9

@KapiFCB Saul to przehajpowany piłkarz.

2

Wymiana Griezmanna za przehajpowanego Saula to nieporozumienie, tylko sprzedaż Grieza powinna wchodzić w grę.

7

Fiorentino Perez : Cristiano to imbecyl.

Ale daje grubo Pereziak:)

1

@AmigoBlancos chyba to ma związek z superligą.

4

Taśmy na Fiorentino Pereza jak obgaduje Raula i Casillasa.. grubo w Madrycie.

2

@Don-Corleone bankowo:)

4

Cieszę się szczęściem Leo , futbol był mu winny trofeum dla Reprezentacji.

8

Depay - Fati na lewej to będzie całkiem zdrowa rywalizacja.

3

W czym my gorsi od Duńczyków? Wystarczy trawę gryźć a tego poprostu u nas brakuje :)

0

Za Martina to Laporta jeszcze pare pesos przytuli ;D

0

@Encore no jak to Pickford standardowo:)

0

@Cochise Za głupi naród przepraszam ale według mnie to prawda.

1

Ciężko to będzie żeby Messi został coś czuję :)

0

Tak kochają Barcelonę że nawet kontraktów nikt nie chce obniżyć, dom spokojnej starości dla inwalidów Dembele i Umtiti i co niektórych staruszków.

7

A potem płacz że od Słowacji wpiernicz..

https://zapodaj.net/3eb5466f9b387.jpg.html

1

@Criss18Barca trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.. mimo wszystko i tak lubię go słuchać.

2

Wraca Emigrant Tusk , będzie ciekawie.

0

@ściah czasem mnie wkur.. kot jak miauczy a mój synek śpi:)

3

Sposób na komary.
Komar ląduje na soli myśląc, że to cukier. Po degustacji soli jest spragniony, wiec zaczyna pić, ale w kapslu zamiast wody jest rum.
Komar upija się, potyka się o patyk i uderza głową o skałę.
I voilà, easy?

https://zapodaj.net/2a03b2b8fb004.jpg.html

3

@Coutinho007 tylko i jedynie ;)

6

@Janiama A to Szczęsny kiedyś powiedział mądrego w ogóle?;)

1

Z miesiąc jeszcze z Messim przeciągną , parę groszy na jego wypłacie oszczędzą dobre i to w tak ciężkim czasie dla klubu ;)

4

Griezmann to złoty zawodnik tylko nie za 35 baniek pensji , 20 ok ale nie tyle kuzwa.

4

Griezzman robi robotę cichy bohater.

0

@Rewolucja123 ja również jestem za tym żeby Griezzu został. Coś tam strzela , coś asystuje , nie łamie się.

11

Barcelona wysłucha ofert transferowych za Griezmanna w letnim okienku transferowym. [TV3]

0

@-barca4ever- 10 tys :)

0

@Encore griezmann za dwucyfrowe statystyki asyst i goli w tym sezonie i za to ze nie ma kontuzji. Dla mnie zawodnik piękny.

2

Ktoś mi powie jak tam po szczepieniu johnsonem ? Lecę w następnym tyg , nie chce przejść tego dziadostwa drugi raz tak ciężko jak przeszedłem. Jestem świadomy, że mogę złapać to drugi raz nawet po szczepieniu natomiast mam nadzieję że uchroni mnie ta szczepionka przed ciężkim przebiegiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?