kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 Poplułem się piwem z kufla:-)))
1
@Cochise Zauważyłem... i choć nie zawsze zgadzam się z Tobą, to szanuję za dość trzeźwe postrzeganie życia codziennego, pozdrawiam... i otworzę jeszcze jedno piwko przed snem:-)))
1
@Gary ...a gdzie ja napisałem, że wtedy to czytałem, napisałem tylko, że dużo czytałem:-)
Pewnie, że czytałem lżejsze treści, podobnie do Ciebie... ale zadam Ci jedno pytanie, jeśli mogę (podbijam też do tych, którzy tu zerkną) - przeczytałeś "Nad Niemnem"?... bo ja poległem chyba ze 3 razy i dałem sobie spokój... jedyna lektura, której nie przeczytałem:-)))
0
@Cochise No i jak to zakończyło się dla politycznej kariery Piskorskiego? Ni widu, ni słychu o nim... a pismafia broniłaby swojego ziomala, do ostatniego posła:-)))
0
@Cochise Wybacz... jak mam wykluczyć ponad 1400 partnerów, którzy chcą mnie śledzić, to wymiękam... ale pewnie masz rację, skoro to przeczytałeś.
0
@Comentateiro Identyczny przekrój wyborców, mnie nie dziwi:-(
2
@Gary Co do Szklarskiego, szkoda że nie przeczytałeś Tomka na Czarnym Lądzie, po tym byś łyknął resztę Tomków.
Trylogię Winnetou czytałem też kilka razy... zresztą miałem taki okres w życiu między 12 a 16 rokiem życia, że był tylko trening i książka... dlatego nie robię ortografów, pomimo długiej rozłąki z krajem:-)
0
@Cochise Możesz przybliżyć, jakoś nie obiło mi się o uszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca Albo jesteś pod wpływem, albo żeś durny.
Pojedź do Vegas, zobaczysz za co stawiają nowe kasyna za grube miliony dolców, pewnie z tych wygranych:-)))
2
@kubix05 Oj... pamiętam ten dzień, wtedy umarła polska szkoła boksu.
Później były jeszcze pojedyncze sukcesy, ale to nie to, co za Papy Stamma:-(
1
@Kgorecki2500 Autentycznie rozpłakałem się wtedy... ale po latach... nie wiem, czy było po kim:-(
4
Jak sądzicie - dlaczego plajtują kasyna, skoro powszechnie wiadomo, że przynoszą kolosalne zyski? Poniżej skopiowałem te nietypowe przypadki bankructw kasyn Trumpa.
I tutaj pytanie - czy to przez złe zarządzanie, czy pranie brudnej kasy?
Kasyna Donalda Trumpa w Atlantic City zbankrutowały
czterokrotnie (w latach 1991, 1992, 2004 i 2009). Dotyczyło to głównie trzech głównych obiektów: Trump Taj Mahal, Trump Plaza oraz Trump Castle/Marina. Mimo tych upadków, Trump zachował kontrolę nad inwestycjami, przenosząc długi na inwestorów.
Oto szczegóły bankructw związanych z kasynami Trumpa:
Trump Taj Mahal (1991): Zbankrutowało zaledwie rok po otwarciu, co zmusiło go do oddania połowy udziałów.
Trump Castle Associates (1992): Dotyczyło Trump Castle Hotel & Casino.
Trump Hotels & Casino Resorts (2004): Bankructwo holdingu zarządzającego trzema kasynami w Atlantic City.
Trump Entertainment Resorts (2009): Kolejne bankructwo po kryzysie finansowym.
Ostatecznie, kasyno Trump Taj Mahal zostało zamknięte w 2016 roku, a Trump Plaza w 2014 roku (zniszczony w 2021 roku).
2
@Gary @kubix05
...dodałbym do Twoich - przygody Tomka Wilmowskiego, czytałem po kilkanaście razy:-)
0
@Tasde Poczytałem komentarze... na nich zawsze możesz liczyć. Oni z ówna bat by ukręcili:-)))
1
@AmigoBlancos
"Rzadki przypadek, gdzie kobiety biorą udział w zbiorowym gwałcie..."
Zrobiłeś mi humorek:-)
1
@Marusek Baw się dobrze. Ja samotnie (nie licząc lodówki z piwem)... ale z wyboru:-)
1
@Encore ... a Pepula mówił swego czasu, że to zjawiskowy zawodnik, lepszy od Messiego:-)
1
@michal26 Jeśli Luka się nie zatrzyma, to on MVP zasadniczego... ciężki wybór w tym roku.
OKC jest niemiłosiernie pchane przez sędziów, dlatego wyniki SGA nie są miarodajne.
1
@Karol145 Właśnie dlatego napisałem o tym, że był źle ustawiony.
2
@Karol145 Zgoda, można próbować różnych wariantów... ale w meczu o pietruszkę a w meczu ze Szwedami był bezproduktywny. On ma kiwkę i odejście ale musi mieć przestrzeń a w takim chaosie, gdzie biegał wszędzie i nigdzie, to nie było z niego żadnego pożytku.
8
@Karol145 Może jego gra wynikała z tego, że był źle ustawiony na boisku? Przecież to skrzydłowy a pałętał się w różnych rejonach boiska, bez przypisanej pozycji:-(
0
@Ilka
"Wreszcie nie będzie nas irytował minimalny spalony czy za długa stopa Lewego ;) "
Dziewczyno, to Ty chyba jeszcze nie znasz możliwości hiszpańskich panów z gwizdkiem:-)
1
@Konradowskyy Powiem tak - masz co nadrabiać w muzyce... miłego słuchania:-)
0
@th@les Mój kamyk, to od zawodu, który wykonywałem. Sporo po mnie "śladów" po domach i po cmentarzach:-)
1
@Konradowskyy Zaraził mnie Piotr Kaczkowski, pamiętasz jego audycje w Trójce? To był początek lat 70-tych ubiegłego wieku.
1
@Parker25 O paliwie już wspomniałem wyżej, dodam tylko, że wetomat nie pomaga w rządzeniu... a co do Orbana, sam wiesz o powiedzeniu, żeby wroga trzymać jak najbliżej... zresztą sam widzisz, co wyprawia Orban i chyba opacznie zrozumiałeś ten filmik, niestety:-(
0
@PatrychoO Nie dopadnie, mamy wojowników Maryji:-))) To też niezłe oszołomy:-)
2
@Konradowskyy Całą ich dyskografię (łącznie z bootlegami) przesłuchałem już kilkadziesiąt razy, nie zaskoczysz mnie niczym:-)
2
@RosjaninBut Prześledź posunięcia PiS-u, toczka w toczkę na rękę Kremlowi.
Co do stosunków z Kremlem... wtedy wszyscy myśleli, że kacapia przejrzała na oczy,,, ale oni tylko światu zamydlili te oczy:-(
W jaki sposób nagrabił sobie u Ciebie, możesz przybliżyć?