@Pedri16Future A może dam inny przykład aby to zrozumieć - mamy w prawie przepis - ogólny zakaz zabijania ludzi. Załóżmy,że ktoś ci ze szczególnym okrucieństwem morduje najbliższą ci osobę, a ty wiesz kto to zrobił i masz środki i możliwości aby tę osobę dostać w swoje ręce i się zemścić. Czy wiesz co byś zrobił w takiej sytuacji? Myślę,że nikt nie wie, ale to nie znaczy, że prawo powinno dopuszczać wyjątki od ogólnej reguły zakazu zabijania. Nie chcę tu sprowadzać dyskusji na temat aborcji,tylko chodzi mi o ten tok myślenia,że polityk może być zwolennikiem wprowadzenia jakichś zapisów i być przekonanym o ich słuszności,ale też może dopuszczać możliwość,że sam mógłby te zapisy w jakichś okolicznościach złamać. Wyciąganie wniosku że elit miałoby to nie obowiązywać jest bezzasadne,chyba że wprost by tam były takie wyjątki,że ich to prawo nie dotyczy.
@LambiPL Nie chodzi o sentymenty. Po prostu kibicuję i trzymam kciuki aby mu się dobrze wiodło,bo to byłoby też dobre dla klubu. @filipo2002 nie wiem w czym tkwi problem, były jakieś doniesienia,że trenował dodatkowo itd. więc chyba mu zależy.
@Jakchcesz Dokładnie - kazdy ma swoje kalkulacje ewentualnych korzyści i strat, a takie ocenianie, że ktos tam się kogos boi i dlatego nie chce debaty to jest żałosne. Oni sami najlepiej wiedzą jak prowadzić kampanię.
Nieładne zachowanie z ich strony. I trochę niezrozumiałe zważywszy na fakt,że mają małe szanse na pozytywne rozpatrzenie skargi, a mogą stracić wizerunkowo.
@gaucho104 Serio uwazasz,że było to hejtowanie Flicka? Ja raczej byłem zaskoczony tymi liczbami i ogólnym odbiorem pracy Flicka i Xaviego. Ten jeden słusznie chwalony, drugi często niesłusznie krytykowany a okazało się ze w pewnym momencie mieli podobne liczby. Ot taka ciekawostka raczej i porównanie z przymrużeniem oka, a nie hejtowanie. Choć pewnie niektórzy tez hejtowali.
@comtedurgell Serio to przechodzi nawet w spadku? Robią potem jakis aneks w tej umowie ze spadkobiercą czy jak? Takie zapisy sa zawarte w umowie,że to przechodzi na spadkobierców?
@Herato Kurczę. To jest reprezentacja. Nie przesadzajmy,że to jakieś mega wielkie poświęcenie. Szkoda,że nie dostał minut,ale nie ma co się dziwić motywacji.
1
@adamek20151 Numer to tylko cyfra i nic więcej.
1
@July_6_BcN Albo geje zamiast pederaści...
0
@Walker Kto to?
2
@Kapitan hawk Oj tak. Rewelacyjny film. Zazdroszczę każdemu kto tego jeszcze nie widział.
0
@Starrk To są tak chore koszty?
0
@KidusFCB A co powiesz na pożyczkę i ewentualny podział zysku?
0
@RosjaninBut I pomyśleć tylko ile istnień ludzkich i ile cierpienia kosztowała ta bezsensowna wojna.
2
@pt9 Skoro rynek na tyle wycenia te usługi to znaczy,że tyle są warte. A każdy kto ceni się niżej niż wycenia to rynek to po prostu frajer i tyle.
0
@Nazio_87 Tyle,że kara śmierci nie spełniała nigdy i nigdzie roli straszaka.
1
@Roobo Ciekawe,ciekawe. Nie powiem. W sumie ten Trzaskowski nie jest taki zły. Taki uniwersalny wręcz kandydat.
0
@Pedri16Future A może dam inny przykład aby to zrozumieć - mamy w prawie przepis - ogólny zakaz zabijania ludzi. Załóżmy,że ktoś ci ze szczególnym okrucieństwem morduje najbliższą ci osobę, a ty wiesz kto to zrobił i masz środki i możliwości aby tę osobę dostać w swoje ręce i się zemścić. Czy wiesz co byś zrobił w takiej sytuacji? Myślę,że nikt nie wie, ale to nie znaczy, że prawo powinno dopuszczać wyjątki od ogólnej reguły zakazu zabijania. Nie chcę tu sprowadzać dyskusji na temat aborcji,tylko chodzi mi o ten tok myślenia,że polityk może być zwolennikiem wprowadzenia jakichś zapisów i być przekonanym o ich słuszności,ale też może dopuszczać możliwość,że sam mógłby te zapisy w jakichś okolicznościach złamać. Wyciąganie wniosku że elit miałoby to nie obowiązywać jest bezzasadne,chyba że wprost by tam były takie wyjątki,że ich to prawo nie dotyczy.
0
@LambiPL Nie chodzi o sentymenty. Po prostu kibicuję i trzymam kciuki aby mu się dobrze wiodło,bo to byłoby też dobre dla klubu. @filipo2002 nie wiem w czym tkwi problem, były jakieś doniesienia,że trenował dodatkowo itd. więc chyba mu zależy.
0
Poczekajmy na uprawomocnienie, a póki co cieszmy się chwilą
0
@Kgorecki2500 Międzyzdroje lepsze.
1
@filipo2002 To w takim razie mam nadzieję,że wskoczy na taki poziom i osiągnie odpowiednią formę aby zagrał z tymi lepszymi.
1
@Jakchcesz Dokładnie - kazdy ma swoje kalkulacje ewentualnych korzyści i strat, a takie ocenianie, że ktos tam się kogos boi i dlatego nie chce debaty to jest żałosne. Oni sami najlepiej wiedzą jak prowadzić kampanię.
2
@Rewolucja123 A ja mam nadzieję,że da mu szansę na boisku
1
Nieładne zachowanie z ich strony. I trochę niezrozumiałe zważywszy na fakt,że mają małe szanse na pozytywne rozpatrzenie skargi, a mogą stracić wizerunkowo.
3
@mmaciass To ten co za pandemii chciał przymuszać studentów do szczepień? I w niewyjaśniony sposób bez problemu zebrał podpisy? Z daleka od takich.
0
@Kapitan hawk Iść do pierdla to nie koniec świata. Twardym trzeba być a nie miętkim.
0
@gaucho104 Serio uwazasz,że było to hejtowanie Flicka? Ja raczej byłem zaskoczony tymi liczbami i ogólnym odbiorem pracy Flicka i Xaviego. Ten jeden słusznie chwalony, drugi często niesłusznie krytykowany a okazało się ze w pewnym momencie mieli podobne liczby. Ot taka ciekawostka raczej i porównanie z przymrużeniem oka, a nie hejtowanie. Choć pewnie niektórzy tez hejtowali.
1
@Sulimo Ludzka praca i wysiłek zrujnowane w kilka sekund.
0
@MOLESTA No i elegancko.
5
Najważniejsze, że nie dotknęli nosa palcem, wiec luz. Rozejdzie się po kościach, ewentualnie inspektor zostanie zawieszony
0
@lithotripter Na tle lokalnego rynku? I przy lokalnych cenach? Jak najbardziej
0
@lithotripter W dużych miastach może i kiepskie na tle rynku ale na prowincji to tam mają jak pączki w maśle.
0
@comtedurgell Serio to przechodzi nawet w spadku? Robią potem jakis aneks w tej umowie ze spadkobiercą czy jak? Takie zapisy sa zawarte w umowie,że to przechodzi na spadkobierców?
0
@sergio5 Riquelme byl tylko jeden....
0
@Herato Kurczę. To jest reprezentacja. Nie przesadzajmy,że to jakieś mega wielkie poświęcenie. Szkoda,że nie dostał minut,ale nie ma co się dziwić motywacji.
0
@Borneo Nie wiem czy znajdziesz takie informacje - czytałem o nim rozdział w książce Edyty Żemło - Armia w ruinie.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wojskowi-ujawniaja-nieznane-dotad-fakty-on-byl-bardziej-cwany-niz-antoni-gral-z-nim/jz6sre4