olek10
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
"Echo naszej decyzji na świecie rozbrzmiewa bardzo mocno. Otrzymaliśmy już nawet ofertę darmowego zgrupowania w marcu na obiektach Athletic Bilbao i towarzyski mecz z reprezentacją Kraju Basków." - Jakub Kwiatkowski rzecznik reprezentacji Polski
0
@tbas a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałem, że nie ma sprzętu?
0
@normasubiektywna skąd wiesz? Z ruskiej propagandy?
0
@tbas przecież połowa sprzętu Rosji to jeszcze zimna wojnę pamięta :)
0
@osa91warto też wspomnieć, że w tym czasie Hitler dostawał już paranoi i gdyby słuchał swoich generałów a nie sam podejmował decyzje wynik bitwy o Stalingrad mógłby być inny.
Zima też zrobiła swoje bo Niemcy zupełnie nie byli przystosowani do walki w takich warunkach
0
@Salchent a gdzie ja pisałem o sankcjach itp? Ochłoń trochę, przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, przemyśl i wtedy odpisz
0
@IronSanHybrid to przecież nie od dziś wiadomo, że UEFA i FIFA to jedna wielka mafia gdzie patrzą tylko za kasą.
Tak samo z organizacją mistrzostw świata w Katarze :) gdyby nie szejki ich pieniądze nikt by nawet nie pomyślał aby zorganizować tam MŚ
1
@AmigoBlancos trochę słabe porównanie. Wątpię, że kluby rosyjskie bądź ukraińskie chciały tej wojny
1
@BART97 te organizacja jeszcze bardziej szkodza niż pomagają :)
3
@Kwiatek67 jak najbardziej za, jeszcze w dodatku pewnie o połowę mniejsza cena i kontrakt. Haaland jeszcze nic nie osiągnął w piłce a kontrakt mu się marzy jak doświadczonemu piłkarzowi, do tego te częste urazy
0
Jazda z nimi :D
0
@GeneralXavi Nie jestem zaszczepiony a poza utrata smaku i węchu przez około tydzień żadnych innych dolegliwości nie miałem.
2
@pioz123 puchar Tymbarku tylko szkoda, że na mistrzostwach światach dostaliśmy lanie od Senegalu :D
Uwielbiam to Wasze umniejszanie drużyn z Ameryki Poludniowej bądź Afryki a przychodzi czas meczu i my nie potrafimy z żadną drużyna wygrać :) czy to Kolumbia czy Senegal
1
@Barca1992 w punkt.
1
@BarcaInfo hahahaha
5
@eckov mam podobnie jak Ty i w sumie cała rodzina z którą mam kontakt i znajomi. A co najlepsze przez dwa lata nie słyszałem od nikogo, żeby covid go rozłożył bądź wylądował w szpitalu.
1
@Encore polecam aplikacje Shazam do wyszukiwania tytułów piosenek
0
@Tomix_83 najlepszy zawodnik? Bez przesady chyba, że pod względem czasu spędzonego w szpitalach
0
@Kgorecki2500 Gavi i tak pauzuje za kartki
2
@IAmLegend dobre Maroko zamyka oko XD
0
@MysticCat a to jest jakiś wymóg, że każdy ma znać angielski? W UFC dużo zawodników potrzebuje tłumaczy a on sam gada, może nie z idealnym akcentem i forma ale każdy zrozumie. Np. Messi też nie zna angielskiego
0
@FCBurnley a czy wiesz, że jak wcześniej było 6 łóżek na jednej sali to teraz są dwa max 3? Wiec nic dziwnego, że są przepełnione
0
@MysticCat a czemu ma być mu wstyd?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris na drugie skrzydło jeszcze Anus Fati albo Takefusa Kubo i jazda
1
@kuz no ciekawe jak z klawiszami by to brzmiało :) ale ogólnie fajnie, przyjemnie :) sam coś grałem kiedyś na bębnach także lubię takie klimaty
0
Nam nic nie da ale da Osasunie, że od początku meczu będą grali przeciwko 10 zawodnikom Barcy
0
@Encore też już 5 razy obejrzałem całość i napewno jeszcze nie raz obejrzę :) serial kozak
1
@kamilo0066 i tu nie trzeba być geniuszem by widzieć, że oni sobie normalnie z ludzi jaja robią :D a i tak Cię będą wyzywać od foliarzy XD
1
@kuz mnie też oznacz.