mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VanBest Mad Max 2 :))))
0
Pamiętam jak by to było wczoraj jak Polsat reklamował że można zakupić przez tv jak rozpętałem 2 wojnę światową w kolorze i również samych swoich och kiedy to było
0
@rado_Barca oj taaa Melo, de Jong i busi powoli wprowadzany Puig i bd dobrE a na wypożyczeniu Alenia
2
Ronaldo już zalizal dybale czy jeszcze czeka ????
2
Gra Masakra ale po to kupili grizmana by zrobił swoje bravo panowie Gra się do konca
0
@Szymix654 większość to chorągiewki a nie kibice
0
@Hiacynk warto warto chociaż by zobaczyć Polaków
0
@darek60 Tymczasem w Niemczech na koniec tego roku dług publiczny sięgnął 2,093 bln euro. W przeliczeniu na naszą walutę jest to ponad 8 bilionów zł na koniec 2019 roku
0
@LoveValverde Perez od 10 lat syndrom Neymar hehhe a wcześniej Roniego
0
@LuisSalvano film nie jest taki tragiczny jak go opisales
0
@LuisSalvano i jeszcze frytki do tego
0
Większość La rambali szuka miodu w du.... Hahahah
2
Były #valverdeout większość chciał itp a teraz ta sama większość znów płacze że trener nie z topu itp Masakra większość szuka miodu w d....
1
@jeff182 Franka smude
2
@kamilos1214 taa ja również po nocce
0
CZYTALIŚCIE ŻE podobno Barca interesuje się James Rodriguez i daje 30 ml euro realowi heheheh
0
@matirix20 Dunkierka lub przełęcz ocalałych
0
@KmN Oj oby tak było bo ciężko się patrzy na to co robią
0
@JimMorrisonFCB Zombieland 2
1
@Hushovt proste znajdz sobie inną drużynę...
0
@Kengo no po prostu katastrofa heheheheh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Explode nieeeee a kriszcziano to co
1
@Encore Puige jest częścią 2 drużyny więc spokojnie bd miał jeszcze szansę na tę chwilę bardziej się należało Aleni
0
@Omoziu dostało mu się po honorze z przesiadywaniem na ławce to zaczął grać jak powinien
5
@BarcaInfo ale nie zapominajmy że to nadal liga Francuska
1
@luki9v również na 4 zdechło
0
@johny11 akurat to Messi pokazuje nawet że jest bezcenny
1
@Damiano27psk podobno 5:30
0
@GrosikFCB za vidala dał bym rakiete