mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Nie wydaje mi sie on to by nigdy tak sie nie zachował za bardzo ambitny jest
0
Lewy wyglada na wypoczętego
1
@Marusek Tam co drugi jebniec tak ma
3
@Comentateiro W końcu zimy jak dawniej
1
@Gaucho United za te cena moze powąchać jajka jedynie Laporty hehehe
0
Nowy klub stary Ter stegen
0
@AmigoBlancos To przykro mi że taki ktoś jak ty jest na tej stronie......
0
@AmigoBlancos tak z czystej ciekawości jestes kobiece Realu? Tak na poważnie pytam
0
Panowie czy ktoś byl z was na Sillen hill i moze powiedzieć czy mozna jechac czy jednak nie warto do kina
1
@Gacu95.Gacu95.Pewnienpo przerwie jakos 67
0
@Pedri16Future przecież teraz każdy sie ubiera tak samo Biale nike i szerokie spodnie a i fryzura na baranka
0
@Blue9 Ilu takich było z papierami na granie Tello , Deloufeu , Bojan ,Cuenca,Fati można tak wypisywać w nieskończoność
2
@JimMorrisonFCB Jedynm prawdziwym wybrańcem byl NEO
0
@kuz To jest nie możliwe zarabiała w chuj pieniedzy a płaczą ze -5 stopni i bedzie zimno bo pobiegają 90 minut teraz to pizdy a nie piłkarze sie robią
1
@Azazel_Pazuzu Gościu nie ma od kogo brac przykładu byl stary wilk Inigo i podpowiadał mu jak ma sie ustawiać itp teraz niestety widać dziury u Cubarsiego
1
@Criss18Barca Lepeij w GoGo niż jakimś pedalski ale fakt faktem poleciał na grubo
0
@Roobo Nie ma co płakać ile razy my mieliśmy szczęście
0
@ikar34 Na YouTube masz wersję normalna za free
0
@JanuszKorwinMikke i ty również nie bądź. Powiedz mi co pokazał by zwrócić na gościa uwagę
1
Już jeden byl taki co sie palił do odejścia pan Moriba oczywiscie
1
@CLS63AMG Może i rzadko ale ludzie przeżywają jak by sie wczoraj urodzili i nie wiedzieli ze moga być takie warunki w zime rozumiem jak byś żyli w Portugali lub Hiszpani to można by być w szoku
0
@CLS63AMG Szok ze w zimę jest zimno
1
@JanuszKorwinMikke Nie przesadzaj z tym Nevesem drugi Gomes
0
@Esteban_ to druga strona medalu
2
@Katalonik97 Dokładnie. Jestem pewien jak by on bronił w tamtym sezonie zamiast Szczęsnego to byśmy zgarnęli LM
2
I Dlatego nie broni Wojtek
1
@Katalończyk 99 Niech spierdqla już raz w chuja zrobil Barcelone
1
@FCB24 Różnica taka ze Madryt nie ma długów i nic nie musi a Barca wiadomo jak jest i każdy to wie i to jest pozycja wyjsciowa
0
@Sulimo Dobrze ze tak sie stalo ogólnie to to paru piłkarzy jest których lubię a są z realu i xabi takim byl teraz dalej moge go szanować
1
@Messiah10 Trenował Couthinio W Bayernie w pamiętnym meczu 8:2 i jakos nie zrobił z niego gwiazdy