mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi No nie wydaje mi sie ale ok było minęło czasu sie nie cofnie i nie ma co gdybać aby Barcelona była piękna w tym sezonie również pozdrawiam
0
@VeB 1899 Nie ma sensu drążyć ten temat bo chlopa nie ma od dłuższego czasu i u nas zarabiał w chuj siana jak na siebie dlatego bardziej sie opłacało rozwiązać kontrakt niż trzymac go w klubie
0
@Azi Patrząc na to ze po czasie chciał wracać do Barcelony i nawet dogadać sie z Bartomeu to nie koniecznie odchodził z klubu bo sie dział burdel ale wiadomo tylko oni wiedzac co i jak i dlaczego sie pożegnali
0
@Azi Pomijajac wypowiedzi i całokształt tak Neymar sie sprzedal i ruszył po pieniadz bo bolało go to ze Messi byl wielki i najemnik z Brazili chciał być główna twarzą ale mu nie wyszło
1
Poruszenie jak by sprzedali Yamala lub Pedriego
0
@FCB24 To akurat na plus wyszło jak Gundogan odszedł
0
Prawda taka ze jak odejdzie Martinez a Barca coś wygra i Flick to poukłada znow to każdy bedzie mial wyjebane na koniec sezonu na odejście Hiszpana
1
@tomek8756 I tak już jest Prezydentem dłużej niż 2 godziny
0
@Encore Język faktów
0
@michaleu W marcu wykupiłem na c+ urodziny na 1 rok za 45 zł
1
@mordini123 Belweder wódeczka wysmienita
0
@Szczygiel06 Oczywiście
1
@norbi77 Zdecydowanie beznadziejny jeszcze moze godzina to sie broni ale 2 połowa to tragedia
2
@Safrani zdecydowanie moment z nożem mocny
0
@beter2 Widać jak zapierdalał u Flicka
2
I cyk wyjazdowa zakupiona
1
Komentarz usunięty
0
@mateusz33 Chyba panowie dałem sie nabrać miglo mi na Facebook
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Salchent Jak sie rządziło jak chciało to tak teraz jest
0
@Kgorecki2500 koleś chyba nie wie po ile małpka a 200 to już w ogóle
0
@Frimpong Neymar ostatnie pokolenie Brazoli ale Roni to kwintesencja magi futbolu
0
Komentarz usunięty
0
@arsenallondyn0 Ale kombo zbiera żniwo
0
@Pablozeusz Coś w tym jest
1
@Kgorecki2500 Ja to sie od zawsze zastanawiałem co za debil wymyślił dubbing do filmów a szczególnie horrorów
1
@MsBarca Jak to sie trzeba nudzić by odpalic piłkę kobieca to zawsze sie zastanawiam
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Janas11224 Legenda. spoczywaj w spokoju