pt9

0

@szymonekk Ogólnie w tym samochodzie wszystko mi gra. Fotele, panel, klima na fizyczne przyciski, bagażnik, ilość miejsca. Jedynie silnik mułowaty ale to mogę przeboleć bo nie mam zapędów wyścigowych a te 10s wydaje się znośne

pt9

0

Posiada ktoś Subaru Outback? Zwiedziłem masę salonów i w żadnym tak dobrze mi nie było jeśli chodzi o wygodę foteli i wykończenia i przemyślenia niektórych elementów. A6 allroad nie ma podjazdu do niego (niestety jeśli chodzi o silnik to jest na odwrót)

pt9

0

A ja się świetnie bawiłem na 1 połowie. Oby 15 minut zleciało szybciutko i dalej rozkoszowanie się grą

pt9

25

Wiecie co jest najlepsze? Że w ostatnich meczach najlepszym zawodnikiem jest Sergi Roberto

pt9

4

@Xpert77 Gapisz mu się na bebech?

pt9

1

Były na prawdę mecze za Xaviego gdzie mieliśmy pomysł, finezje, przydzielone zadania na boisku i spójność. Niestety zazwyczaj było to że słabszymi przeciwnikami oraz z Realem o dziwo. Niemniej bilans w Europie mówi sam za siebie a gra i drużyna nie popełniła żadnego progresu. Każdy wygląda jakby nie pasował do tej układanki

pt9

0

@rademenes I tak to wygląda. Mało małolatów kobicuje Barcy

pt9

2

Raphinia jest tak wolny że i tak trzech by go dogoniło. Sędzia wziął to pod uwagę i żółta słuszna

pt9

0

@Technik a jak może wyglądać za Xaviego?

pt9

1

Bayern zrobił na nas interes życia

pt9

1

Komentarz usunięty

pt9

1

@Rhaan Tutaj cały system jest do zaorania od bankowości do finansowań partii, ilości posłów, rodzaju głosowań, konstytucji itp.

pt9

0

@Tom0VeB @pride1899 Bardziej pytam z ciekawości bo szczerze to nie chce mi się bawić w inwestowanie a tym bardziej kupować krypto na jakiś niepewnych giełdach które pewnie padają i powstają

pt9

1

@Peciak Próbuje zrozumieć świat finansów oraz swiat krypto ale wymiękam przy tym.

Co oznacza w skrócie to co napisałeś?

pt9

4

A może właśnie byłoby dobrze gdyby poczuli presję? Czemu jest ciągle gadanie że presja to zawsze coś złego i negatywnego. Są ludzie którzy pod presją się bardziej skupiają i koncentrują na danych czynnościach.

pt9

0

@Tabaluga37 Właśnie wróciłem z oglądania Lexa NX jednak nie czuje tego luksusu jakiego oczekuje w aucie za ponad 300k

pt9

4

Tak sobie oglądam samochody, jeżdżę po salonach i powiem ze strasznie gówniana ta motoryzacja się zrobiła. W Volvo właśnie oznajmili że do końca roku wycofują benzyniaki a diesla już nie można zamówić, auta wyglądają elektryczne jak dupa a ceny z kosmosu. V90/V60 Cross Country całkowicie wycofują i wejdzie jakieś niewiaodmo co elektryczne.

pt9

1

Można być największym twardzielem i badassem a i tak każdy będzie miał mokre oczy podczas tego filmiku


pt9

0

@Bartas7VeB Grosicki > Raphinia> Dembele

pt9

0

@tbas Ja jestem dogadany tak na kontrakcie b2b że firma płaci mi co miesiąc ZUS + VAT + PIT więc dla nich będzie to jakaś ulga. Dla mnie najważniejsze było się dogadać na kwotę na rękę jaką mam po opłaceniu wszystkich podatków po wystawieniu faktury.

pt9

1

@macio_944 Miałem przyjemność gościć w pałacu i wydawał się być dobrym
https://ibb.co/V3m0c4N

pt9

0

Czy Andrzej D. to jest dobry prezydent?

pt9

2

@Kamiloza91
Wpadaj na warsztaty, akurat zapraszałem w zeszłym tygodniu panią prezes fundacji Salamander od dystrofii duchenne'a
https://wydarzenie2372634.gcb.visitgdansk.com/home.qbpage

pt9

2

@matkep Przerąbane. Co to za obrzydliwe widoki i jakiś moloch

pt9

3

Jak ktoś lubi zwiedzać i żreć to polecam - secretfoodtours
Byłem w Edynburgu i wygląda to tak że przewodnik zabiera i pokazuje knajpki i puby z lokalnym jedzeniem jednocześnie opowiadając historię miasta jak i jedzenia. Całość trwała ok 4h a zobaczyło się miejsca nieoczywiste. Jedzenie przepyszne w dość niepozornych lokalach. W PL działają tylko w Krakowie ale np. w Barcelonie dostępna jest usługa.

pt9

0

@Bykunn Z drugiej strony była to pierwsza poważna prezentacja ustna przed innymi i fajne stresujące doświadczenie na przyszłe takie prezentacje

pt9

2

@Ojciec5tkidzieci Czy @Kidd ma zamiar się pojawić na gali? Dawno chłopaka nie było tutaj i wszyscy się martwią

pt9

2

@ronni37 Santa Fe z 2008 roku. Swoje już przeżyła. Przejechałem kilka minut, odpaliłem ponownie silnik i było już git. Przy pierwszym nie działało ABS, ERS i od hamulca ręcznego się świeciło. Prawie do rowu się wślizgnąłem. Co prawda nie ma podgrzewanej kierownicy ale przynajmniej grzanie dupy jest w fotelu

pt9

1

@Bobo25 Przyprowadzi na chatę takiego Transu96 i potem nie wiadomo czy podać mu rękę czy olać totalnie. Córka i tak będzie obrażona obojętnie co zrobisz

pt9

14

@Bykunn Ja nie lubię jeździć w rękawiczkach bo strasznie kierownica się ślizga a w skórzanych wyglądam jak francuski gej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?