mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium No i teraz wygląda nic tylko pogratulować a nie z zakolakami die bujał
4
@MYTO Ciężko sie nie zgodzić co do tego
4
@TaughtMule Kozakiewicza zajebał hahahahahah
0
@Czyhrynski A mi sie wydaje ze pójdzie do Atletico Madryt jak Suarez
0
@Konradowskyy Jaka platforma ?
2
@partymaker Jacek Muranski postać znana
5
@D10SLEO Normalny zdrowy gościu
0
@Criss18Barca Za co mial dostać kartkę jak sie poślizgnął
1
@Stinger_ Kwachu jest dumny z Holendrów
0
@dzefrej234 500 i mogą brać
1
@Andi18 Bastoni i Osimhen
0
@ProMILs Lekka dopłata hehehehe
0
@Messibestplayerintheworld Tak naprawdę przednich zębów
3
@norbi77 Spokojnie zaraz sie rozkreci
0
@Encore Jprdl heheheheh maskara
0
@kuz I dobrze jak Yamal by wygrał w glowoe już całkiem mu by sie pojebalo
1
@CurryTheGoat30 Już tak sie nie martw kolego to tylko gra
0
Mam małe pytanko wczoraj syn normalnie odpalał kompa a dzis jak chciał włączyć to zero reakcji co moze być przyczynom moze macie jakieś pomysły
0
@lucas/catalan 25mln ojro
0
@Robert_Kubica Dlategonpowinoen wygrac Dembele pierwsza LM w historii PSG i mistrz Francji tyle powinno mu wystrmarczyc na zdobycie ZP
3
@Robert_Kubica Zdecydowanie Dembele i zasłużenie
0
@addept Wyobraź sobie ze zawodnicy czasem nie strzelają karnych
0
@mekston Liga farmerów szkoda czasu śledzić
6
O w morde Fati na ławce w Monaco
9
Przecież większość kibiców prześcieradeł to Ameby
20
Płakali w 12 minucie ze chuj bedzie a nie wynik
0
@Roobo Nie pierwszy taki klub i nie ostatni
0
@sokot Pierwszy mecz pewnie trema dajcie mu czasu choć ja co do niego żadnych żądań nie mam
4
@qbsonFCBarca Canal plus leci płynnie
0
12 minuta w wy tu marudzicie jak by była 88 przynajmniej