pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kakusus Nie zostałbym bo moim celem w życiu zawodowym jest rozwój, dążenie by być jak najlepszym, by firma zarabiała dzięki mojej pracy i się rozwijała. Pieniądze nigdy nie były głównym motywatorem dla mnie (są oczywiście ważne). Bym się bardzo źle czuł gdybym pobierał pieniądze od firmy nie przychodząc do pracy i wiedząc że jestem słaby w porównaniu z innymi. Miałem już kilka razy, nawet raz propozycję 2x wyższych zarobków ale w firmie która kompletnie mi nie odpowiadała
0
@Kidd Mam blisko pracy salon i sprawdzę. Jedynie bagażnik wydaje mi się dość mały a lubię czasem wpakować dużo gratów
0
Jakie auto typu SUV polecacie na dziurawe drogi. Obecnie mam IX35 i Santa FE i ten pierwszy jest bardzo twardy i mało komfortowy, strasznie w nim buja pasażera na bezdrożach i czuć każdą dziurę mimo że samo auto niezawodne od lat. Co do wymagań to automat. Diesel, benzyna, elektryk, hybryda, na groszek - wszystko mi jedno. Fajnie jakby rata za leasing nie przekraczała 4k przy załóżmy wkładach ok 40-50k
0
@bartekvisca Z modami spoko, bez taki sobie. Bohater jest niemową i nie wypowiada słowa jak to w grach Elder
5
Szkoda ze nie definitywny transfer Fatiego bo po brutalnym zderzeniu w PL za rok nikt już się na niego nie nabierze a pensja gwiazdorska się nie zmniejszy
0
@Gaucho Na pewno Totki będą płakać z tego powodu :d
1
@pioz123 a powinien bo grają wyborną piłkę. Polecam
1
Odchodzi Fati na wypzoyczenie którego Xavi średnio chciał i przyjdzie Felix którego Xavi średnio chce.
0
@partymaker Taki który by grał kilka sezonów przed wypzoyczeniem to żaden.
0
Zainstalowałem Fifę na ostatnie 2 tygodnie po dłuższej przerwie i pytanko. Jaki sposób na te 10x84? Po kilkunastu brakuje mi nisko ocenionych złotych kart.
0
@vangoor Wolałbym jednego i drugiego transfer definitywny aby w bilansie wyszło max na 10-15 mln naszej dopłaty. Nie wierzę że Fati może odpalić kiedykolwiek, Felix ma większe szanse.
0
@esem91 siła razy ramie
2
@antymadridista100
Łap ładną panią skoro się nudzisz.
https://ibb.co/6Xr0Jf8
https://ibb.co/dGXrVPZ
5
@SkilledHydra16 Ten kobiecy futbol można porównać do fame MMA. Oglądasz mecz to masz wrażenie że graja jakieś freaki a poza meczem dymy na pół kraju. Nie oglądajmy tego sztucznego tworu i niech zdycha śmiercią naturalną.
2
Będzie ktoś tak naiwny i nabierze się na piłkarza po 4 operacjach? Mendes w Tobie siła
2
Dlatego warto kosić hajs na "talentach" i podchodzić z głową niż każdemu przyznawać złota piłkę po jednym dobrym meczu
3
Mały młody klasyczek na wieczór.
Ania Karwan - Aleja Gwiazd
0
@leonek160 Jeśli 3 lata ciężkiej pracy za granicą zapewnią Ci 20 lat spokoju w przyszłości to warto. Czas mija szybko. Niemniej jeżeli jesteś hydraulikiem i masz fach w ręku to pracę zawsze będziesz miał, zwłaszcza jeśli będziesz rozwijać i poszerzać usługi. Jeśli nie masz kredytu i masz własne lokum to 5,5k na życie wydaje się być ok kwotą
2
@P33ck Dokładnie, trzeba się dostosować do danej pogody. Mnie bardziej od temperatury denerwują krótkie dni. Nie ma nic piękniejszego niż wschód o 4 a zachód po 21. Niemniej koniec końców ciepłe wieczory na tarasie są fajniejsze niż zimowy wieczór w ciemności
5
@bartulek98 Nie ma top umiejętności. Ma bardzo dużą szybkości i dobry drybling. Podanie bardzo przeciętne, strzały też nie zachwycają. Gra kombinacyjna u niego leży jak i decyzyjność. Najbardziej chyba mnie irytowały u niego podania po ziemi nie w tempo albo za słabe.
1
@LS Najlepszy to cienko i mocno rozbity przyprawiony solą, pieprzem i przyprawą do gyrosa
4
@VegetaPolska W Towim przypadku koszt biletów i hotelu + 200 euro za panne na miejscu
19
Cienki schabowy > gruby schabowy
1
@ranger3120 Posuzkaj na Udemy. Ja robię Nuemeicki i jest swietny
0
@Zip Mechelinki i Rewa. Blisko do rezerwatu przyrodniczego Beka, w sam raz na jednodniowy spacer.
Mierzejea Wiślana jak kolega wspomniał wyżej.
Nie wiem czy chcesz się przemieszczać czy nie w trakcie.
0
Ten dzban Bartomeu od początku mu dał tak wysoki kontrakt czy dostał podwyżkę po 1 dobrym sezonie?
3
Szwagierka sąsiadki pracuje w banku i podobno przelew dla Barcelony oczekuje już na liście. Cancelo niebawem
1
@DaPidejpi To ile powinno kosztować? Żadnych konkretów w tym poście nie widzę tylko "zaorać" "powinno być tyle" "pewnie są" Ja nie mam wiedzy na temat koncernu paliwowego, podejrzewam że na cenę składa się pierdyliard różnych rzeczy a nie tylko ocena baryłki i do tego potrzebna jest głębsza analiza tematu. Ja na obecne ceny nie narzekam, jest teraz tanio.
@Bobo25 Niestety monopol nie jest dobry jednak widać że cały świat do tego zmierza i dąży nie tylko w przemyśle paliwowym. Jedzenie, ciuchy itp. wszystko sprzedawane przez kilka koncenrów.
0
@MarcepanowyKsiaze Wenger powinien przyjść kiedy wzięliśmy kucyka Valverde a nie 5 lat później.
0
@bartekvisca W zasadzie Gavi, Gundo, FDJ, Fermin - każdy z nich jest na tyle wszechstronny i może grać wysoko. Ludzie też zapominają że Gavi ma świetną technikę i masę walorów ofensywnych tylko ważne aby grać 433