kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wyobraźcie sobie jakie wiatraki zrobią z naszych obrońców Neymar , Kylian i Leo jak trafimy na nich w LM , już widzę Lengleta i ten jego firmowy uśmiech.
5
Ansu ma papiery żeby stworzyć własną historię natomiast obawiam się, że kontuzje nie dadzą mu spokoju na dłuższą metę. Kolano po usunięciu łąkotki to już nie te same kolano.
0
Trzeba było podpisywać umowę za 50 lat może świat będzie istniał , może nie xd
0
Ekscytacja nowym sezonem z graczami takimi jak Roberto , Umtiti , Lenglet nie koniecznie Busquets szybko przerodzi się w irytację.
1
@jacobFCB dobrze chociaż chwilę się pośmiać;D
1
Tebas dostaje posadę w Uefa w zamian za oddanie szejkom Leo możliwe to ?
2
Trzeba wierzyć do końca, wiara czyni cuda... do samego końca, do samego końca!
1
Messi też się jeszcze nie pożegnał.
12
Jeszcze chcą parę grosinów na koniec zarobić.
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1423557018514870277
3
"Messi zawsze wie, jak wykonać niemożliwe zagrania. Laporta nie należy do tych, którzy się poddają. Sierpień ma 31 dni." [Jose Madolell]
13
PSG nawiązało wczoraj nowe kontakty, aby zapytać o sytuację Messiego. Argentyńczyk nie spieszy się, ponieważ chce zobaczyć co się stanie. Kilka miesięcy temu odrzucił ofertę od PSG i Manchesteru City, ponieważ chciał grać tylko dla Barçy. [Fabrizio Romano]
0
Za godzinkę czekamy na wyjaśnienia.
1
@Mns21 raczek chyba nikt jej prędko nie dostanie.
0
Haaland jest możliwy w tym okienku mówili i śmiechom nie było końca :)
1
Czy Laporta zrobił coś dobrze od czasu kiedy przyszedł ? Nie sprzedal darmozjadów, nie obniżył pensji, nie zatrzymał Leo.
3
Kasa zniszczyła futbol.
0
Bartomeu stryczek:)
1
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1423340147001729034
3
Wjedzie Fabrizio Romano na białym koniu i rozgoni towarzystwo.
0
Messi Psg ? Mbappe real:)
0
I na sam koniec mnie tylko nerwy szarpią sałaputy z Madrytu.
4
@JohnnyBarca sam bym jej zrobił:)
8
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1423180888486055936
1
Narzekanie , rozczarowanie to część futbolu. Sezon dopiero się zaczyna zachowajcie siły , teraz są wakacje odpoczywajcie i resetujcie swoje mózgi:)
0
Będzie Mazurek hehehe :)
0
Patryk Bobek!!!!
4
Hahaha brawo brawo Patrykkk!!!!!
7
PSG był bardzo pewny siebie i bardzo chciało sprowadzić Messiego. Neymar naprawdę chciał znów mieć możliwość gry ze swoim idolem, ale Messi chce pozostać w klubie swojego życia. [Marcelo Bechler]
3
I nagle Tebas staje się bohaterem to Ci dopiero kabaret.
3
Pięknie Żoneczko;D