0

@Ptasior Barcelonski Xavi wygrał chociaż Mistrza w pierwszym sezonie

0

@mientusek1407 80 ale kolesiowi daje 100 bo robi robotę

0

@europejczyk On byl bucem już prze Przejściem do prześcieradeł

0

@Kubix93 Pieniądze nie znaczą jakości. Barcelona swego czasu też kupowal za grube miliony i chuja grali

0

@tomek8756 Poerdoli jak pewien Xavi z Barcelony swego czasu

2

Ja już za stary na takie emocje

0

@Technik Lepszy on niz Lewy

0

@norbi77 I cyk Majdan na Fame

1

@blakkudium Wyluzowany Laporta to wyluzowana Barcelona

1

@blakkudium I zajebiscie niech chłopy sie bawią a nie zamulają

2

@Arden Szcesny to w chuj przeciętny Bramkarz. Wenger już dawno temu to zauważył ale ze polak to każdy sie podniecałem ze znow polak w Barcelonie a gdyby nie to ze napierdalał Barca bramek jak szalona to Wojtkowi się upiekło

0

@SinMistico I znow Flick ma nosa co do zmian ahhhhhhhh

3

Garcia Joan pierdolone zloto ojj ktoś tam w Barcelonie miał nosa co do wydania 25 na waciki

0

@SinMistico Raphinia dzi kopal sie wyłącznie po głowie

1

Blade ma słaby łeb pewnie trener kazał go podszczypywać by odpalił

1

@Jonyx Dziwne ????? Przecież on po kontuzji i odrazu mial by wyjść na psycholi ???

1

Było życie bez Messiego i Barca żyła i będzie bez lewego każdy czas sie kończy

0

@Kgorecki2500 Mam dwa koty i w nich spokoj a strzelają już od rana

3

@GeraltzKatalonii Jak to można oglądać

0

@draxidox Szacun dla Karolka

1

@LeszekFCB Coś jak alba u nas byl

0

@Kgorecki2500 Nie rozumiem fenomenu tego filmu

2

@Luciano99 Wczoraj piłem Belvedera wódeczkę i szczerze jakos nie zrobiła wrażenia co do ceny

4

@blakkudium Tam ktoś dobre guzy zaplikowal albo jakaś ekstazę

0

@barcafan1789 Gratki ja na urodzinki wyjazdowke dostałem jest kozacka

0

@4drian0 A spodziewałeś sie jakiś transferow ??? Barca jest Bankrutem i trzeba sie z tym pogodzić

0

@majkiii A co cię z Rodowiczka wyciągnęli z zamrażarki dzisiaj

0

@D10SLEO Uwierz ma wyjebane na myślenie za taką kasę co dostanie

1

@Consigliere Suarez sygnalizował rękę jak bramkarz dostal piłkę

3

A mi sie wydaje ze odejdzie i juz nie zagra żadnego meczudla Barvy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?