@KamQiX Tak to działa. Kiedyś Kwaśniewski poza anteną wnerwił Wałęsę,a ludzie zobaczyli tylko reakcję Lecha i tym przegrał wybory. Nie liczą się okoliczności, tylko efekt
@Vampir707 Mnie bardziej przeraża ten procent Polaków który nazywa morderstwo dziecko tym modnym eufemizmem - aborcją, albo wręcz traktuje to jako zabieg.
@regatta52 To, że teraz rządzą to jest na zasadzie wahadła - jest to reakcja i forma buntu, niezgody na rządy czy też pomysły lewej strony, a przynajmniej na część tych bardziej absurdalnych pomysłów. Tu nie chodzi o to kto aktualnie rządzi, tylko o to, że te poglądy które kiedyś uważano za centrowe, dzisiaj uważa się za prawicowe.
@gumaz Nie wiem która to była dokładnie, ale pamiętam, że akurat odbierałem wtedy przesyłkę i tą wiadomość pierwszy raz usłyszałem w radiu w busie. Coś tam z tym facetem o tym porozmawialiśmy.
0
@turhiay Myslę,że to taka celowa zagrywka aby wprowadzic zamieszanie.,chaos. Wybić oponentów z równowagi.
11
Reszta kandydatów powinna solidarnie bojkot oglosic jesli nie wpuszczą Jakubiaka. To sa jaja jakieś.
3
Jakubiaka nie chcą wpuscić? Publiczna telewizja. Parodia jakaś
0
@Kgorecki2500 Zlikwidowaliby tą tubę propagandową i byłby spokój
1
@KamQiX Tak to działa. Kiedyś Kwaśniewski poza anteną wnerwił Wałęsę,a ludzie zobaczyli tylko reakcję Lecha i tym przegrał wybory. Nie liczą się okoliczności, tylko efekt
1
@don'T.R.I.P.e Oni tylko w gębie mocni. No może oprócz Nawrockiego bo na ringu bądź co bądź bywał.
0
@Destroyer_of_Worlds Ci czekający na pewno by nie byli zawiedzeni gdyby przełożył te spotkania
6
@GeneralXavi Robert Makłowicz.
0
@Vampir707 Mnie bardziej przeraża ten procent Polaków który nazywa morderstwo dziecko tym modnym eufemizmem - aborcją, albo wręcz traktuje to jako zabieg.
0
@Kgorecki2500 Co to dla niego. Kiedyś latał helikopterem.
1
@regatta52 To, że teraz rządzą to jest na zasadzie wahadła - jest to reakcja i forma buntu, niezgody na rządy czy też pomysły lewej strony, a przynajmniej na część tych bardziej absurdalnych pomysłów. Tu nie chodzi o to kto aktualnie rządzi, tylko o to, że te poglądy które kiedyś uważano za centrowe, dzisiaj uważa się za prawicowe.
2
@Safrani Wszystkich rozumiem,ale co u diaska tu robią Kolumbijczycy?
12
@karolszymek A mi się zdaje,że to centrysta, tylko świat za bardzo skręca w lewo i przez to wydaje się,że centrum jest przesunięte w prawo.
0
Taka sytuacja - https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/zakaz-tankowania-ponad-10-letnich-aut-z-dieslem-nowe-prawo-w-delhi/5sj249w
0
@Popitek12 Jestem za,a nawet przeciw...
0
@sergio5 Czyli Alex to Egipcjanin. Trzeba przyznać,że całkiem dobrze tu u nas pisze po polsku.
1
Płacz i płać.
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/to-koniec-tanich-napraw-w-warsztatach-z-kazda-awaria-trzeba-bedzie-jezdzic-do-aso/lqcdfb5
0
@Cule1234 Z Xavim tez przedłużali w trakcie sezonu i wiadomo jak się to skończyło....
25
@Safrani Tak tylko gadają, a jak co do czego przychodzi, to kupują jak popadnie.
0
@CLS63AMG Wszyscy srają w majty. Mógłby w końcu ktoś z jajami nałożyć te cła realnie i by w końcu cos ciekawego się działo
0
@Popitek12 trzaskowski
0
@Pawlak1992 Mam tak z każdą nutą którą mediaexpert używa w swoich reklamach. To leci wszędzie tak często, że aż rzygać się chce na samą myśl o tym.
1
@gumaz Nie wiem która to była dokładnie, ale pamiętam, że akurat odbierałem wtedy przesyłkę i tą wiadomość pierwszy raz usłyszałem w radiu w busie. Coś tam z tym facetem o tym porozmawialiśmy.
0
@takisobiektos A jak ktoś w ogóle nie pisze to Izraelu to też podpadnie pod antysemityzm?
3
@Bocheno1 @Safrani jest ponad to aby chodzić do pracy. To praca chodzi do @Safrani
0
@waletpl Agent 007. xd
0
@bartekvisca A co ma bez numeru grać? Co to za różnica jaki numer ma na plecach?
7
@MesQueUnClub_87 Scrolluj dalej. To tylko Alex szuka swoich zwolenników...
3
Ależ Xavi stworzył samograja. Chapaeu bas Generale
0
@Sulimo Tak samo prawem dżungli jest to, że taki sokół pada ofiarą innego drapieżnika jakim jest w tym przypadku człowiek.