1

@Aragorn33 Poplułem się piwem z kufla:-)))

1

@Cochise Zauważyłem... i choć nie zawsze zgadzam się z Tobą, to szanuję za dość trzeźwe postrzeganie życia codziennego, pozdrawiam... i otworzę jeszcze jedno piwko przed snem:-)))

1

@Gary ...a gdzie ja napisałem, że wtedy to czytałem, napisałem tylko, że dużo czytałem:-)
Pewnie, że czytałem lżejsze treści, podobnie do Ciebie... ale zadam Ci jedno pytanie, jeśli mogę (podbijam też do tych, którzy tu zerkną) - przeczytałeś "Nad Niemnem"?... bo ja poległem chyba ze 3 razy i dałem sobie spokój... jedyna lektura, której nie przeczytałem:-)))

0

@Cochise No i jak to zakończyło się dla politycznej kariery Piskorskiego? Ni widu, ni słychu o nim... a pismafia broniłaby swojego ziomala, do ostatniego posła:-)))

0

@Cochise Wybacz... jak mam wykluczyć ponad 1400 partnerów, którzy chcą mnie śledzić, to wymiękam... ale pewnie masz rację, skoro to przeczytałeś.

0

@Comentateiro Identyczny przekrój wyborców, mnie nie dziwi:-(

2

@Gary Co do Szklarskiego, szkoda że nie przeczytałeś Tomka na Czarnym Lądzie, po tym byś łyknął resztę Tomków.
Trylogię Winnetou czytałem też kilka razy... zresztą miałem taki okres w życiu między 12 a 16 rokiem życia, że był tylko trening i książka... dlatego nie robię ortografów, pomimo długiej rozłąki z krajem:-)

0

@Cochise Możesz przybliżyć, jakoś nie obiło mi się o uszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartekvisca Albo jesteś pod wpływem, albo żeś durny.
Pojedź do Vegas, zobaczysz za co stawiają nowe kasyna za grube miliony dolców, pewnie z tych wygranych:-)))

2

@kubix05 Oj... pamiętam ten dzień, wtedy umarła polska szkoła boksu.
Później były jeszcze pojedyncze sukcesy, ale to nie to, co za Papy Stamma:-(

1

@Kgorecki2500 Autentycznie rozpłakałem się wtedy... ale po latach... nie wiem, czy było po kim:-(

4

Jak sądzicie - dlaczego plajtują kasyna, skoro powszechnie wiadomo, że przynoszą kolosalne zyski? Poniżej skopiowałem te nietypowe przypadki bankructw kasyn Trumpa.
I tutaj pytanie - czy to przez złe zarządzanie, czy pranie brudnej kasy?
Kasyna Donalda Trumpa w Atlantic City zbankrutowały
czterokrotnie (w latach 1991, 1992, 2004 i 2009). Dotyczyło to głównie trzech głównych obiektów: Trump Taj Mahal, Trump Plaza oraz Trump Castle/Marina. Mimo tych upadków, Trump zachował kontrolę nad inwestycjami, przenosząc długi na inwestorów.
Oto szczegóły bankructw związanych z kasynami Trumpa:

Trump Taj Mahal (1991): Zbankrutowało zaledwie rok po otwarciu, co zmusiło go do oddania połowy udziałów.
Trump Castle Associates (1992): Dotyczyło Trump Castle Hotel & Casino.
Trump Hotels & Casino Resorts (2004): Bankructwo holdingu zarządzającego trzema kasynami w Atlantic City.
Trump Entertainment Resorts (2009): Kolejne bankructwo po kryzysie finansowym.

Ostatecznie, kasyno Trump Taj Mahal zostało zamknięte w 2016 roku, a Trump Plaza w 2014 roku (zniszczony w 2021 roku).

2

@Gary @kubix05
...dodałbym do Twoich - przygody Tomka Wilmowskiego, czytałem po kilkanaście razy:-)

0

@Tasde Poczytałem komentarze... na nich zawsze możesz liczyć. Oni z ówna bat by ukręcili:-)))

1

@AmigoBlancos
"Rzadki przypadek, gdzie kobiety biorą udział w zbiorowym gwałcie..."
Zrobiłeś mi humorek:-)

1

@Marusek Baw się dobrze. Ja samotnie (nie licząc lodówki z piwem)... ale z wyboru:-)

1

@Encore ... a Pepula mówił swego czasu, że to zjawiskowy zawodnik, lepszy od Messiego:-)

1

@michal26 Jeśli Luka się nie zatrzyma, to on MVP zasadniczego... ciężki wybór w tym roku.
OKC jest niemiłosiernie pchane przez sędziów, dlatego wyniki SGA nie są miarodajne.

1

@Karol145 Właśnie dlatego napisałem o tym, że był źle ustawiony.

2

@Karol145 Zgoda, można próbować różnych wariantów... ale w meczu o pietruszkę a w meczu ze Szwedami był bezproduktywny. On ma kiwkę i odejście ale musi mieć przestrzeń a w takim chaosie, gdzie biegał wszędzie i nigdzie, to nie było z niego żadnego pożytku.

8

@Karol145 Może jego gra wynikała z tego, że był źle ustawiony na boisku? Przecież to skrzydłowy a pałętał się w różnych rejonach boiska, bez przypisanej pozycji:-(

0

@Ilka
"Wreszcie nie będzie nas irytował minimalny spalony czy za długa stopa Lewego ;) "
Dziewczyno, to Ty chyba jeszcze nie znasz możliwości hiszpańskich panów z gwizdkiem:-)

1

@Konradowskyy Powiem tak - masz co nadrabiać w muzyce... miłego słuchania:-)

0

@th@les Mój kamyk, to od zawodu, który wykonywałem. Sporo po mnie "śladów" po domach i po cmentarzach:-)

1

@Konradowskyy Zaraził mnie Piotr Kaczkowski, pamiętasz jego audycje w Trójce? To był początek lat 70-tych ubiegłego wieku.

1

@Parker25 O paliwie już wspomniałem wyżej, dodam tylko, że wetomat nie pomaga w rządzeniu... a co do Orbana, sam wiesz o powiedzeniu, żeby wroga trzymać jak najbliżej... zresztą sam widzisz, co wyprawia Orban i chyba opacznie zrozumiałeś ten filmik, niestety:-(

0

@PatrychoO Nie dopadnie, mamy wojowników Maryji:-))) To też niezłe oszołomy:-)

2

@Konradowskyy Całą ich dyskografię (łącznie z bootlegami) przesłuchałem już kilkadziesiąt razy, nie zaskoczysz mnie niczym:-)

2

@RosjaninBut Prześledź posunięcia PiS-u, toczka w toczkę na rękę Kremlowi.
Co do stosunków z Kremlem... wtedy wszyscy myśleli, że kacapia przejrzała na oczy,,, ale oni tylko światu zamydlili te oczy:-(
W jaki sposób nagrabił sobie u Ciebie, możesz przybliżyć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?