mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman ja mam wykupiony ale opóźnienie jest i nie wiadomo kiedy włącza transmisje
2
@mpolska25 i diety dla posłów również
1
@FeloRPS schab ze frytasami
2
@lukas1442 dobrze napisane,również uważam że Lauturo przereklamowany
0
@Kamil92 zapewne ustawka żeby tylko było o czym pisać
0
@barcanawieki nie on pierwszy nie ostatni
1
@lukasbarca86 ja dzisiaj do stokrotki wbijam a tam filet z kurczaka 24zl powaliło ich
0
@masakrator05 potrzebujemy to nowego rządu a później myślmy nad transferami i wzmocnieniami
0
@quarto ja u kolesia siedziałem już ładnie porobiony a tu nagle brama a ja na kolana i jesttttttt ,kur..... Jest jej... PSG nie zapomniane emocje koleś do tej pory brechta ze mnie
3
@Boniek10 hahah a ja z roboty dopiero pozdro dla NS
3
@krissu8 teraz to już cholera wie w co wierzyć a w co nie
0
I weźcie sobie wyobraźcie że Liverpool wchodzi bez kibicow.....
1
@nuter27 a rodzic nie może wziąć sobie opieki na dziecko? Nie rozumiem w czym problem
0
@Wojtas1080pl a czemu Lazio a nie Napoli ?
1
@capoN podobno wuhan dużo pracy jest
0
@Maker0 dostał czerwoną kartke zapewne by być na imprezce
0
@socha Vega do Pasikowskiego to się nie umywa. Vega gwałci ostatnio filmy tylko dla Sławy
0
@FranzMaurer chłopie Pasikowski i wszystko jasne
0
@takisobiektos podpinam się pod proponowanym
0
Ja tak skromnie zapytam jak zagrał złote dziecko realu V.jr bo widzę asysta czy tylko na tym się zakończyło
0
Rakitic walczy jak Lew
1
Szkoda tego couthinio chyba przerosło go oczekiwanie które na niego kladli
11
@kerouac akurat za Enrique dał dużo rakitic i nie ma co gadać na niego za tamten czas
0
@DLFCB 2:0 barca
0
@czosnekfcb kozak
0
1z 10 pytanie muzyczne leci ghoustbusters i pytanie do kobiety: do kogo się dzwoni gdzy coś złego się dzieje w sąsiedztwie . Odpowiedz pod 112 hahahha
0
O widzę że braithwaite również poleciał z drużyną
0
@damian16161212 było pisane że się odbędzie bez problemu
3
@katalonia15 napisali wczoraj że mecz się na pewno odbędzie i że nie ma obaw przed odwołaniem meczu
0
Jak na Rockym ależ to cios dla Wildera ciekawe czy się pozbierać psychicznie