mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek Latwogang kocur jak malo kto szacun dla chłopaka co odpali ale Bedoes zasiał ziarno i tu też wielkie gratulacje jakim jest człowiekiem
1
@FcPortoFan1999 Xavi
3
Nie ma.bata ze w kontrakcie jest jakiś zapis rozegranych minut i jakaś wysoka premia za to ktorej Barca chce uniknąć chyba ze jest w tak tragicznej formie
0
@Panpiwkarz Tak k... jak by w szatni nie mieli TV masakra
0
@AmigoBlancos Zażalenia na temat scierwa to na innej stronie.....
0
@liberoFCB No raczej na el classico po 50 ojro nie będą bilety
0
@RomanGroza Jeżeli Tebas wypowiedział ze Barva nie wygra wszystkich meczów i Real ma jeacE szanse to różnie moze być
0
@Aequlibre Lub BVB tez tam pilkarze potrafią w sie rozwinąć
1
Co jak co ale Barca jest większymi Frajerami niz Real
2
@Korek365 Ale mi na kebab narobiłeś ochotę
0
@Pablozeusz Sergie Roberto tez kiedys wygrał nam mecz
0
@Encore chyba wyjebac szympansa
0
@Kuchar na co na spina walić łysego 7 pkt przewagi i widzimy sie w srode
0
@Cule1234 Nie ma co sie dziwić w srode LM i idą w to bo mistrza już tracili
0
@Arden Świta Yamala
2
@Blantozaur piekny teatr sie szykuje jak w 69
2
@Encore Taaaa u Polaków grupa soe trafia a w pizde dostają z każdym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 Każdy slucha to co lubi
0
Pezet z Bedoes jaki to numer.....Pezet po tylu latach nadal w-grze
2
@kaamil1910 zdecydowanie kara śmierci nie powinno być litości dla takich potworów
0
@Kapitan9 Baena i Saka
0
@Popitek12 Wszsycy z Arsenalu oprócz Pedriego hehehehehehhe
0
@tbas Na siłę szukających gownoburzy
0
@malypuzon Bo jak sie ma przed sobą takich dziennikarzy ciężko zachować kulturę
0
@misterio Trochę jak Balotelli z kamizelką
0
@Szmulek Dzis u nas w meczu Fermin tez faulował i nie było karnego tak wiec nie ma complakac bo mogło być gorzej z pkt w tabeli
1
@Marcelinho99 A trza dodac ze Simone najleij zarabiający trener
0
@Czyhrynski Podobno Nike dalo dupy i nie zdążyli wyprodukować meczowych stroi
1
@Safrani nie ma takiej szansy bym zjadł również czerninę