kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@don'T.R.I.P.e Widzisz, nie poszedł po jałmużnę, jak nie przymierzając Braun do kołchozu. Była szansa na najwyższy urząd w Unii, to wziął... a o korzyściach dla Polski , to sobie poczytaj w Internecie, bo mógłbym coś przeoczyć lub podać niedokładnie... i znowu miałbyś się do czego przyczepić:-)
2
@Konradowskyy Uderzasz w moje czułe nutki:-) Zapodaj jeszcze "kamanda pinka flojda" i mnie ukontentujesz:-)
2
@Karol145 Od czerwca zeszłego roku. Pół roku zajęło mi doprowadzenie mieszkania do świetności, ale zrobiłem wszystko od gołych ścian, poprzez wylewki itd,itp... to efekt pozostawienia dorosłych "dzieci" na "majątku":-)
Teraz sobie spokojnie zażywam emerytury i czekam na swój czas do "dzbanka" :-)
1
@sokot No tak, racja... to może dom, ogród, samochód i grill:-)
Ty tak na poważnie, 5,19? Wiesz doskonale, że gdyby nie idiota zza oceanu, to było realne, sam tankowałem w zeszłym roku po 5,70 :-)
1
@Karol145 Wolbrom. Tutaj się urodziłem... i tutaj chcę złożyć swoje prochy:-)
1
@Lukas82 Znalazłem - Sumliński- to taki Stonoga... bądźmy poważni:-)
1
@Lukas82 Chętnie się zapoznam, autor?
1
@NeroTFP1 Sierzputowski i Wiktorowski byli chyba od robienia atmosfery... ech ta Iga:-(
1
@Natenczas Po pierwsze - dług pozabudżetowy wygenerowany przez pisuarów został wciągnięty w ogólne zadłużenie... a to ponad 300 miliardów.
Po drugie - nawet jeśli byłyby to pieniądze niemieckie, to jaki problem... dobrze, że nie zasiliły ich ruble, jak w przypadku łojca z Torunia. Skoro wiesz o tym finansowaniu, to zgłoś to do prokuratury.
4
@don'T.R.I.P.e Już @Safrani Ci wyjaśnił wiek emerytalny... a co do ucieczki do Brukseli, to zauważ ile skorzystała z tego Polska w szerszym kontekście.
1
@PatrychoO Poraża mnie Twoja ignorancja, nie musisz czytać La Rambli ( a kilku kolegom już wyjaśniałem, gdzie aktualnie przebywam), wystarczy tylko wejść w mój profil, byłbyś bardziej doinformowany:-)
1
@Czajka90 Ja nie wstydzę się swojego imienia, gdybyś był uważnym czytelnikiem La Rambli, to byś je znał kolego:-)
5
@AduŚ07 Nie raz i nie dwa ostrzegałem przed tym "człowiekiem"... ale było tutaj sporo jego zwolenników, zakrzyczeli mnie, dzisiaj pochowani ze wstydu:-(
5
@don'T.R.I.P.e Odpowiedz na proste pytanie, czym Ci zawinił Tusk?
Przez 8 lat nierządów i złodziei szła nagonka na Donalda i co... mając wszystkie instytucje Państwa nie znaleźli nic na niego.
1
@AduŚ07 @ProMILs Słabo śledzisz moje wpisy i nie masz aktualnych informacji od czerwca ubiegłego roku.
3
Jak wiecie, jestem zdeklarowanym zwolennikiem Donalda, od czasów KLD... a to już trochę czasu, niektórych z tutejszych cules nie było jeszcze na świecie.
Przeglądając La Ramblę zastanawia mnie - ilu użytkowników zarabia kopiejki na wpisach na tej stronie... a ilu pisze teksty szkalujące Premiera z niewiedzy, lub z zacietrzewienia?
Z reguły Ci pierwsi mają od razu odpowiedź zgodną z przekazem dnia z nowogrodzkiej, lub innej - konfijnej (KPP).
Ostatnio było na topie jechanie tutaj po zboczeńcach związanych z KO, piętnuję to i tak też zrobiła KO, oni siedzą w pierdlu... a pedofile z tzw prawicy? - są bronieni, do ostatniej szabli... i albo broni ich prokurator stanu wojennego - Piotrowicz (jak i cały PiS), albo umarza sprawy były (na szczęście) Prokurator Generalny Ziobro... albo ułaskawiał pocieszny Duduś lub obecnie będzie to robił "wetomat".
Nie oznaczam nikogo, bo i po co... i tak wnikliwi wiedzą o kogo chodzi:-)
2
@norbi77 Byle nie Trzaskowski, q..a jego m..ć!
2
@Tasde Jak to mówił Kurski - ciemna masa to łyknie... i to są właśnie uroki demokracji, tfu:-(
0
@July_6_BcN Wbijaj Julka do mnie, mam wolny pokój, sąsiada (zagorzałego barcelonistę) i mnóstwo kilometrów w Jurze Krakowsko-częstochowskiej do złażenia pomiędzy meczami... chłodzone piwko do transmisji też, obowiązkowo:-)
1
@Marcelinho99 Jeśli pomarańcz i jego ludzie-bizony z ICE uwiną się szybko z deportacją, to jest szansa na to, że na trybunach będzie garstka meksyków z pochodnymi i kilku europejczyków... zresztą do mistrzostw daleko, to nie wiadomo, co i jaka "kapela" mu zagra w czerepie:-)
1
@Marusek Wcześnie dzisiaj, czyżby jakieś wolne w pracy:-)
1
@Safrani Rozumiem, dlatego napisałem, że masz trochę racji, ale kolega @michal26 dopisał to, czego ja nie chciałem rozwijać - mamona pod stołem i głosy przy wyborach władz.
Myślę, że to kończy temat, pozdrawiam:-)
0
Komentarz usunięty
2
@arasz1819 @norbi77 @unic
Nie czepiaj się, STRZEPYWACZ ŁUPIEŻU... to bardzo odpowiedzialna funkcja:-)))
1
@Safrani Niby trochę racji masz, ale tylko trochę... chodzi o głosy tych no name'ów przy wyborach do władz FIFA. @michal26 ma rację:-)
2
@Mow_mi_Douglas Coś mógłbym napisać, ale nie chcę permanenta.
Z czasem to samo wyjdzie, żeby tylko nie było za późno:-(
0
@Fog_W_1899 Zauważyłem więcej wpisów redaktorów broniących tutaj Konfy, niż ich artykułów na temat Barcy, prawda @Peciak ?
0
@beter2
Nie rozdzierałbym szat, spójrz na tabelę i na to, że Cubarsi musiał się uczyć, jak grać bez Inigo.
2
@Ilka O ile tego jeszcze nie zrobiłaś, to polecam twórczość Grzesiuka.
Ja wróciłem do niego po ponad 30 latach... i to się nie starzeje:-)
7
@Mow_mi_Douglas Muszą go popierać, bo gdzie będą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości?