dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Nie o wojnę chodzi. Po prostu tak mam sam nie wiem z czego to wynika.
0
@tadzik447 Lewus. Jestem słabiakiem.
9
Nie wiem jak u Was ale jak grają Niemcy to zawsze jestem za drużyną przeciwną.
2
@AmigoBlancos : DDDDDDD
15
Odnośnie komentarza: Iwański może Wolskiemu buty czyścić.
0
@tadzik447 Thanks for your answer :D Jaki nick?
0
Czy ktoś z La Rambli gra w haxballa?
7
Maciej "Cristiano Kocham Cię" Iwański.
0
@Ghotti Co się dziwisz? Lewy to najlepszy piłkarz na świecie.
0
@AmigoBlancos Ty tak z pamięci. Czy wujek Google podpowiedział.
0
@inViNcibl3 Najgorszy to Jasina Rabij. Idealny do snu.
0
Barwy mają jakbym mecz Celticu oglądał.
0
@Encore Ronaldo?
0
@Barca1992 Iwański swego czasu dobrze komentował ale teraz mnie irytuje.
PS
Będzie spu...ł się za każdym razem jak Ronaldu będzie miał piłkę.
0
Za kim jesteście w tym meczu? Ja chciałbym żeby Węgrzy powalczyli o zwycięstwo.
0
@MesQueUnClub_87 Tak.Liczę na wysokie zwycięstwo.
0
MesQueUnClub_87 Pozdrawiam serdecznie
0
@Bogan Odpowiem tak jak słyszałem w Hejtparku. Dania przegrała z Finlandią a pamiętajmy że Finowie są słabsi od Słowacji.
Dla mnie raczej porażka albo wymęczony remis.
0
@KmN W prawym górnym rogu masz koło zębate i zmiana ścieżki na polski.
1
Ktoś wie jak się zmienia komentarz na sport.tvp.pl. Nagle z polskiego wskoczyło na angielski.
Dobra nie było pytania.
0
Wasze typy : Polska - Słowacja
0
To chyba jeszcze nie słyszeliście EURO 2020 song :D
0
@Kamyk37
1
Dziwne pytania:
Gdzie się podziała kasa z komunii?
Ile to jest rzut beretem?
Skoro są poziomki to dlaczego nie ma pionówek?
:D
2
Milik OUT
Szymański IN
0
@budel17 Oni nie komentują kobiecego tenisa.
0
@JimMorrisonFCB Z tego co kojarzę to Furjan komentował wszystkie mecze w zeszłym roku.
0
Nie interesuje się tenisem na co dzień. Dlatego nie wiem jakie szanse ma Polka do końcowego triumfu. Proszę znawców o głos.
0
@Shapiro Nie dostał szlagierów...szkoda. Po 2 meczu wyjazd do domu.
2
Czy oglądacie dzisiaj Świątek? Pytam bo jestem ciekaw jakie jest zainteresowanie tenisem.