pt9

0

Przynajmniej Lewy ma teraz czas na poszukanie nowego selekcjonera.

pt9

0

NBA 2k23 warta zachodu? Kiedyś NBA 2K to był wzór gier sportowych i było 3 półki nad wszystkim. Ostatnio grałem bodajże w 2k20 i było słabo, bardzo słabo. Czy coś się zmieniło. Mówię głównie o grze online z innymi

pt9

0

@macio_944 Oby. Inaczej cały klimat wpizdu

pt9

0

@Michu94 Co oni tak w tego Ansu wierzą?

pt9

0

@Antimadridista_WR A co zrobil Rami?

pt9

2

@AllBundy Najlepszy transfer tego okienka bez dwóch zdań. Piłkarz na lata. Przereklamowany to jest Dembele, Garcia, Raphinia choć na szczęście chyba już nikt całej trójki nie bierze na poważnie.

pt9

1

@chrissssty69 Nie dostaniemy 70 mln za gracza z rocznym kontraktem. Królem może być głupoty conjawyzej bo na boisku to marność. Ale cieszmy się że nabija liczby z Getafe i Bilabo.

pt9

0

@Antimadridista_WR Mam drugie IX35 z 2014 więc to Tuscon praktycznie. Fakt że 0 napraw przez 5 lat odkąd mam

pt9

0

Jakie auto takie ala lekko terenowe polecacie ale aby w mieście też się śmigało? Obecnie użytkuje Santa Fe z 2008 i czegoś podobnego szukam jeśli chodzi o gabaryty.

pt9

3

@Deeespacito Każdy będzie lepszy od tego pingwina

pt9

0

@DaPidejpi
Paul Pogba - nie rozumiem jego fenomenu. Zaraz 30 lat na karku i kariera przespana
Morata - ma bardzo dobrych agentów
Busi - zakończył poważne granie w 2015 roku a wielu trenerów nadal na niego stawiało. Skutek był opłakany
Rakitić - złapał Pana boga za nogi że trafił do nas

pt9

0

Oczywiste że De Jong. Dembele nikt nie kupi za tyle bo jest wart 20 a Raphinia dopiero co przyszedł.

pt9

0

@VegetaPolska Mnie wszystkie gry Elder Scrols odrzucały z tego względu że główny bohater jest niemową. Kompletnie psuło to klimat. Morrowinda nie ukończyłem choć tam klimat i tak był w miarę spoko ale walka okropna a Skyrima przeszedłem ale się nie bawiłem w dodatki itp.

pt9

0

@VegetaPolska Lepsza i tak Sanah niż Domagały i inne "męskie" granie. Ilość różnorodnych kawałków w stacjach radiowych jest zatrważająca.

pt9

1

@cris2706 Canal + TV satelitarna gdzie mam HBO i netflixa , elevny , poksatry premium i canal plus - 130 zł
Disney i Amaozn ok 40 zł
YT premium i Spotify - ok 30zl
Viaplay mam od kolegi

pt9

1

@Sau_Ron Nie ma LE w swoim dorobku. Jest to brakujące trofeum do kolekcji

pt9

0

Co z tym covidem w tym roku? Tak niemrawo trochę i tyle szczepionek się zmarnuje..

pt9

14

@Tigana Ale to nie Laporta doprowadził do tego. Messiego nie dało się zatrzymać. Można mu zarzucić kłamstwo ale nie był przyczyną odejścia.

pt9

2

@Rust_Cohle
Dwayne Wade
Adam Wójcik (rip)
Ronaldinho
Puyol
Tyson Fury

pt9

28

Czemu zwala się wszystko na Laporte a nie Bartomeu który doprowadził do tego wszystkiego?

pt9

5

@Deviler Dzicz. Jak nie lubiłem nigdy tej reprezentacji, tak od półfinału im kibicowałem to teraz życzę im pasma samych porażek w kolejnych turniejach.

pt9

0

@Emhyr Zawsze coś zawsze ktoś. Zamiast 4 marnych skrzydłowych będzie 3 na treningu.

pt9

2

A mnie w sumie zdjęcie jajka się chyba bardziej podoba. Leci lajk

pt9

3

@Qba2312 Zdecydowanie. Przed aferami Cześka lubiłem go całkiem słuchać bo ma ciekawe spojrzenie na wiele spraw ale po tych MŚ patrzę z lekkim obrzydzeniem na niego.

pt9

1

@Rl9k1nG Gdańsk/Trójmiasto na pierwszym miejscu. Przedewszystkim plaże z jednej strony a z drugiej lasy trójmiejskie a z trzeciej niziny Żuławskie. Wszystko w zasięgu ręki kilkunastu minut rowerem. Do tego piękne stare miasto i ścieżki rowerowe. Dla auta też dużo przyjemniejsze miasto niż reszta większych.

Gdybym miał się przeprowadzić gdziekolwiek indziej to tylko Wrocław. Warszawa mnie się kompletnie nie podoba.

pt9

0

@Conradxc Myślałem że na LR wiedzą wszystko

pt9

1

Co się stało z Iwoną Wieczorek?

pt9

1

@takisobiektos Dla mnie to był szok że Zgorzelca nie ma w PLK. Finał z 2008 roku przeszedł do historii polskiej koszykówki. Nigdy nie przeżyłem takich emocji w życiu, nawet na żadnym meczu Barcy. Milan Gurovic, Thomas Van den Spiegel, David Logan przewyższali o kilka poziomów wszystkich w tamtym sezonie. To były gwiazdy na skalę Euroligi

Niemniej lubię europejska koszykówkę, bardziej niż NBA gdzie jest wielkie show ale też masa debilnych rzutów przez ręce w 20 sekundzie akcji. Lubię zespołową koszykówkę.

pt9

1

@takisobiektos Ja zacząłem po 8 latach przerwy chodzić na Trefla Sopot. Miłość do koszykówki odżyła ale niestety ostatnio były nieźle wciry od Śląska. Brakuje mi poziomu ligi z lat 2000-2010

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?