0

@Azi No nie wydaje mi sie ale ok było minęło czasu sie nie cofnie i nie ma co gdybać aby Barcelona była piękna w tym sezonie również pozdrawiam

0

@VeB 1899 Nie ma sensu drążyć ten temat bo chlopa nie ma od dłuższego czasu i u nas zarabiał w chuj siana jak na siebie dlatego bardziej sie opłacało rozwiązać kontrakt niż trzymac go w klubie

0

@Azi Patrząc na to ze po czasie chciał wracać do Barcelony i nawet dogadać sie z Bartomeu to nie koniecznie odchodził z klubu bo sie dział burdel ale wiadomo tylko oni wiedzac co i jak i dlaczego sie pożegnali

0

@Azi Pomijajac wypowiedzi i całokształt tak Neymar sie sprzedal i ruszył po pieniadz bo bolało go to ze Messi byl wielki i najemnik z Brazili chciał być główna twarzą ale mu nie wyszło

1

Poruszenie jak by sprzedali Yamala lub Pedriego

0

@FCB24 To akurat na plus wyszło jak Gundogan odszedł

0

Prawda taka ze jak odejdzie Martinez a Barca coś wygra i Flick to poukłada znow to każdy bedzie mial wyjebane na koniec sezonu na odejście Hiszpana

1

@tomek8756 I tak już jest Prezydentem dłużej niż 2 godziny

0

@Encore Język faktów

0

@michaleu W marcu wykupiłem na c+ urodziny na 1 rok za 45 zł

1

@mordini123 Belweder wódeczka wysmienita

0

@Szczygiel06 Oczywiście

1

@norbi77 Zdecydowanie beznadziejny jeszcze moze godzina to sie broni ale 2 połowa to tragedia

2

@Safrani zdecydowanie moment z nożem mocny

0

@beter2 Widać jak zapierdalał u Flicka

2

I cyk wyjazdowa zakupiona

1

Komentarz usunięty

0

@mateusz33 Chyba panowie dałem sie nabrać miglo mi na Facebook

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Salchent Jak sie rządziło jak chciało to tak teraz jest

0

@Kgorecki2500 koleś chyba nie wie po ile małpka a 200 to już w ogóle

0

@Frimpong Neymar ostatnie pokolenie Brazoli ale Roni to kwintesencja magi futbolu

0

Komentarz usunięty

0

@arsenallondyn0 Ale kombo zbiera żniwo

0

@Pablozeusz Coś w tym jest

1

@Kgorecki2500 Ja to sie od zawsze zastanawiałem co za debil wymyślił dubbing do filmów a szczególnie horrorów

1

@MsBarca Jak to sie trzeba nudzić by odpalic piłkę kobieca to zawsze sie zastanawiam

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Janas11224 Legenda. spoczywaj w spokoju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?