O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 171
  • Liczba komentarzy 35
  • Polecenia 96

Komentarze

12

Alemany - konkret i klasa.

17

@koksik2700 Powtarzasz jakieś głupoty wzięte z księżyca. Jeśli zawodnik nie chce odejść z klubu to nic na to nie poradzisz, patrz Puig, Bale, Isco, żaden dyrektor sportowy go nie wypchnie.. Alemany zrobił co mógł.

0

@Bacek700 Pamiętaj o Komorowski TV, za Brauna, też opłacaliśmy, tak samo jak telewizję Kwiatkowskiego, każda z nich uprawiała swoja propagandę i uprawiać będzie. Jak tylko PIS odda władzę przyjdą następni i będzie to samo. Pompowanie kasy w reklamy dla Gazety Wyborczej z publicznych pieniędzy też było, nikomu nie przeszkadzało, jak przyszedł PIS i zrobił to samo tylko dla swoich, Sieci i GP to nagle oburzenie. :))) Ludzie mają, krótką pamięć. Co do TVN oczywiście mogą gadać sobie co chcą, nawet "wolne media" jak lubi Olejnik, tylko kto to kupi, jak Kwaśniewski był "niedysponowany" w Charkowie to Walter schował taśmę do sejfu i powiedział "Chcecie mi stację rozpir**** w powietrze? Nie zgadzam się." - fragment z książki Tomasz Lis "Nie tylko fakty", "Możemy to pokazać ale do momentu gdy Siwiec staje na stopniach śmigłowca" późniejusłyszał pan Tomasz. Takie to wolne media mamy w Polsce.

4

Pomyśleć , że jeszcze nie tak dawno mieliśmy Todibo.

0

Kiedy on miał dobry występ jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Wrzucony na dziewiątkę zupełnie tam sobie nie radzi, grać tyłem do bramki nie potrafi, traci piłki, w polu karnym nieobecny, a jak już dojdzie do sytuacji bramkowej to przekombinuje. Lewe tak, wysunięty napastnik nie.

Zobacz wszystkie

17

@koksik2700 Powtarzasz jakieś głupoty wzięte z księżyca. Jeśli zawodnik nie chce odejść z klubu to nic na to nie poradzisz, patrz Puig, Bale, Isco, żaden dyrektor sportowy go nie wypchnie.. Alemany zrobił co mógł.

12

Alemany - konkret i klasa.

10

Zamiast o przedłużeniu kontraktu, niech najpierw pomyśli jak poprawić grę w obronie. Jak głupio traciliśmy bramki, tak tracimy je dalej, check, utrata kontroli nad meczem, check. Póki co nie widać żeby uporał się z mankamentami w grze z poprzedniego sezonu, za wcześnie na takie decyzje.

8

Gdyby on chociaż rozegrał jeden dobry mecz kiedy dostawał szansę, chociaż jeden, nie ma o czym rozmawiać.

8

"I am worried" powiedział Koeman po 0:3 z Juventusem, od tamtej pory i am worried too. Bez tempa, kreatywności, płynności w grze, z pozorowanym dziurawym jak ser pressingiem, bez 0,5 sytuacji, bez celnego strzału na bramkę. Po prawej z żałosnym Roberto, wymachującym rękami, gdy nikt nie chce mu zagrać na wolne pole, bo ten tak bardzo chciałby sprawdzić swoją szybkość na tle Davies'a. Najbardziej smutne jest to, że od samego początku nie było tutaj wiary oraz zaangażowania, dopiero młodzi z ławki pokazali właściwą postawę. Dzisiaj mamy chaos, a przebudowa dopiero przed nami. Koeman nie jest trenerem na Barcelonę, co pokazywał już wcześniej, w normalnych okolicznościach poleciałby po porażce z Juventusem, ale sytuacja w klubie jest jaka jest. Dembele z Fatim od czasu do czasu zaciemnią obraz, ale to będzie w dużej mierze sezon zmarnowany. Ten przejściowy, na przebudowę, z nowym trenerem dopiero przed nami. Mam nadzieję, że przynajmniej młodzi sobie pograją, co zaprocentuje na przyszłość.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?