pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja po tej powtórce mam wrażenie, że Oni wyznaczyli linie nie przy tym graczu co powinni xD
7
Spalony będzie przez Raphe chyba
1
@Aragorn33 Dzięki!
0
@Aragorn33 Wkleiłbyś w komentarzu całą tą odpowiedź? Niestety nie mam konta więc nie mogę przeczytać a jestem ciekawy.
0
@Aragorn33 Jak dla mnie to nazwanie swoich kontrkandydatów trumpem z temu i europejczykiem z odzysku jest na takim samym, jak nie gorszym poziomie co kłótnia o wafelki :D
1
@esem91 Czemu cykl ma zostać złamany żeby były nowe szczyty? Przecież właśnie zgodnie z cyklicznością szczyt hossy powinniśmy mieć na początku jesieni.
0
@Roobo U nas to i tak pół biedy, pamiętam że przy okazji poprzednich wyborów prezydenckich w USA to taka Ariana Grande na swoim socjalach robiła Bidenowi drugą kampanię
2
@KrychaFCB Jezu jak ja gardzę ludźmi, którzy wykorzystują swoją popularność do agitacji politycznych :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Janas11224 Ja to nie rozumiem jak bardzo z tym Fatim musi być źle, że Flick woli przesuwać na LS zmęczonego całym meczem Balde, zamiast dać temu Fatiemu pobiegać 10 min. Tym bardziej dziwi fakt, że do pewnego momentu było wiele komunikatów o tym, że Flick jest zadowolony z tego jak Fati trenuje, a potem coś się posypało.
0
Słabo weszliśmy w drugą połowę
0
@Safrani Okej, jeśli w ten sposób na to patrzysz to masz rację.
0
@Safrani Ma to do rzeczy, że chyba trochę słabo jest przytaczać wypowiedzi w postaci jakichś krótkich haseł, kiedy nie słyszało się całej wypowiedzi.
0
@Safrani Oglądałeś ten wywiad?
0
@LambiPL Totalnie z dupy porównanie, gdzie On kiedykolwiek mówił, że się na tym zna?
4
Chyba trzeba jakiegoś maila napisać do c+ bo to jest żart
1
Czy sędzia w ogóle miał prawo podjąć taką decyzję biorąc pod uwagę zasady korzystania z varu? Przecież sędzia chyba nie może zmienić decyzji odnośnie rzutu wolnego.
0
Dziwne, że rotowani są zawodnicy, którzy w teorii powinni mieć najwięcej sił
0
@tadzik447 Dzięki!
0
Dawno nie oglądałem skoków, dlaczego w 1 rundzie jest 30 a nie 50 skoczków? Wszyscy przechodzą do drugiej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KochamInieste Ponoć jeden z dziennikarzy już zdementował transfer Perisicia tzn. rzucił info, że negocjuje nową umowę z PSV. Ponoć nasz nowy dyrektor nie jest zwolennikiem drogich transferach, więc jeśli ten budżet się okaże prawdą to chyba będzie mógł za niego cały skład wymienić :D
0
@Ojciec5tkidzieci W temacie szkoleń wojskowych - jak ktoś chce się ubiegać o obywatelstwo polskie po min. 5 latach pracy u nas to albo idzie do woja na 6 msc albo musi wpłacić do budżet 1 mln pln xDD
6
Człowiek sobie czyta program Pana Artura Bartosiewicza (wcześniej nigdy o nim nie słyszałem) w poszukiwaniu swojego kandydata w najbliższych wyborach, myśli sobie że te postulaty wyglądają naprawdę fajnie, po czym dochodzi do np. takiego kwiatka:
Patriotyczne wychowanie dzieci i młodzieży w ramach budowania silnej tożsamości narodowej, na wzór USA, młoda Polka i młody Polak od 3 do 18 roku życia codziennie o 8.00 rano składają przyrzeczenie wierności RP na flagę i godło polskie, zaś przed rozpoczęciem zajęć w szkołach jest odśpiewany hymn RP.
Dlaczego do tej polityki nie mogą iść żadni normalni ludzie xD
1
O kurła co Fermin porobił
0
O ciekawe, że to jednak Gavi na skrzydle a nie Olmo
1
@pax Dokładnie tak powiedział w nawiązaniu do przytoczonej przez Stanowskiego historii o babie ze wsi składającej mu złamaną rękę w dzieciństwie, natomiast nigdzie nie powiedział, że to jest jedno z rozwiązań jakie proponuje w celu poprawy jakości polskiej służby zdrowia.
0
@pax To ja też Cię o coś zapytam, w którym momencie mentzen powiedział, że w jego wizji służby zdrowia fizjoterapeuci będą nastawiać złamania? Bo ja specjalnie słuchałem tego fragmentu 3 razy i On tam rzeczywiście mówi, że nie jest potrzebny dyplom lekarski żeby potrafić nastawić złamaną kość - i na tym koniec.
0
@KidusFCB Są firmy pożyczkowe, które nie tyle co nie sprawdzają BIK'u ale dają hajs niezależnie co w tym BIK'u masz, natomiast z reguły oczekują, że na umowie poza Tobą znajdzie się też gwarant, no i spodziewaj się tego że oprocentowanie będzie ogromne. Abstrahując od tego to branie pożyczki czy kredytu na inwestycje zawsze jest złym pomysłem.
3
@Borneo Co to komputer kwasowy