0

@Arkon Codziennie ok 0,5kg sumując wszystkie posiłki.

13

@Rastafarnianin Przecież nie musi chodzić po wybiegach, można się zajmować tylko fotomodelingiem

2

@BorzyKrzys Dla mnie zmiana na plus, trochę tylko za dużo solarium

1

@PatrychoO Czemu jest obrzydliwy i czemu sugerujesz, że miałyby na niego wypłynąć jakieś rzeczy, skąd u Ciebie taka niechęć do niego

2

@MichalZZZ Zakładasz konto na apce c+, kupujesz pakiet podstawowy + sport za 90zł, dobierasz sobie kogoś żeby płacić połowę tej kwoty bo można mieć na jednym koncie dwa profile i masz ligę oraz LM

9

@PatrychoO Rozwiniesz? bo pierwsze słyszę

5

@blakkudium Oni są tam wszyscy upośledzeni z tymi zapowiedziami czy o co chodzi? xD

1

@Criss18Barca Miałem podobnie, teraz jak biorę do ręki tablet z androidem albo służbowego Samsunga to się czuję jakbym się cofnął w czasie o 10 lat :D

0

@bolinho89 Ostatnio byłem w Olsztynie i mają bardzo przyjemną starówkę + sporo jezior dookoła. A z takich naprawdę mniejszych to Karpacz bardzo fajny.

0

@Borneo Nikt nie pytał o koszty powrotu pisu xD

16

@Borneo Ty piszesz w kółko to samo jak jakiś zaprogramowany robot xD

0

@SinMistico Nie jeden już tak błyszczał w lidze portugalskiej a potem poszedł do TOP5 i przepadł

0

@SinMistico Pod jakim kątem najlepszy następca? Przecież to jest piłkarz o bardzo słabej technice, zupełnie nie pasuje profilem do nas

0

@RoberDzik Gdzie rośnie jak jest już parę k dolców poniżej ATH ostatniego :D po ETH widać, że chyba się w końcu zaczyna alt season

3

@macio_944 Szanuję to, że nie masz racji

1

@Who_you_mam No ale charakterystyka a pozycja to są dwie odrębne sprawy. Jak Ty sobie rozdzielasz piłkarzy po charakterystyce na bocznych napastników i skrzydłowych to ok, ale pozycja na boisku to jest ta sama.

1

@Who_you_mam Przecież to jedno i to samo xD

4

@Antimadridista_WR Generalnie ceny najmów krótkoterminowych rosną kiedy dzieją się jakieś eventy, nie tylko w Warszawie, ale nigdy nie słyszałem żeby ktoś z tego powodu wołał gotówkę.

1

@partymaker Suche liczby które napisałeś rzeczywiście wrażenia nie robią, ale jak przedstawi to się na tle wyników innych Polskich drużyn to zmienia to postrzeganie. Raptem 4 mistrzostwa Polski i tak stawiają Widzew historycznie na 7 miejscu wśród polskich klubów, z kolei ta jedna faza grupowa LM + półfinał Pucharu Europy też stawia Widzew w TOP 3 historycznych sukcesów na arenie międzynarodowej.

1

@Criss18Barca Zawsze daję ok 10%. Parę razy się zdarzyło, że nie dałem jak obsługa była wyjątkowo fatalna.

0

@Kgorecki2500 Uwierz, że do amerykańskiego standardu to u nas jeszcze bardzo daleko xD

1

@mientusek1407 Audioriver

0

@BorzyKrzys W piątek wybieram się na festiwal a tam 12 stopni (odczuwalna pewnie jeszcze niższa) i opady całą noc xD cudownie

1

@VegetaPolska Słuchawek nie, ale testowałem kilka głośników i są petarda.

0

@clyde SPOJLER ALERT!

Jakoś nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony po tym trailerze, boje się że ten sezon będzie przekombinowany i na siłę, żeby tylko jeszcze trochę wyciągnąć hajsu z tytuły który dobrze się przyjął. Nie wiem jak Ty odebrałaś zakończenie drugiego sezonu ale według mojej interpretacji wszystko to co się działo w serialu było metaforą walki o życie tych ludzi po tym jak na Tokio spadł meteoryt, więc nie wiem skąd miałyby się wziąć kolejne gry w nowym sezonie.

0

@Kubsoleon Narobił takiego brudu, że na jego miejscu już bym przyszedł nawet bez tych gwarancji xD Kibice mu mural zamalowali, każdy wiedział że On chce tutaj przyjść a teraz wrzucę relacje na IG jak herb całuje, no plis.

0

@VeB 1899 Chciałbym Barcole ale to nierealne

0

@Tuc To nie wina pismaków tylko samego Nico

0

@doc W Hiszpanii nie można nie dać komuś numeru bo w pierwszym zespole można mieć tylko numery od 1 do 25 więc to by Ci potencjalnie skróciło kadrę.

0

@MysticCat To nie wiem gdzie zaklasyfikowałbyś ciuchy np. z Shein jeśli Zara to dla Ciebie najniższa jakość.

P.S. Teraz w Zarze możesz kupić chociażby swetry z 100% kaszmiru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?