1

To jest wstyd jak po raz kolejny defensywa zignorowała przeciwnika i spieprzyła naprawdę dobrą robotę całej drużyny... Brak słów, bardzo to jest irytujące, to nie powinno się wydarzyć.

9

Póki co miażdżymy to Napoli. Nawet biorąc pod uwagę słabą dyspozycję przeciwników to nie spodziewałem się aż takiej dominacji. Ale ewidentnie brakuje mocy z przodu, bo mogło być już z 0:2/3.

0

Rozkład jazdy znany... VAMOS!

3

Co akcja tam poszła na 1:4


8

@Peciak "Także no, pora skrytykować, żeby nie było, ale też podkreślając, że to smutna rzeczywistość polityczna. Także buty czyste, można skupić się na jakiś innych rzeczach."

Ale niektórzy z Was są chorzy, naprawdę współczuję. Po dyskusji o depresji, gdzie wykazałeś się wybitną ignorancją, antypatią i niewiedzą, to jest druga najgłupsza Twoja wypowiedź, walka o TOP 1 widzę trwa nadal.

Naprawdę wstyd. To jest dokładnie to o czym pisałem - niezależnie od tego co napiszę ja, lub ktoś inny i tak zawsze zaatakujecie i się do czegoś doczepicie. A później płacz, że to Wy jesteście atakowani i obrażani.

Ja już coraz bardziej daję sobie spokój z tymi wojenkami, bo o ile kiedyś jeszcze można było podyskutować, tak teraz czuję jakbym rozmawiał ze ścianami. I to takimi naprawdę obskurnymi.

2

Już dzisiaj zostanie zaprezentowany zwiastun filmu "Borderlands", a wczoraj ujrzeliśmy oficjalny plakat.


3

@pt9 To podobnie jak my wszyscy tutaj jesteśmy trenerami FC Barcelony, tylko Barcelona o tym nie wie.

17

Ciekawostka: aktualny trener Napoli Francesco Calzona jest równocześnie trenerem klubu jak i reprezentacji Słowacji, która latem zagra w turnieju Euro.

Football Manager pełną gębą, dawno nie było takiej sytuacji w piłce na takim poziomie.

1

@Kidd To zależy jakie ma ambicje, czy to co napisałeś, czy jednak trenerka w profesjonalny sposób. IMO to drugie, ale zobaczymy. Osobiście wciąż uważam, że Xavi ma duży potencjał by być wielkim trenerem.

4

@4drian0 Moim zdaniem przerwa i w sezonie 24/25 jakiś klub w stylu Leverkusen i chciałbym by to było spokojne "redemption story", gdzie za parę ładnych lat powróci do Barcelony dużo bardziej doświadczony i spokojny, a klub mu da większe możliwości personalne do osiągnięcia największych sukcesów.

11

Podpisany, ale za Flicka to będzie chodzić, a w 2025 jeszcze Haaland


7

@Kidd #FlickDoSierpnia

2

@marcin62 To jest paradoks Konfederatów/prawicowców na tej stronie. Jak nie krytykujesz, to mówią żeś fanatyk. Jak krytykujesz, to atakują z innej strony, że to szok, trzeba dzwonić po lekarza i że "widzisz? PO = PiS hehe mieliśmy racje". Jak milczysz, lub nie odpowiadasz, to pieprzą coś o unikaniu dyskusji. I tak w kółko.

Dramatyczny poziom i niezwykłe ograniczenie. Ale "oni tacy nie są".

@Alex1995 No i spoko, ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat o którym już pisałem wielokrotnie. Mam nadzieje, że ono się nie zmieni za 4-8 lat, ale mimo wszystko moim zdaniem szansa na to jest b. mała.

7

Dzisiaj Xavineta rozpoczyna swój marsz po LM. W lipcu Flick przejmuje zwycięzcę LM i robi tryplet 2024/2025. Klasycznie nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

1

@shahman Wciąż: nie takie same. Ale naprawdę mam wchodzić w dyskusję z kimś, kto ma aż tak ograniczone podejście jak Twoje? Znowu? Że nie widzi innych różnic, których jest pełno? Że nie widzi, że mimo wszystko propaganda jest mniejsza, a Tusk nie wychodzi na mównicę i nie wrzeszczy o zdradzieckich mordach, czy o niemieckich agentach? Podziękuję jednak, bo już wystarczająco się naprodukowałem w przeszłości. PiS to nie jest to samo co PO. PO jest lepsze na wielu płaszczyznach, ale również popełnia wiele żenujących błędów i popełniać niestety będzie.

1

@FcPortoFan1999 A moim zdaniem po prostu polityczne, coś o czym napisał @fart

10

@Alex1995 Ciężko jest w to uwierzyć patrząc, że ów profil używał inwektyw w stylu "debil", "idiota" etc. do przeciwników politycznych.

@R-Dinho Już wiele razy krytykowałem Tuska, czy PO. Jak jest pole do krytykowania, to z chęcią to robię, a jak jest pole do bronienia, to zazwyczaj też. Tylko taka ślepota jak u Ciebie tego nie dostrzega i nigdy nie dostrzeże.

@FcPortoFan1999 Co więcej: wydaje mi się, że praktycznie każda partia ma takich ludzi. Smutny obraz polityki.

14

Żenujące, wielki wstyd. Ciekaw jestem jak się z tego będą tłumaczyć.


1

@tomek8756 Zdjęcie nam nic nie mówi, ale podejrzewam, że chodzi o informację, że głos z nawigacji jest w związku małżeńskim z głosem Avasta od bazy wirusów :)

0

Morata często jest dla mnie piłkarzem wielce nieporadnym. Dzisiaj dubluje pozycje innym zawodnikom, wchodzi w tor biegu i bezsensownie się ustawia w akcjach ofensywnych.

5

I cyk, City tylko 1 pkt. od Liverpoolu.

2

Super się ogląda to City

0

Ale rozklepali, szkoda, że spalony...

8

@MesQueUnClub96 a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

0

Haaalaaaaand i City 1:0

0

Ale City się męczy z tym Brentfort

10

Makaron tagiatelle smażony na oliwie z kurczakiem z curry (+ sól i pieprz), podsmażoną cebulką, cukinią, bazylią i serem feta.

Lepiej smakuje jak wygląda, poza tym robiło się to bardzo przyjemnie :)

@Krzysztof1987 @pioz123 @Kluivert_P @MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Comentateiro @AssisMoreira @Lionel_Messi10 @escarabajo @IronSanHybrid

https://zapodaj.net/plik-ETtUz40wgs

13

Może i Polsat ma dramatycznych komentatorów, ale za to dziennikarzy i prowadzących również.

0

Komentarz usunięty

0

Media

Sonda

Komu kibicujesz w finale mundialu?