0

@Czyhrynski Podobno Nike dalo dupy i nie zdążyli wyprodukować meczowych stroi

1

@Safrani nie ma takiej szansy bym zjadł również czerninę

11

@clyde Sushi nigdy nie tknę

0

@nicniewiem A dla mnie Barcelona była lepsza ???????

1

@nicniewiem A jaki wynik po 1 połowie byl widoczny ????

0

@kamiVeB solidnie to spierdolił 2 dobre sytuację

0

@KrwawiaceoczyVEB Dokładnie rashford za lewego na pewno nie zagra gorzej

3

@MirusAmisz Bo nie bylonpieniedzy na wykup tak mi sie wydaje

1

@norbi77 Tu bardziej im chodzi o dyskomfort moze.uciska.mu mozg

0

Lewy to już sobie kurde jaja robi

1

@Luciano99 Tak sie zastanawiam i sięgam pamięcią ze Barcelona takiego prowokatora to chyba nie miała jak Real ,Atletico czy Getafe

0

@GeneralXavi No i co z tym byś zrobił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gibbon_FCB pisałem jakiś czas temu ze znow sie zeraja metr przed kiblem

2

@AduŚ07 Nooo odrazu by wleciała do kolekcji

4

No niestety wieku nie oszukasz Lewy z forma spadł z wysokiego krzesła

0

@sebasarna Już mieliśmy i jak na tym wyszliśmy od 2015 nie powachalismy LM

1

@lajcior Verva disel 6,78

0

To nie jest ta Barcelona na Remontade nie z tą defensywa

0

@Encore Reggie Miller tez swego czasu przekocur i sie mówiło ze nie bedzie takiego jak on

1

@blakkudium Siuuuuuuuu na siedząco

0

@RosjaninBut Jak to sie mowi Zycie

0

@FCB24 i karny dla realu

1

@Pedri16Future Weźcie zauważcie ile razy Pedały sie przewracają w LM a w Hiszpani wiedzą ze marne szanse na karnego będą bo sędziowie są inaczej nastawieni

2

@lajcior Tortex jest zajebisty

0

@karci0 To wiadomo ale o to mi chodzi muszą strzelać bramek jak w tamtym sezonie i nie marnować sytuacj a nie liczyć na Var bo z sędziami nie wygramy

1

Przegrali bo chuja grali nie ma co liczyć na VAR sami sobie Barca jest winna

1

Panowie nie ma co sie wkurwiac Ciężko to wytłumaczyć i jebac system graliśmy chujowo i sędziowie wiedzieli jak można bardziej utrudnić

0

@elitive Co ty pierdzielisz ?? Wez rozbieg a ściana sama cie znajdzie

0

@Stinger_ Nie wydaje mi sie on to by nigdy tak sie nie zachował za bardzo ambitny jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?