0

@Douglasinho a ile będziecie żyli tymi starymi czasami które już nie wrócą ??

0

@MesQueUnClub96 Bo teraz moda na hejt i każdy chce chociaż troszkę być sławny:)

1

@Piotr89Sand chłopie Guardioli już nie ma i nie wróci czas być realistą jak gra i kim barca

2

@Faun może w 2 połowie ??

0

@pazio23 W "JOB czyli ostatnia szara komórka" chłopaki mają dobre sposoby

0

@Gaucho a niech zwraca 40 baniek myślę będzie odpowiednio i z całym szacunkiem dla rakiety to papa

0

Sterling 10 min i hattricka ma

1

@Piotr,1985 Ale jest kuchnia mistrzów hehhe

0

@Chwytliwy Ta wina przy bramce też jego w pewnym sensie

0

Kurde Seri był jedną nogą w Barcy a tu patrzę że w Galat sobie pyka a ost jeszcze Fulham

0

@Hubert98 po prostu real jest słabszy niż Milan heheh

0

@DaPi A to sorry :)

2

@DaPi wydaje mi się że to nasz Jan Paweł II

2

@SkN Bo teraz jest modne Hejtowanie a sam pewnie g...o osiągnął

0

@MichalZZZ ja dzieci właśnie prowadzę do dziadków i cyk meczyk w spokoju oglądane

1

@matirix20 piękna

0

@Piotr,1985 w sumie elegancko bo w sobotę miałem 2 zmianę a urlopu nie ma heheheh

2

@bixmix Podobno jeszcze tam nie skończyli robić kibli heheh

0

Da Radę oglądnąć el camino jak się nie oglądało breaking bad

0

Ktoś ogląda Big brothera??

1

@Arkon Wystarczy skrót

0

@Raivper jeszcze nie wygrał Real

0

@Transu96 racja ????????????

2

@Adamski69 A gdyby nie Valverde grali byśmy lepiej ????

0

Pierdo...... Dalej na suarrzaaaaaaaaa

0

WOW Amerykę odkrył

3

Reus też na początku miał duże problemy z kontuzjami uporał się i teraz gra znakomicie troszkę cierpliwości panowie

0

@BigShaq chopy o. Ma już 32 prawie 33 lata i tak daje radę

0

@ProMILs ale bramkę strzela i ciągnie ten wóz na wyjeździe nie ma co płakać bo nie zagrał Suarez źle

0

@olek_____5 Nie taka zła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?