2

@Eklerek Latwogang kocur jak malo kto szacun dla chłopaka co odpali ale Bedoes zasiał ziarno i tu też wielkie gratulacje jakim jest człowiekiem

1

3

Nie ma.bata ze w kontrakcie jest jakiś zapis rozegranych minut i jakaś wysoka premia za to ktorej Barca chce uniknąć chyba ze jest w tak tragicznej formie

0

@Panpiwkarz Tak k... jak by w szatni nie mieli TV masakra

0

@AmigoBlancos Zażalenia na temat scierwa to na innej stronie.....

0

@liberoFCB No raczej na el classico po 50 ojro nie będą bilety

0

@RomanGroza Jeżeli Tebas wypowiedział ze Barva nie wygra wszystkich meczów i Real ma jeacE szanse to różnie moze być

0

@Aequlibre Lub BVB tez tam pilkarze potrafią w sie rozwinąć

1

Co jak co ale Barca jest większymi Frajerami niz Real

2

@Korek365 Ale mi na kebab narobiłeś ochotę

0

@Pablozeusz Sergie Roberto tez kiedys wygrał nam mecz

0

@Encore chyba wyjebac szympansa

0

@Kuchar na co na spina walić łysego 7 pkt przewagi i widzimy sie w srode

0

@Cule1234 Nie ma co sie dziwić w srode LM i idą w to bo mistrza już tracili

0

@Arden Świta Yamala

2

@Blantozaur piekny teatr sie szykuje jak w 69

2

@Encore Taaaa u Polaków grupa soe trafia a w pizde dostają z każdym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 Każdy slucha to co lubi

0

Pezet z Bedoes jaki to numer.....Pezet po tylu latach nadal w-grze

2

@kaamil1910 zdecydowanie kara śmierci nie powinno być litości dla takich potworów

0

@Kapitan9 Baena i Saka

0

@Popitek12 Wszsycy z Arsenalu oprócz Pedriego hehehehehehhe

0

@tbas Na siłę szukających gownoburzy

0

@malypuzon Bo jak sie ma przed sobą takich dziennikarzy ciężko zachować kulturę

0

@misterio Trochę jak Balotelli z kamizelką

0

@Szmulek Dzis u nas w meczu Fermin tez faulował i nie było karnego tak wiec nie ma complakac bo mogło być gorzej z pkt w tabeli

1

@Marcelinho99 A trza dodac ze Simone najleij zarabiający trener

0

@Czyhrynski Podobno Nike dalo dupy i nie zdążyli wyprodukować meczowych stroi

1

@Safrani nie ma takiej szansy bym zjadł również czerninę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?