26 marca 2025, 07:30
1
@tbas Na szczęście w UE wywalili ten pomysł dodatkowych badań do kosza.
26 marca 2025, 07:28
0
No i trudno. No i huk. Może przegrali, może nie strzelił im gola. Ale i tak pieprzyć ich wszystkich. Vamos Rapha.
25 marca 2025, 23:40
5
@mekston Nie uważasz,że opinia publiczna powinna to wiedzieć? Bo mniemam iż nasi wrogowie i tak doskonale o tym wiedzą.
25 marca 2025, 23:36
2
@michal26 Szumi nie rozumi....
25 marca 2025, 23:34
@blakkudium Muszę przyznać,że ten awans to niemałe zaskoczenie.....
25 marca 2025, 22:13
@loswariatofano Aha. Dzięki.
25 marca 2025, 21:35
@Rastafarnianin To ten pirat drogowy?
25 marca 2025, 21:34
@RosjaninBut Będzie będzie zabawa...
25 marca 2025, 20:58
@Borneo Rządania to żadne. Bo nawet nie ma takiego słowa.
25 marca 2025, 20:49
@Pedri16Future A kto to wie jak rozwinie się mecz i czy nie będzie potrzebny?
25 marca 2025, 20:35
3
@Popitek12 Nie warto jest ufać komukolwiek. Ja nawet samemu sobie nie ufam.
25 marca 2025, 20:28
@Borneo Jak rozmowy i prośby nic nie dają, to zostaje tylko żądać. I serio bulwersują cię żądania, a nie groźby kierowane pod adresem polskiego posła? Serio
25 marca 2025, 20:26
@fc20barca pracodawca
25 marca 2025, 19:23
@Krzysztof1987 Konfederacja Korony Polskiej to przecież nie to samo co Konfederacja. Poza tym to nie ja podałem, tylko autor dyskusji
25 marca 2025, 19:22
@Comentateiro Zwłoki tych firm które się zamykają. No chyba tak.
25 marca 2025, 18:53
@Comentateiro Hm. Czyżby to że przeżywają największy kryzys od lat to mało?
25 marca 2025, 18:52
@Borneo Bycie po stronie ukrainy nie oznacza,ze nie mozemy wysuwac wobec nich różnych żądań .
25 marca 2025, 16:55
@Borneo Wymieniłeś same zalety i piszesz że ktos moze je przebić?
25 marca 2025, 16:49
@Lionel_Messi10 Cristiano jest tylko jeden...
25 marca 2025, 16:46
@ArcziArtt Pewnie ze ma. Oni z reguły zaniżają wyceny , bo spory procent ludzi wlasnie się nie odwoluje.
25 marca 2025, 16:44
@MesQueUnClub96 Srogie podwyżki
25 marca 2025, 16:42
@FCBparasiempre Pewnie że żartuję
25 marca 2025, 16:38
17
@wojopancer Zgadamy się później na gg.
25 marca 2025, 16:37
@Safrani Jakie to prawdziwe.
25 marca 2025, 16:35
@FCBparasiempre Pamiętam to jakby było wczoraj....
25 marca 2025, 16:10
@Safrani O tym samym co ty. Najbardziej na tym korzysta wlaściciel unikając oplat za składowanie odpadów.
25 marca 2025, 15:54
@Safrani Ważne aby limity i opłaty się zgadzały.
25 marca 2025, 15:49
@Kondziubarca A oni przypadkiem z Dudkiem nie toczą jakichś osobistych sporów?
@Krzysztof1987 Czytaj ze zrozumieniem
25 marca 2025, 15:48
@Kgorecki2500 Where JK Stanowski?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@tbas Na szczęście w UE wywalili ten pomysł dodatkowych badań do kosza.
0
No i trudno. No i huk. Może przegrali, może nie strzelił im gola. Ale i tak pieprzyć ich wszystkich. Vamos Rapha.
5
@mekston Nie uważasz,że opinia publiczna powinna to wiedzieć? Bo mniemam iż nasi wrogowie i tak doskonale o tym wiedzą.
2
@michal26 Szumi nie rozumi....
0
@blakkudium Muszę przyznać,że ten awans to niemałe zaskoczenie.....
0
@loswariatofano Aha. Dzięki.
0
@Rastafarnianin To ten pirat drogowy?
0
@RosjaninBut Będzie będzie zabawa...
0
@Borneo Rządania to żadne. Bo nawet nie ma takiego słowa.
0
@Pedri16Future A kto to wie jak rozwinie się mecz i czy nie będzie potrzebny?
3
@Popitek12 Nie warto jest ufać komukolwiek. Ja nawet samemu sobie nie ufam.
0
@Borneo Jak rozmowy i prośby nic nie dają, to zostaje tylko żądać. I serio bulwersują cię żądania, a nie groźby kierowane pod adresem polskiego posła? Serio
1
@fc20barca pracodawca
0
@Krzysztof1987 Konfederacja Korony Polskiej to przecież nie to samo co Konfederacja. Poza tym to nie ja podałem, tylko autor dyskusji
0
@Comentateiro Zwłoki tych firm które się zamykają. No chyba tak.
0
@Comentateiro Hm. Czyżby to że przeżywają największy kryzys od lat to mało?
0
@Borneo Bycie po stronie ukrainy nie oznacza,ze nie mozemy wysuwac wobec nich różnych żądań .
0
@Borneo Wymieniłeś same zalety i piszesz że ktos moze je przebić?
0
@Lionel_Messi10 Cristiano jest tylko jeden...
0
@ArcziArtt Pewnie ze ma. Oni z reguły zaniżają wyceny , bo spory procent ludzi wlasnie się nie odwoluje.
0
@MesQueUnClub96 Srogie podwyżki
0
@FCBparasiempre Pewnie że żartuję
17
@wojopancer Zgadamy się później na gg.
1
@Safrani Jakie to prawdziwe.
0
@FCBparasiempre Pamiętam to jakby było wczoraj....
1
@Safrani O tym samym co ty. Najbardziej na tym korzysta wlaściciel unikając oplat za składowanie odpadów.
0
@Safrani Ważne aby limity i opłaty się zgadzały.
0
@Kondziubarca A oni przypadkiem z Dudkiem nie toczą jakichś osobistych sporów?
2
@Krzysztof1987 Czytaj ze zrozumieniem
1
@Kgorecki2500 Where JK Stanowski?