0

@LuisSalvano zakrył je fluidem ??

1

@Hushovt wczoraj oglądałem polowanie na czarownice też dobry filmik

0

@chrisek79 tak Grizman to typowy pracuś caly mecz od pola do pola biega tylko Messi coś muchya w nosie do niego a griz ma zajebisty potencjał

0

@VamosGirl Antoine Grizmana

2

Przecież to wymysły słabych gazet a wy na La rambali we wszystko co czytacie wierzycie

0

@chrisek79 jakiego Messiego też gówno grał i sam wszystko przestańcie w końcu go bronić bo już nie jest idealny jak każdy z nich im potrzeba trzepniecia szatnią

0

Tej drużyny nie opanował by sam Guardiola zarząd katastrofa i piłkarze chu.... Grają

2

Co tu się wyprawia

0

Isacccccccc!!!!!!!!!

0

Teraz Marcelo i Militao się mogą pośmiać i dac im piłkę niech pograjay

0

Ten vinicius to taki jeździec bez głowy

0

@stone80 nic do chłopa nie miałem, tylko że to było utarcie nosa Romie a nie transfer którego chcieli

0

@FafitFCB Stresujące :/

1

@IronSanHybrid termin zgłaszania piłkarzy minął

1

@DeAGie smutne to jest to że tak go gnębią kontuzje a nie ile jest wart życzę powrotu do zdrowia i ch.... Z tymi pieniędzmi za niego

0

@IronSanHybrid który nie bd mógł występować w Lidze Mistrzów

0

@kkbarca hehe Malcom w zenicie zagrał aż "62min" na pewno by się przydał

0

@AlvaroHanso póki jest w Barcelonie to liczę na to i nikogo nie skreślam

4

Jeszcze ci którzy się śmieją z Dembele bd klaskać i się cieszyć z jego gry zdrowia życzę i powrotu do tego co robił w BVB

0

A tu połowa La rambali sadzał Ansu na ławkę

0

@lukas10 dokładnie,niech nam chłopak rośnie jak na drożdżach

1

@Artsss kotlet z piersi ziemniaki z koperkiem i sałata że śmietaną

2

@JimMorrisonFCB a czy rakieta nie przyczynił się do sukcesów w Barcelonie ???

0

@qbarca polać ci , dobrze mowisz

0

@Pilka_jest_okragla Pewnie w głowie już ma Liverpool i przenosiny po sezonie do J.kloopa

0

Dla mnie to jest śmieszne, cena wygórowana hehe takie mamy realia ten zarząd to jakaś kpita

1

@mekston pierwszeństwo wyboru ma teraz Canal Plus więc wziął derby to z automatu eleven puszcza Barcę ja tam się cieszę

0

Planem x Barcelony jest czekajcie to już koniec okienka hehehe

0

Dawać Aubameyang tu razzz

0

@Explode on był dobry na Instagramie a ogólnie to raczej przeciętniak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?