mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czyhrynski Podobno Nike dalo dupy i nie zdążyli wyprodukować meczowych stroi
1
@Safrani nie ma takiej szansy bym zjadł również czerninę
11
@clyde Sushi nigdy nie tknę
0
@nicniewiem A dla mnie Barcelona była lepsza ???????
1
@nicniewiem A jaki wynik po 1 połowie byl widoczny ????
0
@kamiVeB solidnie to spierdolił 2 dobre sytuację
0
@KrwawiaceoczyVEB Dokładnie rashford za lewego na pewno nie zagra gorzej
3
@MirusAmisz Bo nie bylonpieniedzy na wykup tak mi sie wydaje
1
@norbi77 Tu bardziej im chodzi o dyskomfort moze.uciska.mu mozg
0
Lewy to już sobie kurde jaja robi
1
@Luciano99 Tak sie zastanawiam i sięgam pamięcią ze Barcelona takiego prowokatora to chyba nie miała jak Real ,Atletico czy Getafe
0
@GeneralXavi No i co z tym byś zrobił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gibbon_FCB pisałem jakiś czas temu ze znow sie zeraja metr przed kiblem
2
@AduŚ07 Nooo odrazu by wleciała do kolekcji
4
No niestety wieku nie oszukasz Lewy z forma spadł z wysokiego krzesła
0
@sebasarna Już mieliśmy i jak na tym wyszliśmy od 2015 nie powachalismy LM
1
@lajcior Verva disel 6,78
0
To nie jest ta Barcelona na Remontade nie z tą defensywa
0
@Encore Reggie Miller tez swego czasu przekocur i sie mówiło ze nie bedzie takiego jak on
1
@blakkudium Siuuuuuuuu na siedząco
0
@RosjaninBut Jak to sie mowi Zycie
0
@FCB24 i karny dla realu
1
@Pedri16Future Weźcie zauważcie ile razy Pedały sie przewracają w LM a w Hiszpani wiedzą ze marne szanse na karnego będą bo sędziowie są inaczej nastawieni
2
@lajcior Tortex jest zajebisty
0
@karci0 To wiadomo ale o to mi chodzi muszą strzelać bramek jak w tamtym sezonie i nie marnować sytuacj a nie liczyć na Var bo z sędziami nie wygramy
1
Przegrali bo chuja grali nie ma co liczyć na VAR sami sobie Barca jest winna
1
Panowie nie ma co sie wkurwiac Ciężko to wytłumaczyć i jebac system graliśmy chujowo i sędziowie wiedzieli jak można bardziej utrudnić
0
@elitive Co ty pierdzielisz ?? Wez rozbieg a ściana sama cie znajdzie
0
@Stinger_ Nie wydaje mi sie on to by nigdy tak sie nie zachował za bardzo ambitny jest