101 vs 111 km przebiegniętych na korzyść Arabii. Przepaść

pt9

0

@Kessie Hiszpania 2010 to była jedna z mocniejszych reprezentacji w historii a największym sukcesem Argentyny to wygranie CA

pt9

1

Polska vs Argentyna o awans w ostatnim meczu i LR w rozsypce

pt9

0

kiedy się kończy ostatnia tercja tego meczu?

pt9

1

@Hajny Nie ma nawet co porównywać Hiszpanię z 2010 a Argentynę

pt9

2

@Kamiloza91 Nie zapominaj o 3-0 z Włochami w mega ważnym meczu superpucharowym nie wiadomo czego.

pt9

0

@Rhaan Z Barceloną Martinez wyglądał jak profesor

pt9

0

@Transu96 Nie, gramy o honor

pt9

5

@Marcelinho99 Cały czas się roznosi

pt9

1

W grupie C nie ma słabych drużyn a 1:0 to bardzo niebezpieczny wynik.

pt9

0

@DonAndresFCB Ale pierwszy był wątpliwy więc sędzia stwierdził że na 0 wychodzi

pt9

0

Pewnie Argentyna to wyciągnie ale z poważniejszym rywalem nie ma czego szukać. Trzask tyłków będzie przepotężny w fazie pucharowej.

pt9

0

@SkN Macie swoją mocarna Argentynę i wielkie CA gdzie są 2 drużyny na krzyż mocne

pt9

14

On na prawdę myśli że jest jakimś wybornym graczem

pt9

0

@lucca87 Nie no ME są o półkę albo dwie wyżej od CA jeśli chodzi o poziom.

Ostatnie 20 lat mistrzostw świata

2002
1.Brazylia
2.Niemcy
3.Turcja
4.Korea

2006
1.Włochy
2.Francja
3.Niemcy
4.Portugalia

2010
1.Hiszpania
2.Holandia
3.Niemcy
4.Urugwaj

2014
1.Niemcy
2.Argentyna
3.Holandia
4.Brazylia

2018
1.Francja
2.Chorwacja
3.Belgia
4.Anglia

pt9

0

@lucca87 Nie wiem czy odpuścili czy nie ale wyniki reprezentacji się liczą na CA, MŚ i ME. Chwała Argentynie że wygrała CA z Messim i zostanie to im zapamiętane choć trzeba pamiętać że CA nie ma takiego prestiżu jak MŚ czy ME. Na pewno nikt z normalnych nie podnieca się jakimiś superpucharami wymyślonych przez FIFA aby rozegrać jak najwięcej meczy.

Jak Argentyna wygra MŚ to będzie to coś wielkiego i nikt nie powie o odpuszczaniu.

Piernik do wiatraka ma to że kibice tutaj zachwycają się i pompują balonik w mało znaczących meczach a jak przychodzą te najważniejsze to jest zdziwienie że dostajemy oklep. Napoli rok temu to nie był jakiś wybitnie mocny zespół.

Może Barcelona i pokaże moc ale co z tego jak z najważniejszych rozgrywek odpadła a LE czy Liga hiszpańska dużo mniej elektryzują świat.

pt9

0

@mrboom Dokładnie, można się przepychać ale ciągnięcia i przetrzymywania są mega irytujące jak sędzia nie gwiżdże.

pt9

0

@Joe_Pesci Przegrywająca Barcelona która wydaje miliony dobrze się klika

pt9

1

Dla mnie spoko takie karne tylko żeby była konsekwencja i w każdym meczu byli na to uczuleni.

pt9

0

@Sysia11 Superpuchar europy, superpuchar ligi, superpuchar wójta itp. To są zawsze mecze o pietruszkę i rzadko kiedy pokazują siłę danego zespołu.

pt9

0

@Colon świetne są. Jedne z lepszych na turnieju

pt9

0

@geass Na razie gra się wybornie i Messiego bije na głowę odkąd poprawili pace w grze.

pt9

1

@lucca87 Mecze o pietruszkę a MŚ czy ME to inna liga, inny poziom, inna intensywność ale co ja tam wiem.. Na przykładzie Barcy powinniśmy doskonale to wiedzieć gdzie w LM jesteśmy bici od lat

pt9

0

@GeneralXavi Profesor Greg zawsze i wszędzie TOP

pt9

2

@MESSIah16 Argentyna gra gówno od lat opierając wszystko na tym aby Messi coś zrobił i okropnie obrzydzili mi tę reprezentację. Czuje że z kimś mocniejszym w fazie pucharowej będą bezradni jak zawsze.

pt9

0

@JordiAlbion Polska to pomarzy o 3 miejscu bo będzie ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?