pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Który strzał naszych podobał wam się najbardziej?
0
@Hasszz Pod dobre HDMI podłączone?
0
Jakiś polski casemiro w studio na kanale sportowym
0
@xVENUMx W jakim to języku pisane?
0
101 vs 111 km przebiegniętych na korzyść Arabii. Przepaść
0
@Kessie Hiszpania 2010 to była jedna z mocniejszych reprezentacji w historii a największym sukcesem Argentyny to wygranie CA
1
Polska vs Argentyna o awans w ostatnim meczu i LR w rozsypce
0
kiedy się kończy ostatnia tercja tego meczu?
1
@Hajny Nie ma nawet co porównywać Hiszpanię z 2010 a Argentynę
2
@Kamiloza91 Nie zapominaj o 3-0 z Włochami w mega ważnym meczu superpucharowym nie wiadomo czego.
0
@Rhaan Z Barceloną Martinez wyglądał jak profesor
0
@Transu96 Nie, gramy o honor
5
@Marcelinho99 Cały czas się roznosi
1
W grupie C nie ma słabych drużyn a 1:0 to bardzo niebezpieczny wynik.
0
@DonAndresFCB Ale pierwszy był wątpliwy więc sędzia stwierdził że na 0 wychodzi
0
Pewnie Argentyna to wyciągnie ale z poważniejszym rywalem nie ma czego szukać. Trzask tyłków będzie przepotężny w fazie pucharowej.
0
@SkN Macie swoją mocarna Argentynę i wielkie CA gdzie są 2 drużyny na krzyż mocne
14
On na prawdę myśli że jest jakimś wybornym graczem
0
@lucca87 Nie no ME są o półkę albo dwie wyżej od CA jeśli chodzi o poziom.
Ostatnie 20 lat mistrzostw świata
2002
1.Brazylia
2.Niemcy
3.Turcja
4.Korea
2006
1.Włochy
2.Francja
3.Niemcy
4.Portugalia
2010
1.Hiszpania
2.Holandia
3.Niemcy
4.Urugwaj
2014
1.Niemcy
2.Argentyna
3.Holandia
4.Brazylia
2018
1.Francja
2.Chorwacja
3.Belgia
4.Anglia
0
@lucca87 Nie wiem czy odpuścili czy nie ale wyniki reprezentacji się liczą na CA, MŚ i ME. Chwała Argentynie że wygrała CA z Messim i zostanie to im zapamiętane choć trzeba pamiętać że CA nie ma takiego prestiżu jak MŚ czy ME. Na pewno nikt z normalnych nie podnieca się jakimiś superpucharami wymyślonych przez FIFA aby rozegrać jak najwięcej meczy.
Jak Argentyna wygra MŚ to będzie to coś wielkiego i nikt nie powie o odpuszczaniu.
Piernik do wiatraka ma to że kibice tutaj zachwycają się i pompują balonik w mało znaczących meczach a jak przychodzą te najważniejsze to jest zdziwienie że dostajemy oklep. Napoli rok temu to nie był jakiś wybitnie mocny zespół.
Może Barcelona i pokaże moc ale co z tego jak z najważniejszych rozgrywek odpadła a LE czy Liga hiszpańska dużo mniej elektryzują świat.
0
@mrboom Dokładnie, można się przepychać ale ciągnięcia i przetrzymywania są mega irytujące jak sędzia nie gwiżdże.
0
@Joe_Pesci Przegrywająca Barcelona która wydaje miliony dobrze się klika
1
Dla mnie spoko takie karne tylko żeby była konsekwencja i w każdym meczu byli na to uczuleni.
0
@Sysia11 Superpuchar europy, superpuchar ligi, superpuchar wójta itp. To są zawsze mecze o pietruszkę i rzadko kiedy pokazują siłę danego zespołu.
0
@Colon świetne są. Jedne z lepszych na turnieju
0
@geass Na razie gra się wybornie i Messiego bije na głowę odkąd poprawili pace w grze.
1
@lucca87 Mecze o pietruszkę a MŚ czy ME to inna liga, inny poziom, inna intensywność ale co ja tam wiem.. Na przykładzie Barcy powinniśmy doskonale to wiedzieć gdzie w LM jesteśmy bici od lat
0
@GeneralXavi Profesor Greg zawsze i wszędzie TOP
2
@MESSIah16 Argentyna gra gówno od lat opierając wszystko na tym aby Messi coś zrobił i okropnie obrzydzili mi tę reprezentację. Czuje że z kimś mocniejszym w fazie pucharowej będą bezradni jak zawsze.
0
@JordiAlbion Polska to pomarzy o 3 miejscu bo będzie ciężko