9

"Echo naszej decyzji na świecie rozbrzmiewa bardzo mocno. Otrzymaliśmy już nawet ofertę darmowego zgrupowania w marcu na obiektach Athletic Bilbao i towarzyski mecz z reprezentacją Kraju Basków." - Jakub Kwiatkowski rzecznik reprezentacji Polski

0

@tbas a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałem, że nie ma sprzętu?

0

@normasubiektywna skąd wiesz? Z ruskiej propagandy?

0

@tbas przecież połowa sprzętu Rosji to jeszcze zimna wojnę pamięta :)

0

@osa91warto też wspomnieć, że w tym czasie Hitler dostawał już paranoi i gdyby słuchał swoich generałów a nie sam podejmował decyzje wynik bitwy o Stalingrad mógłby być inny.
Zima też zrobiła swoje bo Niemcy zupełnie nie byli przystosowani do walki w takich warunkach

0

@Salchent a gdzie ja pisałem o sankcjach itp? Ochłoń trochę, przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, przemyśl i wtedy odpisz

0

@IronSanHybrid to przecież nie od dziś wiadomo, że UEFA i FIFA to jedna wielka mafia gdzie patrzą tylko za kasą.
Tak samo z organizacją mistrzostw świata w Katarze :) gdyby nie szejki ich pieniądze nikt by nawet nie pomyślał aby zorganizować tam MŚ

1

@AmigoBlancos trochę słabe porównanie. Wątpię, że kluby rosyjskie bądź ukraińskie chciały tej wojny

1

@BART97 te organizacja jeszcze bardziej szkodza niż pomagają :)

3

@Kwiatek67 jak najbardziej za, jeszcze w dodatku pewnie o połowę mniejsza cena i kontrakt. Haaland jeszcze nic nie osiągnął w piłce a kontrakt mu się marzy jak doświadczonemu piłkarzowi, do tego te częste urazy

0

Jazda z nimi :D

0

@GeneralXavi Nie jestem zaszczepiony a poza utrata smaku i węchu przez około tydzień żadnych innych dolegliwości nie miałem.

2

@pioz123 puchar Tymbarku tylko szkoda, że na mistrzostwach światach dostaliśmy lanie od Senegalu :D
Uwielbiam to Wasze umniejszanie drużyn z Ameryki Poludniowej bądź Afryki a przychodzi czas meczu i my nie potrafimy z żadną drużyna wygrać :) czy to Kolumbia czy Senegal

1

@Barca1992 w punkt.

1

@BarcaInfo hahahaha

5

@eckov mam podobnie jak Ty i w sumie cała rodzina z którą mam kontakt i znajomi. A co najlepsze przez dwa lata nie słyszałem od nikogo, żeby covid go rozłożył bądź wylądował w szpitalu.

1

@Encore polecam aplikacje Shazam do wyszukiwania tytułów piosenek

0

@Tomix_83 najlepszy zawodnik? Bez przesady chyba, że pod względem czasu spędzonego w szpitalach

0

@Kgorecki2500 Gavi i tak pauzuje za kartki

2

@IAmLegend dobre Maroko zamyka oko XD

0

@MysticCat a to jest jakiś wymóg, że każdy ma znać angielski? W UFC dużo zawodników potrzebuje tłumaczy a on sam gada, może nie z idealnym akcentem i forma ale każdy zrozumie. Np. Messi też nie zna angielskiego

0

@FCBurnley a czy wiesz, że jak wcześniej było 6 łóżek na jednej sali to teraz są dwa max 3? Wiec nic dziwnego, że są przepełnione

0

@MysticCat a czemu ma być mu wstyd?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@taris na drugie skrzydło jeszcze Anus Fati albo Takefusa Kubo i jazda

1

@kuz no ciekawe jak z klawiszami by to brzmiało :) ale ogólnie fajnie, przyjemnie :) sam coś grałem kiedyś na bębnach także lubię takie klimaty

0

Nam nic nie da ale da Osasunie, że od początku meczu będą grali przeciwko 10 zawodnikom Barcy

0

@Encore też już 5 razy obejrzałem całość i napewno jeszcze nie raz obejrzę :) serial kozak

1

@kamilo0066 i tu nie trzeba być geniuszem by widzieć, że oni sobie normalnie z ludzi jaja robią :D a i tak Cię będą wyzywać od foliarzy XD

1

@kuz mnie też oznacz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?