5

@Arden Wielka szkoda,że nie ma tu Sikorskiego.

2

@PatrychoO Sędziowie jakie oceny dali,bo nie widziałem jeszcze.

0

@Szmulek Oj tak byq. Jak jestem zagorzałym przeciwnikiem popisu, tak na Radka bym może nawet oddał głos

0

@BydzieQ Gdyby spełnili to co by potem obiecywali?

5

@Bobo25 Nie chce przyjść do niego do programu, to korzysta z okazji. Z innymi porozmawia u siebie

0

@Misiek22 Edyta też startuje?

1

@kamiVeB Znamienne,że nie odebrała polskiej flagi Nawrockiemu, tylko tęczową Rafałowi.

0

@DragonxNF A dlaczego nie? Niech ludzie poznają każdego kandydata.

0

@Szmulek Tam chyba było pytanie o premierów. Ale to było kolejne już takie pytanie szczegółowe, egzaminujące. Wcale nie wiadomo czy on ich nie zna bo w takiej debacie chodzi też o to aby ustawić rywala w jakiejś pozycji. Gdyby Nawrocki na to karnie odpowiadał to byłaby postawa takiego uczniaka który odpowiada na pytanie profesora. Takie zagrywki często są też stosowane w wywiadach i nie zawsze politycy na to odpowiadają, bo potem taka seria pytań się rozpoczyna i w końcu mogą na którymś polec.

0

@Szmulek Ale serio - prezydent ma od tego ludzi.

1

@clyde Polskiego nie pamięta, bo po angielsku oglądał.

0

@Raducioju Zandberg, Braun, Bartoszewicz tak samo

1

@Popitek12 Cristiano? Top.

0

@Xxxbarca4ever Ale i tak nie na temat

0

Pytanie o alko na stacjach - każdy gada o czym innym

6

W Mam talent były reklamy. Rozwala mnie ten facet. A to Stanowski miał trollowac i byc blaznem

4

@fart Holownia by się zawiesil i nie wiedział kogo egzaminować - czy Sławka czy Karola.

1

@tomek8756 Alko na stacjach to ważniejszy temat... Xd

1

@magister97r No nie. Nie tak to odebrałem. Mi tez się na serio spodobała ta odpowiedź.

1

@magister97r Bardzo dobra argumentacja. I pierwszy raz się z nia zgadzam gdy stwierdzila ze nie ma na kogo glosowac w tych wyborach.

0

@Hosh Musiałbym na spokojnie to przesłuchać bo nie zrozumiałem tego wywodu

0

Przedsiębiorcy w prezydenckim samolocie? Co on bredzi?

4

@MOLESTA trzaskowski chyba sam siebie złomuje Przeciez on jest tragiczny. Takie to sztuczne i wykreowane, że az zęby bolą.

1

@MesQueUnClub96 A ty nie miałeś usuwac konta? Juz się zegnałeś chyba

0

@jedrek7000 Co jest strasznego w rodeo?

1

@1LY0 Jeszcze jak lajva zrobi to już w ogóle. Murem za Stano. Nacz czlowiek w Belwederze

5

A co z murem. Jak twoi koledzy glosowali przeciw to gdzie byles?

6

Brawo Stano. TVP to cyrk

0

@ACMaldini3 Ruska agentura

5

Tchórz bonżur Pięknie mu pocisnał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?