mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ptasior Barcelonski Xavi wygrał chociaż Mistrza w pierwszym sezonie
0
@mientusek1407 80 ale kolesiowi daje 100 bo robi robotę
0
@europejczyk On byl bucem już prze Przejściem do prześcieradeł
0
@Kubix93 Pieniądze nie znaczą jakości. Barcelona swego czasu też kupowal za grube miliony i chuja grali
0
@tomek8756 Poerdoli jak pewien Xavi z Barcelony swego czasu
2
Ja już za stary na takie emocje
0
@Technik Lepszy on niz Lewy
0
@norbi77 I cyk Majdan na Fame
1
@blakkudium Wyluzowany Laporta to wyluzowana Barcelona
1
@blakkudium I zajebiscie niech chłopy sie bawią a nie zamulają
2
@Arden Szcesny to w chuj przeciętny Bramkarz. Wenger już dawno temu to zauważył ale ze polak to każdy sie podniecałem ze znow polak w Barcelonie a gdyby nie to ze napierdalał Barca bramek jak szalona to Wojtkowi się upiekło
0
@SinMistico I znow Flick ma nosa co do zmian ahhhhhhhh
3
Garcia Joan pierdolone zloto ojj ktoś tam w Barcelonie miał nosa co do wydania 25 na waciki
0
@SinMistico Raphinia dzi kopal sie wyłącznie po głowie
1
Blade ma słaby łeb pewnie trener kazał go podszczypywać by odpalił
1
@Jonyx Dziwne ????? Przecież on po kontuzji i odrazu mial by wyjść na psycholi ???
1
Było życie bez Messiego i Barca żyła i będzie bez lewego każdy czas sie kończy
0
@Kgorecki2500 Mam dwa koty i w nich spokoj a strzelają już od rana
3
@GeraltzKatalonii Jak to można oglądać
0
@draxidox Szacun dla Karolka
1
@LeszekFCB Coś jak alba u nas byl
0
@Kgorecki2500 Nie rozumiem fenomenu tego filmu
2
@Luciano99 Wczoraj piłem Belvedera wódeczkę i szczerze jakos nie zrobiła wrażenia co do ceny
4
@blakkudium Tam ktoś dobre guzy zaplikowal albo jakaś ekstazę
0
@barcafan1789 Gratki ja na urodzinki wyjazdowke dostałem jest kozacka
0
@4drian0 A spodziewałeś sie jakiś transferow ??? Barca jest Bankrutem i trzeba sie z tym pogodzić
0
@majkiii A co cię z Rodowiczka wyciągnęli z zamrażarki dzisiaj
0
@D10SLEO Uwierz ma wyjebane na myślenie za taką kasę co dostanie
1
@Consigliere Suarez sygnalizował rękę jak bramkarz dostal piłkę
3
A mi sie wydaje ze odejdzie i juz nie zagra żadnego meczudla Barvy