dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@19piter93
0
Borek to mógłby nawet komentować wyścig ślimaków na rowerach i też byłoby oglądane
9
Ale spójrzmy na takie Levante Paco Lopeza...
1
Tu muszą iść jakieś pieniądze. Nie wierzę w to co widzę.
2
Po co 6 trzeba było doliczyć 10min.
0
Czasami można posłuchać takich klimatów
7
Gość jest naprawdę odklejony
Pogrzebałeś skarbonkę-świnkę z Kataru, wiec zwiódł Cię ich szejk.
Ich obietnice o Lidze Mistrzów, Złotej Piłce? Fejk, fejk, fejk!
Teraz w Złotej Klatce jesteś uwięziony,
Ale już niedługo, do El Dorado będziesz przywrócony!
Barcelona czeka,
Proszę! Neymar, nie zwlekaj!
#NeyMusisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KochamInieste Na playerze masz pakiet Canal i eleveny za 60zł.
0
@Yosemite Manchester Utd będzie oddychał rękawami. Mecze niedziela,wtorek,czwartek. Niezły maraton.
0
@AmigoBlancos Muszą zagrać mecz życia żeby awansować więc też uważam że granie na alibi skończy się porażką.
2
@clyde Nie każdy go przeczytał.
0
@BoRoWieC To z koszulką Ronaldinho może się pożegnać.
0
@!34RC3!_0N4 A komu to potrzebne? A dlaczego?
0
@Cariones W mojej miejscowości nie jest dostępna. Tylko Zeneca i Pfizer.
1
Jaki rodzaj szczepionki wybieracie i dlaczego?
0
Ale będą dzisiaj wahadełka chodzić.
1
@Commando Nie można.
1
@Gieswu Z tego co mi świta to chyba 2 ale pewny nie jestem
2
Pytanie do Amigo Blancos.
Jakie widzisz szansę Realu na zdobycie LL i LM?
0
@sonek podobnie jak Puchar Króla
0
Zieliński zamknij japę. Tego chłopa się słuchać nie da.
0
@Janiama Jak tam Twoje zdrowie?
0
Jak mnie irytuje ten wszechwiedzący Zieliński
0
Czas na prawdziwy mecz
0
HOW TO FUNK IN TWO MINUTES :))
0
Co sądzicie o tym wykonaniu?
0
@Mario96w za co dostał bana?
4
"Superliga to takie j....e Audi Cup. Nikogo nie interesuje Audi Cup. A to jest takie Audi Cup, że możesz sobie zaprosić kogo chcesz i pograć z kim chcesz. Jest to oderwane od reszty futbolu".
Krzysztof Stanowski
0
@kamiVeB Masz link do wywiadu?