1

@blakkudium No i teraz wygląda nic tylko pogratulować a nie z zakolakami die bujał

4

@MYTO Ciężko sie nie zgodzić co do tego

4

@TaughtMule Kozakiewicza zajebał hahahahahah

0

@Czyhrynski A mi sie wydaje ze pójdzie do Atletico Madryt jak Suarez

0

@Konradowskyy Jaka platforma ?

2

@partymaker Jacek Muranski postać znana

5

@D10SLEO Normalny zdrowy gościu

0

@Criss18Barca Za co mial dostać kartkę jak sie poślizgnął

1

@Stinger_ Kwachu jest dumny z Holendrów

0

@dzefrej234 500 i mogą brać

1

@Andi18 Bastoni i Osimhen

0

@ProMILs Lekka dopłata hehehehe

0

@Messibestplayerintheworld Tak naprawdę przednich zębów

3

@norbi77 Spokojnie zaraz sie rozkreci

0

@Encore Jprdl heheheheh maskara

0

@kuz I dobrze jak Yamal by wygrał w glowoe już całkiem mu by sie pojebalo

1

@CurryTheGoat30 Już tak sie nie martw kolego to tylko gra

0

Mam małe pytanko wczoraj syn normalnie odpalał kompa a dzis jak chciał włączyć to zero reakcji co moze być przyczynom moze macie jakieś pomysły

0

@lucas/catalan 25mln ojro

0

@Robert_Kubica Dlategonpowinoen wygrac Dembele pierwsza LM w historii PSG i mistrz Francji tyle powinno mu wystrmarczyc na zdobycie ZP

3

@Robert_Kubica Zdecydowanie Dembele i zasłużenie

0

@addept Wyobraź sobie ze zawodnicy czasem nie strzelają karnych

0

@mekston Liga farmerów szkoda czasu śledzić

6

O w morde Fati na ławce w Monaco

9

Przecież większość kibiców prześcieradeł to Ameby

20

Płakali w 12 minucie ze chuj bedzie a nie wynik

0

@Roobo Nie pierwszy taki klub i nie ostatni

0

@sokot Pierwszy mecz pewnie trema dajcie mu czasu choć ja co do niego żadnych żądań nie mam

4

@qbsonFCBarca Canal plus leci płynnie

0

12 minuta w wy tu marudzicie jak by była 88 przynajmniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?